منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

سامانه جدید امداد ۱۹۴ راه اندازی شد

مسئول بهره‌برداری و امداد شرکت گاز استان قم از راه اندازی سامانه امداد مکانیزه ۱۹۴ به صورت آزمایشی در این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا عرب احمدی گفت: این سامانه، سامانه ای نرم افزاری است که به منظور مدیریت الکترونیکی درخواستهای مردمی در شرایط مواجهه با حوادث و اتفاقات ناشی از گاز طبیعی راه اندازی شده است، به طوریکه مشترکان این شرکت طی تماس با این سامانه بر اساس ضرورت و نوع سوال و مشکل خود در کمترین زمان و به بهترین صورت راهنمایی می شوند.

وی با اشاره به اینکه مهمترین عملکرد این سامانه برنامه‌ریزی حضور به موقع نیروهای امدادی در محل وقوع حادثه با تعمیرات اضطراری تاسیسات می باشد، افزود: کلیه واحدهای امدادی استان تحت سامانه یاد شده به صورت متمرکز در خدمت رسانی مستمر به مردم تلاش می کنند تا خدمات ارائه شده شرکت گاز با کیفیت بالا، ایمن و پایدار در حداقل زمان ممکن به عموم مردم عرضه گردد.

ایشان به قابلیتهای این سیستم نرم افزاری پیشرفته اشاره و اظهار کرد: صف انتظار به صورت هوشمند برای مشترکین، ضبط تمامی درخواستهای وارده، ارجاع درخواستها به نزدیکترین خودرو امدادی حاضر در محل، نظارت بر عملکرد نیروهای امدادی مانند ساعت اعزام و اتمام ماموریت، نوع مشکل، اقدامات صورت گرفته توسط واحدهای امدادی، مدت زمان رسیدگی به درخواستها از طریق نرم افزار GPS، اخذ گزارش‌های مدیریتی و آماری امدادرسانی و بررسی عملکرد اجرایی، تعداد پاسخگویی به مشترکین توسط اپراتورها، ایجاد هماهنگی و ارتباط بین امدادگران و مشترکین و مرکز امداد، امکان گزارش گیری و ردیابی محدوده مشکل مشترکین و گروه‌های امدادی و نیز امکان ثبت عکس از خدمات این سامانه هوشمند و پیشرفته در سطح استان است.

مسئول بهره‌برداری و امداد شرکت گاز استان قم خاطر نشان کرد: این سامانه همچنین قابلیت کنترل و گزارش وضعیت ایستگاه‌های گاز، شناسایی مطلوبترین عملکرد امدادگران در زمان انجام امور محوله، بکارگیری نفرات متخصص و متعهد در صف اول امدادرسانی به مردم، ارائه راهنمایی و کارشناسی و مشاوره در خصوص ابهامات نکات ایمنی گاز طبیعی و پاسخگویی شبانه روزی به مردم شریف استان را دارد.

وی در پایان سخنان خود با بیان اینکه بیشترین کار امداد ۱۹۴ پیشگیری از حوادث ثانویه و کاهش میزان تلفات است، از آحاد مختلف مردم خواست شماره تلفن ۱۹۴ امداد گاز را به خاطر بسپارند و در زمان بروز هرگونه حادثه، قطعی گاز و درخواست مشاوره فوری مرتبط با تأسیسات گاز، با این شماره تماس بگیرند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب