منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

شرکت گاز استان قم، پیروز در اجرای چندین پروژه در شرایط سخت اقلیمی

مدیر بهره برداری شرکت گاز استان قم از اجرای چند پروژه خطیر و متفاوت در روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علی پاکدامن مقدم گفت: به منظور بهسازی معابر و رفع مشکلات احتمالی آبگرفتگی‌های موجود در این استان، شهرداری در مناطقی اقدام به لوله گذاری و رفع نواقص موجود در سیستم هدایت آبهای سطحی به منظور سهولت در دفع این آبها نموده است. وی با بیان اینکه در محور قدیم قم ـ تهران، خط اصلی ۱۶ اینچ گاز شکوهیه و محمود آباد با لوله های دفع آبهای سطحی تعارض داشتند، افزود: به ناچار می بایستی خط گازدار تعمیق می گردید و این امر مستلزم عملیات قطع گاز مشترکین شکوهیه، پادگان منظریه، محمودآباد و همه انشعابهای این منطقه بود.

وی گفت: با توجه به اینکه وجود یا عدم وجود سیستم دفع آبهای سطحی شهر باعث مشکلاتی می شود و نیز عملیات تعمیق لوله گازدار، عملیاتی بسیار بزرگ و مهم می باشد، افزود: اتخاذ تدابیر ویژه جهت مدیریت پیشگیری و حفظ آمادگی در مقابله با بحران های احتمالی ضروری است، که به رغم این شرایط سخت و مثل همیشه، عوامل اجرایی شرکت گاز قم با بسیج همه جانبه تلاش نمودند تا عملیات گازرسانی در این وضعیت با موفقیت انجام و خط لوله ایمن گردد.

ایشان خاطر نشان کرد: به دلیل اینکه جهت انجام این طرح، یک روز قطع گاز، در منطقه مذکور ضروری است، اطلاع‌رسانی از روزهای قبل به طرق مختلف به مشترکین محترم صورت گرفت.

وی ضمن اشاره به برگزاری جلسات هماهنگی از جمله جلسه نهایی برنامه ریزی در مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ که با حضور مدیریت عامل و سایر مدیران در سالن کنفرانس شرکت گاز استان قم برگزار گردید، افزود: شرکت گاز استان موفق شد ۱۰ مورد عملیات وصلی به گاز، نصب Insulation Joint (اتصال عایقی)، چندین مورد تعمیر شیر، را با همکاری مدیریت‌ها و واحدهای ذیربط انجام و به ثمر رساند.

او در ادامه تصریح کرد: در همین روز خطوط لوله هایی به طول ۱۲ کیلومتر ۱۶ اینچ، خط ۲۹ کیلومتر ۶ اینچ، خط ۴ کیلومتر ۱۲ اینچ، خط ۲ کیلومتر ۱۰ اینچ و ۷۰ کیلومتر خط شبکه داخلی که منشعب از این شبکه ها است، گازدار شدند.

وی همچنین با اشاره به اینکه در آینده به دلیل گازدار نمودن این مناطق، مجدداً گاز مشترکین قطع نگردد، اظهار کرد: گاز استان قم آینده نگری کرده و به همین جهت چندین مورد شیر انتظار، در همین روز نصب نموده است.

مدیر بهره برداری شرکت گاز استان قم بیان کرد: این عملیات‌های بزرگ در یک روز، با هدف خدمت رسانی مستمر به مردم با سرعت بالا و در حداقل زمان ممکن، در جهت حفظ محیط زیست، حفظ حریم لوله، به منظور محافظت از منابع طبیعی کشور و صیانت از جان و زمین‌ها و منازل و مال مردم صورت پذیرفت.

وی در پایان به قابلیت‌های انجام این طرح‌ها در روز مذکور اشاره کرد و گفت: برنامه‌ریزی استراتژی دقیق و ممارست و پشتکار در این پروسه، جهت رسیدن به نتیجه مطلوب، حاصل نظام مدیریت یکپارچه‌ای بود که آمادگی و تمهیدات و کوشش گسترده شرکت گاز استان قم در این مهم نقش بسزایی ایفا نمود.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب