منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری

مدیرعامل شرکت گاز استان قم در گفتگو با خبرنگار سیمای مرکز قم در روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۹/۲۳ از طرح ملی اصلاح و بهینه‌سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری با اشاره به به فرایند مسئولیت‌های اجتماعی که به عهده شرکت گاز استان قم می‌باشد و همچنین سیاست‌های کلان وزارت نفت گفت: سامانه ملی اصلاح و بهینه‌سازی موتورخانه‌ها ایجاد شده است و متقاضیان می توانند از طریق سایت شرکت ملی گاز ایران به آدرس www.nigc.ir ثبت نام کنند.

وی یادآور شد: این طرح به صورت رایگان برای مشترکین تجاری و خانگی که سیستم گرمایشی آنها از طریق موتورخانه می‌باشد، اجرا خواهد شد.

وی اضافه کرد: این طرح با روش‌ عایق کاری تأسیسات، تنظیم مشعل موتورخانه و نیز نصب رسوب‌گیر‌های مغناطیسی انجام می‌شود که این سه فرایند می‌تواند موجب کاهش، تا ۱۰ درصد مصرف گاز مشترکین گردد.

ایشان ادامه داد: اجرای این طرح علاوه بر ایجاد ارزش افزوده بالا در سطح کلان، می‌تواند صورتحساب مشترکین خانگی و تجاری را نیز تا حد قابل توجهی کاهش داده و نیز از میزان آلودگی هوا کاسته و با توجه به اجرای طرح توسط شرکت‌های بومی استان، اشتغال را در سطح استان فراهم می نماید.

وی در پایان یادآور شد: همچنین شرکتهای تأسیساتی دارای رتبه یک تا پنج تأسیسات می‌توانند در سامانه به عنوان مجریان طرح ثبت نام کرده و با شراکت و همکاری با شرکت گاز از منافع آن برخوردار شوند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۵ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب