منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

رئیس بهره برداری گاز مرکز استان از پایداری شبکه انتقال گاز در سراسر این استان خبر داد

محمد حسن قربانی گفت: با اجرای تمهیدات لازم، در حال حاضر هیچ مشکلی در روند گازرسانی به مشترکین وجود ندارد و تلاش بر این است که اغلب عملیات‌های تعمیرات در فصل گرم انجام شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، قربانی تأکید کرد: همه ایستگاه‌های این شرکت در مدار قرار داشته و فشار گاز در سطح استان نیز پایداری مطلوبی دارد.

به گفته این مقام مسئول تا پایان فصل سرد، گشت‌ها و سرکشی‌های مستمر در شهرها و روستاهای استان انجام می‌شود تا خللی در حفاظت از تأسیسات گازرسانی و نیز تأمین پایدار و مستمر گاز برای مشترکان در سطح استان رخ ندهد.

وی رمز پایداری جریان گاز طبیعی و رضایتمندی مشترکین از خدمت رسانی را همکاری و مصرف بهینه مشترکین و داشتن برنامه جامع تعمیرات و نگهداری اعلام و اضافه کرد: شرکت گاز استان قم همواره بازرسی فنی و تعمیرات اساسی ایستگاه‌ها، تجهیزات و خطوط لوله را بنا بر زمانبندی تنظیم شده در فصل تابستان انجام داده و آمادگی لازم را برای ورود به فصل زمستان کسب می‌کند.

قربانی خاطرنشان کرد: در صورت افزایش سرما، تلاش و برنامه‌ریزی شرکت گاز استان قم، استمرار جریان گاز و جلوگیری از کاهش فشار گاز مشترکان است که این امر جز با همکاری خوب مردم در مدیریت مصرف گاز میسر نخواهد بود.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب