منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

با معرفی پرویز دهقان به عنوان سرپرست؛ واحد بهینه سازی مصرف گاز طبیعی شرکت گاز استان قم آغاز به کار کرد

مدیرعامل شرکت گاز استان قم گفت: این واحد در پی مصوبه شورای اقتصاد در زمینه مدیریت و کاهش مصرف و جلوگیری از هدررفت گاز طبیعی در شرکت گاز استان قم فعال شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری با اشاره به موافقت وزیر نفت نسبت به ایجاد واحد مذکور در ساختار سازمانی شرکت های گاز استانی افزود: استان قم یکی از استان های پیشرو در راه اندازی و فعال نمودن این واحد می‌باشد.

وی خاطر نشان کرد: پیش از شکل‌گیری این واحد مباحث مربوط به بهینه سازی به طور متمرکز در شرکت بهینه سازی مصرف سوخت در ستاد شرکت ملی گاز ایران پیگیری می‌شد و اکنون به دلیل اهمیت این بحث و نیز افزایش مصرف گاز در کشور شکل گیری واحد مستقلی در استانها به امری ضروری تبدیل شده تا استان ها بتوانند در راستای طرح های کاهش مصرف و نیز فرهنگسازی در زمینه توجه و مدیریت الگوی صحیح مصرف گاز طبیعی فعالیت متناسب و بیشتری را انجام دهند.

وی ادامه داد: طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری یکی از طرح های حوزه بهینه‌سازی است که در مهرماه امسال از سوی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران رونمایی شد.

نصیری اضافه کرد: با ایجاد واحد بهینه‌سازی مصرف گاز طبیعی در شرکت‌های گاز استانی، برنامه‌های ملی در راستای کاهش میزان مصرف با شتاب و گسترش بیشتری پیگیری خواهد شد.

وی در ادامه یادآور شد: برای شروع کار این واحد، طرح اصلاح و بهینه‌سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری را در دستور کار خود قرار داده که با اجرای این طرح ۱۰ درصد از گاز مصرفی کاسته و از اتلاف انرژی جلوگیری می شود.

لازم به ذکر است مهندس دهقان از نیروهای جوان، خوش فکر و با صلاحیت است که به سرپرستی این واحد معرفی شده اند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۹ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب