مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

برگزاری مانور مقابله با شرایط اضطراری

به منظورآمادگی لازم وافزایش آگاهی و توان نیروهای امدادی در مقابله با شرایط اضطراری و احتمال آتش سوزی درکنارحوضچه های شبکه شهری و چگونگی مهار و کنترل آن روز پنجشنبه مورخ ۲۲/۱۲/۸۷ ساعت ۱۰ صبح مانوری با حضورنیروهای بهره برداری،امداد،HSE، حراست و روابط عمومی و با همکاری سازمانهای آتش نشانی،اورژانس ونیروی انتظامی شهرستان برگزارگردید.در پایان آقای مهندس صالحی پرور رئیس HSE ضمن تبریک سال نو ازحضوربموقع و تلاش نیروهای امدادی تقدیر و تشکر نمودند.

 

سال نو مبارک

 

برگزاری جلسه مشترک مدیران شرکت گاز استان قم و دیوان محاسبات

 

بهار الهام بخش بیداری ،شکوفایی،تحول ،تغییر و زیبایئست

در راستای تعامل فی مابین شرکت گاز استان قم و سازمانهای نظارتی و پرسشگر استان و بمنظور بررسی و ارائه عملکرد مطلوب در مورخه ۲۶/۱۲/۸۷ جلسه ای باحضــور مدیــران محترم ارشد دیوان محاسبات استان قم و مدیریت محترم عامل و اعضای محترم هئیت مدیره و هئیت رئیسه شر کت گازاستان در سالن کنفرانس برگزار گردید که پس از استماع نقطه نظرات طرفین جلسات اختصاصی با زیر مجموعه هریک ازمعاونتها و مدیران دیوان تشکیل و کلیه بندهای حسابرسی سال مالی منتهی به ۱۳۸۶ مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و دستورات لازم ابلاغ گردید.

 

۰۱ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید