منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

جلسه توجیهی طرح ملی بهینه سازی موتورخانه واحدهای خانگی و تجاری برگزار شد

جلسه توجیهی طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای خانگی و تجاری روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ در شرکت گاز استان قم با حضور مدیرعامل و رئیس واحد بهینه سازی این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در این جلسه که ۳۰ نفر از اعضای اتحادیه تأسیسات مکانیکی ساختمان استان قم به عنوان مجریان این طرح حضور داشتند، مدیرعامل هدف از تشکیل این جلسه و ضرورت پرداختن به بهینه‌سازی مصرف موتورخانه‌ها در بخش‌های خانگی و تجاری را متذکر شد.

در ادامه آموزش‌های لازم در خصوص این طرح ارائه و سامانه ملی اصلاح و بهینه‌سازی موتورخانه واحدهای خانگی و تجاری تشریح شد. همچنین مطالبی پیرامون راهنمای ثبت مجریان و آموزش راهنمای مجریان در سامانه و نیز راهنمای فرایند شروع بهینه‌سازی و تشریح نمونه فایل موافقت‌نامه بین مشترک و مجری توضیحاتی بیان شد.

رئیس بهینه سازی مصرف شرکت گاز استان قم هدف از برگزاری این جلسه را اهمیت و لزوم اجرای طرح بهینه‌سازی مصرف عنوان کرد و گفت: مجریان به عنوان بازوی اجرای شرکت گاز در اجرا و موفقیت این طرح نقش بسزایی دارند و باید آموزش‌های لازم را در این زمینه کسب نمایند.

پرویز دهقان در ادامه گفت: برای شروع این واحد طرح اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای خانگی و تجاری را در دستور کار خود قرار داده است که با اجرای این طرح ۱۰ درصد از گاز مصرفی کاسته و از اتلاف انرژی جلوگیری می شود.

وی خاطر نشان کرد: طرح مذکور در مهرماه امسال از سوی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران رونمایی شد.

ایشان ادامه داد: در این طرح مشترکینی که موتورخانه دارند در سامانه https://goc.nigc.ir ثبت نام می کنند، سپس این طرح توسط مجریان به صورت رایگان برای مشترکین انجام خواهد شد.

دهقان در پایان با تأکید بر اجرای این طرح افزود: عملیاتی شدن طرح مذکور میزان مصرف را تا حد قابل توجهی کاهش داده و از اتلاف و هدررفت انرژی جلوگیری می کند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۹ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب