منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

مدیران شرکت گاز استان قم با روش‌های حل مسأله به روش TRIZ آشنا شدند

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، جلسه آموزشی حل مسأله به روش TRIZ در راستای ارتقاء دانش فنی مدیران، در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۰/۱ با حضور مدیرعامل، مدیران و رؤسای ستادی در سالن باقرالعلوم (ع) این شرکت برگزار شد.

در این جلسه که چهار ساعت به طول انجامید، روش‌های تشخیص مشکل و تبدیل آن به مسأله و حل آن به روش‌های خلاقانه و استفاده از تکنیک‌های TRIZ، توسط آقای دکتر ابراهیمی تدریس شد.

گفتنی است شرکت گاز استان قم رتبه چهار ستاره از سومین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران را دارد و با توجه به اینکه حرکت در مسیر تعالی و بهبود مستمر، یکی از راهبردهای مهم در جهت دستیابی به استراتژی‌های تعریف شده این شرکت می‌باشد، آموزش‌های مدیران، رؤسا و کارکنان را در دستور کار خود قرار داده است و در تلاش است که جایگاه این شرکت را در بین شرکت‌های گاز استانی به عنوان یک شرکت ممتاز حفظ نموده و این جایگاه را ارتقا بدهد.

در پایان این جلسه آموزشی، علیرضا نصیری ضمن اشاره به اینکه شرکت گاز استان قم یک سازمان یادگیرنده است، به استمرار آموزش مباحث خلاقیت و روش‌های جدید تأکید کرد و همچنین از تلاش‌ها و زحمات مدیریت منابع‌انسانی و رئیس آموزش و همچنین حضور همکاران به رغم مشکلات اجرایی روزهای سرد سال، تشکر کرد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۵ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب