مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

تقدیر و تشکر از عملکرد شرکت گاز استان قم

آقای دکتر ناظمی اردکانی استاندار محترم قم در جلسه شورای اداری مورخ ۰۱/۰۵/۸۸ در حضور مدیران ارشد اجرایی استان، ضمن ابراز خرسندی از خدمات ارائه شده توسط شرکت گاز استان قم ، بویژه در خصوص مددجویان بهزیستی و همکاری صمیمانه در رفع مشکلات ایشان از یک سو و برخورد مناسب و ارزنده پرسنل زحمتکش این شرکت پیرامون بحث تکریم ارباب رجوع از سوی دیگر، از جذب بودجه های مصوب و اخذ اعتبارات مجدد و تلاش مجدانه در انجام  تکمیل پروژه های گازرسانی در شقوق  مختلف (گازرسانی به شهرها، روستاها، صنایع، جایگاه های CNG و …) تقدیر و تشکر نمودند. درپایان نیز، ایشان عملکرد مطلوب کلیه پرسنل خدوم شرکت گاز استان قم و بویژه مدیریت عامل و هیأت مدیره شرکت را ستوده و ارج نهادند.

 

بازدید از شهرهای توابع استان قم

آقای مهندس محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان قم به همراه اعضای هیأت مدیره و تنی چند از هیأت رئیسه، به منظور بررسی وضعیت گازرسانی و پیشگیری از مشکلات احتمالی ضمن بازدید از تأسیسات و پروژه های گازرسانی در دست اجراء در حوزه بخش های جعفرآّباد و خلجستان و روستاهای تابعه حضور یافتند. ابتدا رئیس اداره گاز شهرستان قم و مسؤلین شهرهای مذکور ضمن خیر مقدم، گزارشی از وضعیت گازرسانی و پروژه ها ارائه نمودند. سپس مهندس محمدی ضمن تبریک سالروز ولادت با سعادت سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار و حضرت امام زین العابدین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز به همکاران، بر حفظ پایداری و استمرار جریان گاز در استان و نیز آمادگی پرسنل تعمیراتی و امدادی در طول سال و تلاش و کوشش مضاعف تاکید داشتند و خدمات رسانی به قشر محروم و روستائی را از عبادات بزرگ بر شمردند. ایشان در راستای تحقق عملی و عینی شعار تکریم ارباب رجوع توصیه فراوان نموده و در پایان از زحمات کلیه پرسنل خدوم و زحمت کش به ویژه مجموعه بهره برداری تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

 

 

 

آنفلوانزای خوکی

 • در پی انتشار آنفلوانزای H1N1 که به آنفلوانزای خوکی معروف شده است در کشور های مختلف و تاکید سازمان بهداشت جهانی ، وزارت بهداشت و سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت بر این موضوع ، سمینار “آشنایی با آنفلوانزای خوکی” مورخ ۱۰/۴/۸۸ توسط امور HSE ، آموزش ، روابط عمومی شرکت گاز قم و با همکاری تیم آموزشی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت قم در سالن کنفرانس شرکت گاز برگزار گردید .

در  آغاز ،  جناب آقای دکتر عظیمی در خصوص آشنایی با آنفلوانزا و انواع آن صحبت کرده و در ادامه سرکار خانم دکتر اسلامی در جهت تکمیل آشنایی با آنفلوانزا ،به طور تخصصی آنفلوانزای خوکی و نحوه پیشگیری و درمان آن را توضیح دادند که در ادامه به خلاصه ای از آن اشاره می کنیم.

علائم آنفلوانزای H1N1

این آنفلوانزا همانند دیگر سرماخورد گی ها، همراه با سردرد، گلودرد،کوفتگی عضلانی، درد مفاصل، تب ولرز و گاهی تهوع و اسهال می باشد.

فرد بیمار یک روز قبل از بروز علائم و هفت روز پس از بروز علائم ناقل بیماری است و در کودکان این زمان طولانی تر است.

ویروس آنفلوانزا در حرارت ۷۵ الی ۱۰۰ درجه سانتیگراد از بین می رود.

مواد شیمیایی مانند کلر، آب اکسیژنه، شوینده ها)صابون(  ، مواد ضد عفونی کننده حاوی ید و الکل ها با غلظت و زمان مناسب این ویروس را از بین می برند.

توصیه های بهداشتی

 1. مکرراً دست های خود را به خوبی با آب و صابون و یا هر ماده تمیز کننده استاندارد دیگری بشوئید.
 2. هنگام سرفه و عطسه، بینی و دهان خود را با دستمال کاغذی بپوشانیم.
 3. دستمال مصرف شده را فوراً پس از استفاده به طور مناسب دفع کنیم.
 4. هنگام احوالپرسی، از بوسیدن و دست دادن خودداری کنیم.
 5. از مالیدن و تماس دست آلوده با چشم ها و بینی و دهان خودداری نماییم.
 6. اگر در افراد آثار شبه آنفلوانزا دیدیم، از انها حداقل یک متر فاصله بگیریم.
 7. در صورت مشاهده علائم شبه آنفلوانزا، فوراً به پزشک مراجعه کنیم.
 8. در صورت بیماری حتماً تا ۷ روز و حداقل یک روز پس از بهبود علائم بالینی در منزل بمانید.
 9. جهت پیشگیری از انتقال ویروس باید مرتباً سطوح کناری تخت خواب، سطوح مختلف حمام و آشپزخانه و اسباب بازی های کودکان را با محلول های ضد عفونی خانگی تمیز کرد.
 10. از هرگونه تماس با افرادی که سرما خورده اند جلوگیری کنید.

مهمترین راه جلوگیری از انتقال و ابتلا به ویرو س H1N1 شستشوی مرتب دست ها است.

 

۰۳ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید