منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

افزایش بیش از ۶ درصدی مصرف گاز در استان قم

رئیس اندازه گیری و توزیع و دیسپچینگ شرکت گاز استان قم از افزایش ۶٫۷ درصدی مصرف گاز طی ۹ ماهه اخیر در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، سیدرضا موسوی نیا گفت: طی مدت مذکور مشترکین گاز استان یک میلیارد و ۹۱۸ میلیون مترمکعب گاز مصرف کردند.

وی میزان مصرف گاز در مدت مشابه سال گذشته را یک میلیارد و ۷۸۹ میلیون مترمکعب اعلام کرد و با اشاره به رشد قابل توجه مصرف افزود: پایداری هوای سرد و افزایش تعداد مشترکین از علل افزایش گاز مصرفی در قم بوده است.

وی خاطر نشان کرد: این افزایش مصرف به تناسب در همه استان‌ها ایجاد شده و مردم با رعایت الگوهای صحیح و مصرف بهینه می توانند میزان مصرف خود را مدیریت کرده تا در طول فصل زمستان همه مردم از گازرسانی پایدار برخوردار شوند و استان های سردسیر نیز مشکلی در دریافت و توزیع گاز نداشته باشند.

موسوی نیا خاطرنشان کرد: در صورت بروز افت فشار سراسری، به جهت پایداری گاز مشترکین خانگی، مجبور به خارج کردن صنایع پرمصرف چون نیروگاه‌ها، کارخانجات سیمان و … از مدار خواهیم شد.

وی سهم مصرف مشترکین عمده غیرخانگی استان از میزان گاز مصرفی در فصل زمستان ۲۵ و در فصل تابستان ۵۰ درصد عنوان کرد و بیان داشت: میزان مصرف در ۹ ماهه اخیر نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۳۰ میلیون مترمکعب افزایش داشته است.

وی در ادامه با اشاره به سرمای هوا، خواستار مدیریت و کنترل مصرف مشترکین شد تا همه هموطنان بتوانند از نعمت گاز در زمستان سرد امسال برخوردار شوند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۵ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب