منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

برگزاری ۱۱ دوره آموزشی در شرکت گاز استان قم از ابتدای سال ۱۳۹۹

رئیس واحد آموزش شرکت گاز استان قم از برگزاری ۳۵۷۶ نفر ساعت آموزش در قالب ۱۱ دوره آموزشی تخصصی و عمومی از ابتدای سال ۱۳۹۹ در این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا عبدی ضمن اشاره به این موضوع که اغلب دوره‌های آموزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار شد، افزود: طی ۱۰ ماهه گذشته دوره‌های مختلفی از جمله «روش های حل مسأله TRIZ»، «اصول و فنون مذاکره» و «حقوق شهروندی در نظام اداری» به صورت مجازی و حضوری با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شده است.

وی هدف از برگزاری این دوره‌های آموزشی را رشد علمی کارکنان به عنوان سرمایه‌های اصلی شرکت عنوان کرد و افزود: آموزش، همواره یکی از اولویت‌های شرکت گاز استان، ارتقای سطح دانشی کارکنان است.

به گفته وی در برگزاری دوره‌های آموزشی بهسازی و آموزش نیروی انسانی و ارتقاء دانش و آگاهی کارکنان در زمینه‌های تخصصی، کاربردی و مدیریتی با هدف افزایش بهره‌وری مورد تأکید شرکت گاز استان قم می‌باشد.

ایشان بیان داشت: این شرکت با تهیه تقویم آموزشی سالیانه برای تمامی پرسنل و برگزاری دوره‌های شغلی، بهبود مدیریت، عمومی، فرهنگی و HSE و نیز با بهره‌مندی از اساتید مجرب و متخصص در هر زمینه به اهداف تعیین شده دست یافته است.

عبدی با اشاره به اهمیت و لزوم برگزاری دوره‌های آموزشی و نیز وجود محدودیت‌های کرونایی افزود: دوره‌ها بر اساس اولویت‌های زمانی و ماهیتی به صورت مستمر برگزار می‌شود و تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب