منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

رئیس حراست شرکت گاز استان قم معرفی شد

DSC00351546

مراسم معارفه رئیس حراست شرکت گاز استان قم با حضور آقای نجار معاون سازمان و رئیس حراست شرکت ملی گاز، هیأت همراه، جانشین رئیس حراست کل استان، مدیرعامل و اعضاء هیأت مدیره شرکت و رؤسای واحدهای مختلف در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در این مراسم مهندس فرجی مدیرعامل این شرکت ضمن تبریک بمناسبت سی و ششمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره)، حضور معاون سازمان و رئیس حراست شرکت ملی گاز همچنین هیأت همراه و جانشین رئیس حراست کل استان را خیر مقدم گفت و اظهار داشت: این انقلاب پدیده شگفت انگیز در طول تاریخ بوده که رمز پیروزی آن به برکت قرآن و اهل بیت علیهم السلام و با رهبری امام  و جهاد ملت ولایتمدار ایران می باشد که بهای آن نیز سنگین بوده است، لذا مسئولیت در این نظام مقدس اسلامی بسیار خطیر می باشد.
وی در ادامه افزود: بر اساس آیات و روایات ، بزرگترین نعمت ها در دنیاو آخرت امنیت وسلامتی است و این دو نعمت ، در سازمان ها نیز اهمیت زیادی  دارد و واحد حراست می تواند با تعاملات مؤثر خود در سازمان، امنیت و سلامت کاری را ایجاد و تقویت نماید. لذا واحد حراست بنا به شرح وظایف ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وی ضمن قدر دانی از زحمات آقایان عباسی و فیروز آبادی (به ترتیب رئیس و سرپرست سابق)، آرزوی سعادت و موفقیت برای ایشان، آقای رسول آرزو را به عنوان رئیس واحد حراست معرفی نموده و اظهار داشت: قم حرم اهل بیت است و زندگی در قم عبادت است. ان شا ا… خدای تبارک و تعالی توفیق خدمت هرچه بیشتر و بهتر در این نظام مقدس را به ما عنایت فرماید.
نجار معاون سازمان و رئیس حراست شرکت ملی گاز نیز با گرامیداشت یاد و خاطره امام و خون شهدای انقلاب و زحمات جانبازان، اظهار داشت: این انقلاب به راحتی به دست ما نرسیده و باید از ارزشهای انقلاب و خون شهدا پاسداری کرد. حراست به معنای حفظ آرامش سازمان و صیانت از نیروی کار در راستای خدمات رسانی مطلوب به مردم می باشد. مجموعه شرکت گاز استان قم در راستای خدمات رسانی به مردم موفق بودمجموعه پاکی است که باید در جهت پاک تر بودن نیز قدم برداریم.
ایشان درپایان برای آقای آرزو توفیق خدمت رسانی به مردم شریف استان را در پرتو عنایات حق تعالی و حضرت بقیه ا… الاعظم و در جوار کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س)، مسئلت نمودند و هدایایی نیز به رسم یاد بود به آقایان عباسی و فیروزآبادی اعطا گردید.

۳۰ خرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب