مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

پیشنهاد پروژه در قالب طرح اینترنشیپ

مراسم بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای اسلام آباد ،مبارک آباد وحاجی آباد

مراسم بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستاهای اسلام آباد، مبارک آباد و حاجی آباد آقا روز چهارشنبه مورخ ۱۷/۱۱/۸۶ همزمان با ایام … دهه مبارک فجر با حضور فرماندار محترم قم، مدیر عامل محترم شرکت گاز استان قم، بخشدار محترم مرکزی و برخی از مسئولین استانی و با حضور اهالی سه روستای فوق الذکر در مسجد امام حسن مجتبی (علیه السلام) واقع در روستای اسلام آباد برگزار شد.

جناب آقای مهندس محمدی مدیر عامل محترم شرکت گاز استان قم در حین اجرای این مراسم در خصوص روند گازرسانی در سطح کشور و پروژه های در حال اجرا در سطح استان برای حاضرین توضیحاتی بیان نمودند.

در پایان این مراسـم مسئولین با مراجعه به منزل شهید یوسف محمد یزدی نژاد واقع در روستای مبارک آباد با روشن نمودن روشنائی به صورت نمادین مشترک فوق را به بهره برداری از گاز طبیعی رساندند.

 

مشخصات فنی پروژه:

الف: هزینه پروژه: ۵ میلیارد ریال

ب: میزان لوله گذاری: ۱۷ کیلومتر

ج: ایستگاه های تقلیل فشار با نصب دو ایستگاه تقلیل فشار T.B.S با ظرفیت ۱۰۰۰ و ۵۰۰۰ مترمکعب بر ساعت.

با بهره مندی از این پروژه بیش از ۵۰۰ خانوار از گاز طبیعی بهره مند می شوند.

 

 

مراسم بهره برداری از پروژه گازرسانی به صنایع ( خط تغذیه منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان)

مصادف با ایام ا…ّ دهه مبارک فجر روز شنبه مورخ ۲۰/۱۱/۱۳۸۶ با حضور دکتر محمود صلاحی مشاور محترم رئیس جمهور و دبیر شورای مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه، مهندس محتاج معاونت محترم امنیتی انتظامی وزارت کشور و استاندار قم، حضرت حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا بنائی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، مهندس محمدی مدیر عامل محترم شرکت گاز استان قم و جمعی از مدیران کل و دیگر مسئولین استانی و سرمایه گذاران خارجی و داخلی برگزار شد.

در این مراسم مهندس محمدی گزارش اجمالی از روند گازرسانی در سطح کشور و سپس استان قم در جمع حاضرین بیان نمودند.

ایشان ضمن ارائه عملکرد شرکت گاز استان قم به بیان جذب صد در صد بودجه تخصیص یافته در مصوبات سفر اول ریاست محترم جمهوری به استان قم اشاره نمودند.

پس از ایشان مهندس محتاج روند گازرسانی در بخش صنایع و روستاها را خوب ارزیابی نمودند و از زحمات جناب مهندس محمدی و همکارانشان در شرکت گاز تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

سپس جناب آقای دکتر صلاحی با گزارش اجمالی در خصوص مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه سخنانی در جمع حضار بیان نمودند و از تلاش مدیریت و کارکنان شرکت گاز در خصوص گازرسانی که اطمینان خاطر برای سرمایه گذارانی که تاکنون نسبت به احداث و راه اندازی واحدهای تولیدی صنعتی بزرگ و کوچک مستقر در منطقه ویژه اقتصادی صنعتی سلفچگان تردیدی داشتند را بوجود آمده است تشکر ویژه نمودند.

لازم به ذکر است که منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان به عنوان یکی از مناطق خاص تجاری و اقتصادی کشور است که از اهمیت و جایگاهی خاص برخوردار می باشد.

 

 

۰۳ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید