منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

هشدار به مشترکین پرمصرف گاز

مدیرعامل شرکت گاز استان قم وفق تصمیمات ستادی شرکت ملی گاز ایران، نسبت به افزایش مصرف و مشترکین پرمصرف هشدار داد و خواستار کنترل و مدیریت میزان مصرف مشترکین گاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری گفت: انتظارات در شرایط پایداری فصل سرما و به منظور تأمین گاز مورد نیاز در کشور، ادارات و مشترکین غیرخانگی نیز میزان مصارف خود را تا حداقل ۲۰ درصد کاهش و مدیریت نمایند.

وی خاطر نشان کرد: بر اساس مصوبه وزارت نفت کاهش میزان مصرف ادارات با هدف مدیریت تقاضا، بازدارندگی مصارف غیرضرور و کنترل و اصلاح الگوی مصرف در کنار مصرف بهینه و صرفه جویی در بخش خانگی از تدابیری است که از هرگونه قطع گاز بخش خانگی در این سرمای شدید و پایدار جلوگیری خواهد نمود.

وی ادامه داد: طبق این مصوبه، ادارات ضمن اینکه سیستم گرمایش خود را از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۱ در وضعیت روشن قرار نموده، مکلف به کاهش مصرف گاز در مقایسه با همان دوره در سال گذشته، به مقدار ۲۰ درصد می باشند و در صورت عدم کاهش میزان مصرف، مشمول ۵۰ درصد افزایش صورتحساب گازبهای خود می شوند.

نصیری یادآور شد: بر طبق آیین نامه هیأت محترم وزیران، اگر در بخش خانگی هم مصرف بیش از ۱۵ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه در سال های ۹۶ و ۹۷ باشد، کل صورتحساب آن مشترک مشمول افزایش ۱۵ درصدی می شود.

وی در پایان تصریح کرد: همانطور که هم استانی‌های فهیم و با درایت استان، پیوسته در این مسیر همراه بوده‌اند، انشاءالله با مدیریت بهینه مصرف گاز، این مرحله را نیز با سربلندی پشت سر خواهیم گذاشت.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب