منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

کاهش مصرف ۹ میلیون لیتر سوخت مایع با گازرسانی به ۱۰۰ واحد صنعتی در سال جاری

مدیرعامل شرکت گاز استان قم ضمن تقدیر از دست‌اندرکاران بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، گفت: یکی از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی گازرسانی به همه شهرها و روستاهای کشور بود که در مجموع در این مهم، اکنون به رقم حدود ۸۰ درصد در کشور رسیده ایم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علیرضا نصیری، مدیرعامل شرکت گاز استان قم در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با بیان این مطلب، اظهار داشت: این مهم در استان قم نیز به همین صورت است و سبد گاز در این استان در حال حاضر، حدود ۸۷ تا ۹۰ درصد است.

وی ادامه داد: روستاهای محدودی که شرایط گازرسانی نداشتند، به علت آن بوده که تعداد خانوار آن‌ها زیر ۲۰ خانوار بوده و بر این مبنا، تنها ۸ روستا در اولویت گازرسانی هستند.

نصیری با بیان این که سرانه برخی از این روستاها حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان است، توضیح داد: از این رو، گازرسانی به این مناطق، صرفه اقتصادی گازرسانی ندارد و برق یارانه‌ای برای آن‌ها مطرح شده که طرح بسیار خوبی است.

وی در ادامه گفت: در بحث صنایع هم ما ۷۳ درصد گازرسانی داشته‌ایم و امسال هم که سال جهش تولید بود، در راستای حمایت از تولیدکنندگان، به ۱۰۰ واحد صنعتی گازرسانی صورت گرفت که موجب صرفه‌جویی ۹ میلیون لیتری سوخت مایع شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: بر اساس آماری که توسط سازمان آمار و امور استخدامی کشور تهیه شده، شرکت گاز استان  قم موفق به کسب رتبه دوم کشوری در بحث رضایتمندی مشترکین شده است، ضمن آن که در سال ۹۸ هم، به همت و تلاش همکارانم در استان، جایزه ۴ ستاره تعالی سازمانی را کسب کردیم. این افتخار بزرگی برای ماست و نشانه رضایت مردم از ماست.

در خاتمه، وی برنامه سال ۱۴۰۰ را گازرسانی به شهرک‌های صنعتی استان دانست و گفت: با توجه به ممنوعیت صدور موافقت اصولی در شعاع ۱۲۰ کیلومتری تهران، ما شاهد حضور سرمایه‌گذاران در استان قم هستیم و باید زیربنا و بستر فعالیت‌های آن‌ها را فراهم کنیم تا شاهد رونق تولید در کشور باشیم.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۹ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب