منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

تقدیر معاون محترم بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم از شرکت گاز استان در راستای مدیریت صحیح بیماری کووید ۱۹

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در راستای مدیریت بیماری کووید ۱۹، فاصله گذاری اجتماعی و الزامات سلامت محیط و کار در دستگاه های اجرایی، بازرس بهداشت حرفه ای به اتفاق نماینده محترم استانداری در روز شنبه مورخ ۱۷/۸/۱۳۹۹ از شرکت گاز استان قم بازدید به عمل آورند.

در راستای این بازدید، معاون محترم بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قم، شرایط شرکت گاز استان قم را از نظر رعایت پروتکل‌های بهداشتی مناسب ارزیابی کرد و افزود: تلاش‌های ارزنده کارکنان این شرکت در انجام اقدامات کنترلی و نظارت مستمر بر پیاده‌سازی آن قابل تقدیر و بی تردید زمینه‌ساز حفظ سلامت کارکنان و مراجعین به آن مرکز خواهد بود.

گفتنی است از ابتدای شیوع ویروس کرونا، ستاد مقابله با کرونا در شرکت گاز استان قم ایجاد گردید و به صورت مستمر ضمن پایش سلامت کارکنان، اقدامات متناسب جهت جلوگیری از شیوع این بیماری انجام شد. از جمله این اقدامات می‌توان به تغییر روش ثبت ورود و خروج کارکنان، توزیع ماسک و اقلام حفاظت فردی بین پرسنل، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، تلاش برای الکترونیکی کردن خدمات و …، اشاره کرد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب