مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

برگزاری کلاس ایمنی و آتش نشانی

روز شنبه مورخ ۲۲/۱/۸۸ یک دوره ۳ روزه کلاس ایمنی و آتش نشانی در سالن کنفرانس شرکت گاز استان قم با همکاری واحدهای HSE و آموزش برگزار گردید. در این کلاس پرسنل با اصول ایمنی و آتش نشانی و اهمیت حیاتی آن در صنعت گاز ” و ” شناخت تئوری آتش و انواع آن ” و ” شناخت عوامل آتش زا و توسعه و طبقه بندی آتش ” و … آشنا شدند که پرسنل علاوه بر آموزش های تئوری ، آموزش عملی ” چگونگی اطفاء حریق ” نیز برگزار شد .

 

برگزاری سمینار ” سلامت در حوادث و بلایا ” به مناسبت هفته بهداشت در شرکت گاز استان قم

روز دوشنبه مورخ ۲۴/۱/۸۸ سمیناری تحت عنوان ” سلامت در حوادث و بلایا ” در سالن کنفرانس شرکت گاز استان قم با همکاری دانشگاه علوم پزشکی برگزار گردیدکه هدف از برگزاری آن ارتقاء سطح آگاهی همکاران در خصوص بروز حوادث غیر مترقبه از جمله زلزله بوده که آقای مهندس صمدی کارشناس دانشگاه علوم پزشکی با نشان دادن تصاویری از گسل های موجود در دنیا و مناطق زلزله خیز موضوع را مورد تحیلیل و بررسی قرارداد.

 

برگزاری مرحله مقدماتی سومین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه در شرکت گاز استان قم

  همزمان با سراسر کشور مرحله مقدماتی سومین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه در شرکت گاز استان قم برگزار شد.در این دوره از مسابقات که با عنوان یادواره ولایت و امامت و با حضور ۲۸ نفر از کارکنان شرکت گاز استان، در رشته های قرائت، تحقیق، ترتیل، مفاهیم، حفظ قران کریم و نهج البلاغه در دو بخش برادران و خواهران برگزارشد آقایان عبدالرحمان دانا در رشته مفاهیم قران کریم، اصغر رضابیگی در رشته تحقیق، حسن شوندی در رشته ترتیل و سید محمود بهاء الدینی در رشته حفظ دو جزء و خانم مرضیه حاجیلو در  رشته مفاهیم موفق به کسب رتبه برتر شدند…..

 

همزمان با سراسر کشور مرحله مقدماتی سومین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه در شرکت گاز استان قم برگزار شد.

در این دوره از مسابقات که با عنوان یادواره ولایت و امامت و با حضور ۲۸ نفر از کارکنان شرکت گاز استان، در رشته های قرائت، تحقیق، ترتیل، مفاهیم، حفظ قران کریم و نهج البلاغه در دو بخش برادران و خواهران برگزارشد آقایان عبدالرحمان دانا در رشته مفاهیم قران کریم، اصغر رضابیگی در رشته تحقیق، حسن شوندی در رشته ترتیل و سید محمود بهاء الدینی در رشته حفظ دو جزء و خانم مرضیه حاجیلو در رشته مفاهیم موفق به کسب رتبه برتر شدند.

افراد برتر این مسابقات به رقابت های کشوری اعزام می شوند

مدیر عامل شرکت گار استان قم در مراسم آغاز این مسابقات در جمع مسئولان برگزاری و کارکنان شرکت کننده در این مسابقات با شاره به جایگاه رفیع قرآن کریم در دین مبین اسلام و اهمیت نشر و ترویج فرهنگ حفظ و قرائت قرآن کریم تصریح کرد: حفظ این میراث ارزشمند و گرانبهای الهی وظیفه همه آحاد جامعه است.

مهندس هوشنگ محمدی با بیان اینکه مضامین و موضوعات قرآن کریم باید سرلوحه و سرمشق انسانها در زندگی روزمره قرار گیرد افزود: اگر این موضوعات ارزشمند در جامعه نهادینه شود بسیاری از معضلات و مشکلات اجتماعی رفع خواهد شد.

وی اشاعه فرهنگ قرآنی در جامعه را در نهادینه کردن این مضامین و مفاهیم نورانی موثر دانست و گفت: برگزاری مسابقات قرآن کریم مصداق بارز ترویج حفظ و نشر معارف قرآنی در جامعه است.

 

۰۱ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید