منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

تفاهم نامه همکاری فی مابین شرکت گاز استان قم و فرماندهی نیروی انتظامی استان منعقد شد

مدیرعامل شرکت گاز استان قم از انعقاد تفاهم‌نامه‌ای فی مابین این شرکت و فرماندهی نیروی انتظامی استان قم در ۴ ماده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، علیرضا نصیری گفت: در راستای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت گاز استان قم و به منظور ترویج، نهادینه‌سازی و فرهنگ‌سازی در مبحث پیشگیری و کنترل تخلفات و جرائم سایبری و به قصد آموزش، تبادل اطلاعات و بهره‌گیری از توان و ظرفیت‌های موجود در سازمان‌ها، برای هدایت و تصمیم گیری مؤثر و کارآمد، این تفاهم‌نامه در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ میان فرمانده انتظامی استان قم و شرکت گاز استان به مدت ۳ سال بدون دریافت هزینه امضاء گردید.

وی اظهار داشت: این قرارداد به منظور کاهش جرائم و تخلفات، ارتقاء دانش انتظامی، تسهیل وظایف ناجا و مسئولیت‌های اجتماعی کارکنان شرکت گاز استان قم و خانواده های آنان، ارتقاء مهارت‌های انتظامی ـ اجتماعی عموم شهروندان، با مشارکت این دو ارگان می باشد.

ایشان خاطرنشان کرد: انسجام بخشی و تقویت تعاملات و ایجاد ساختار هدفمند در روابط سازمانی و بهره‌مندی از تجارب و ظرفیت‌های مشترک ادارات، قسمتی از اهداف این معاهده می باشند.

نصیری اذعان داشت: از مهمترین مفاد این تفاهم‌نامه می‌توان به اجرای مشترک برنامه‌های پیشگیرانه، آموزشی، توانمندسازی افراد با رویکرد حفظ و ارتقاء سطح دانش انتظامی ابتدا به کارکنان شرکت گاز و خانواده‌های آنها و سپس از طریق ادارات گاز به مشترکین، اشاره کرد.

او در ادامه تصریح کرد: افزایش تعاملات بین بخشی و ارتقاء بهره‌وری از امکانات موجود متناسب، از شرح وظایف هر دو دستگاه می‌باشد.

وی افزود: ترویج انضباط اجتماعی، هم افزایی برای استقرار نظام مراقبت اجتماعی از مشتریان، همکاری در بهره‌مندی از ظرفیت‌های مشترک سازمانی و برقراری امنیت و پیشگیری از وقوع جرم با تعامل و مشارکت طرفین، از دیگر اهداف دوسویه این تفاهم‌نامه می‌باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم در پایان اظهار داشت: ارتقاء سطح همکاری مشترک به منظور انجام اقدامات پیشگیرانه، در راستای حفظ امنیت عمومی و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، امری ضروری است و جزئی از وظایف هر سازمان می‌باشد.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

۰۸ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب