منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

استان قم نخستین استان سبز کشور است

مهندس محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان قم صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران با بیان این مطلب گفت: استان قم با گازرسانی به بیش از ۹۵.۷ درصد از جمعیت استان به عنوان نخستین استان سبز کشور معرفی خواهد شد. مهندس محمدی با بیان اینکه حوزه گازرسانی در استان قم در پنج محور انجام می‌شود گفت: گازرسانی به شهر‌ها، بخش‌ها، روستاها، صنایع استان و گازرسانی به ناوگان حمل و نقل عمومی استان قم از مهم‌ترین وظایف شرکت گاز استان قم است. وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۹۸ درصد از جمعیت شهر‌های استان قم از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند تصریح کرد: در سفر‌های هیئت دولت به استان قم مصوب شده است که ۵۳ روستای استان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شوند که با اقدامات صورت گرفته توسط شرکت گاز استان قم تاکنون بیش از ۷۰ روستای استان قم از گاز طبیعی استفاده می‌کنند. مدیر عامل شرکت گاز استان قم افزود: خوشبختانه با تلاش پرسنل شرکت گاز استان قم به ۱۷ روستا در بخش کهک، ۱۱ روستا در بخش خلجستان، ۲۰ روستا در بخش جعفرآباد و ۱۲ روستا نیز در بخش سلفچگان قم گازرسانی صورت گرفته است. وی گفت: در حال حاضر ۲۸۰ هزار خانوار در استان قم زندگی می‌کنند که بیش از ۲۶۸ هزار خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند . محمدی با بیان اینکه پروژه گازرسانی به روستاهای استان همچنان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: گازرسانی به ۱۱ روستای استان قم را در دست اقدام است که هفت روستا در بخش سلفچگان، سه روستا در بخش خلجستان و یک روستا در بخش جعفرآباد قم قرار دارند. وی با بیان اینکه شرکت گاز استان قم با تمام توان خود به شهروندان قمی خدمت رسانی می‌کند، تصریح کرد: قم یکی از شهر‌های کشور است که نرخ رشد جمعیت بالایی دارد و بواسطه وجود حرم مطهر حضرت معصومه(س)، مسجد مقدس جمکران و…. با مهاجرت بسیار زیادی مواجه است. وی اضافه کرد: ساخت و ساز در شهر قم بسیار زیاد است و شرکت گاز نیز موظف است تا گاز طبیعی مورد نیاز این مناطق را تامین کند.  مدیر عامل شرکت گاز استان قم در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه استان قم در سال جاری با مشکل قطع گاز مواجه نخواهد شد، افزود: طراز شرکت ملی گاز ایران برای نخستین بار مثبت بوده است و به مرز تولید ۵۰۰ میلیون متر مکعب گاز در روز رسیده است و طبیعتا در قم نیز نباید مشکلی وجود داشته باشد. وی تاکید کرد:استفاده ازانرژی طبیعی مانند گاز حق همگان است و نباید هیچگاه در مصرف آن تفریط داشته باشیم و حق دیگران را در مصرف این انرژی پاک ضایع کنیم.

 

بازدید از پروژه های گاز رسانی در استان قم

آقای مهندس محمدی مدیرعامل به همراه تنی چند از اعضای هیئت مدیره و هیئت رئیسه شرکت گاز استان قم در محل پروژه های گازرسانی به جایگاه های CNG تعاونی ۵۷، ۵۸ ، مجتمع رفاهی مهتاب، پادگان ۱۹ دی و پادگان قیام حضور یافته و از روند اجرای پروژه ها بازدید به عمل آوردند. ایشان ضمن بررسی مشکلات و موانع اجرا و اتمام طرح ها در زمان پیش بینی شده رهنمودها و دستورات لازم را ابلاغ فرمودند. وی در ادامه احداث جایگاه های CNG  مجتمع رفاهی مهتاب و تعاونی های ۵۷،۵۸ را در جهت تأمین سوخت خودروهای عبوری در محور اتوبان قم ـ تهران را با اهمیت دانسته و نسبت به تسریع و تکمیل آنها تأکید داشتند. آقای محمدی در پایان از تلاش و زحمات همکاران در واحد خدمات مهندسی و اجرای طرح ها و همچنین پیمانکاران تقدیر و تشکر نمودند.

 

 

مراسم تجلیل و تکریم از جانبازان ۸ سال دفاع مقدس در شرکت گاز استان قم

همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (علیه السلام) آقای مهندس محمدی مدیرعامل شرکت گاز و تنی چند از هئیت رئیسه با حضور در مراسم و جمع صمیمی همکاران جانباز و خانواده های ایشان از خدمات و ایثارگری های این عزیزان غرور آفرین تجلیل به عمل آمد و آقای مهندس محمدی ضمن تبریک ایام خجسته شعبان و روز جانباز عنوان کرد جانبازان نماد ایثار و مقاومت ۸ سال دفاع مقدس هستند و سرافرازی امروز ایران و انقلاب مدیون خون شهدا و جانفشانی های دلاور مردان است و می بایست این رشادتها برای همگان تبیین گردد تا خاطرات جانفشانی این قشر صبور و بی ادعا همیشه در اذهان و نسل آینده باقی بماند. در ادامه ایشان اظهار داشتند جانبازان حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند وتجلیل از این رشادتها کمترین اقدام در راستای گرامیداشت خدمات ارزشمند الهی شما عزیزان می باشد. ایشان در پایان با بیان اینکه حدود ۲۲% از همکاران پر تلاش مجموعه شرکت گاز استان را جانبازان محترم و ۴۷% را ایثارگران تشکیل می دهند باعث افتخار دانست و برای کلیه جانبازان سرافراز ایران اسلامی ، شفای عاجل را از خداوند سبحان طلب نمودند

 

برگزاری سمینارترویج فرهنگ مبحث ۱۹ در شرکت گاز استان قم

در راستای اصلاح الگوی مصرف، سمینار ترویج فرهنگ  مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان با حضور آقای مهندس هوشنگ محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان، مدیر کل مسکن و شهرسازی، مسئول سازمان بسیج مهندسی، رئیس و جمع کثیری از مهندسین سازمان نظام مهندسی و تنی چند از مسئولین ارشد استان در شرکت گاز استان قم برگزار گردید. ابتدا آقای مهندس محمدی ضمن عرض خیر مقدم و تبریک اعیاد شعبانیه خطاب به حضار، اظهار داشتند : با توجه به توسعه ساخت و ساز ومتعاقب آن،  توسعه گازرسانی در شهرها و در نتیجه روند روزافزون مصرف گاز در کشور و عدم موازنه تولید و مصرف در ماه های سرد زمستان، ضرورت اتخاذ راهکارهای مناسب جهت ترویج مصرف بهینه با هماهنگی سازمان های ذیر بط و مردم شریف استان قم شدیداً احساس می گردد. وی در ادامه بر اصلاح ساختارهای زیر بنایی مسکن در راستای مصرف بهینه از گاز و رعایت اصلاح الگوی مصرف در همه زمینه ها تأکید داشتند. آقای مهندس محمدی نظارت هر چه بیشتر و دقیق تر در جهت اجرایی شدن مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان در همه زمینه ها را خواستار شدند. سپس آقای مهندس معلمی، رئیس سازمان نظام مهندسی استان قم ‌باتشکر از مدیر عامل شرکت گاز در برگزاری این سمینار، تنگناها و چالش های سالهای گذشته سازمان در جهت اجرای مبحث ۱۹ را مطرح و مورد ارزیابی قرار دادند در ادامه پس از  بررسی و تجزیه و تحلیل پیشنهادات، نهایتاً تصمیمات مقتضی در جهت رفع مشکلات اتخاذ گردید. در پایان مراسم آقای مهندس محمدی ضمن تشکر از حضور مدعوین برای ایشان و مسئولین خدمت گزار نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون از خداوند متعال را مسئلت نمودند.

 

بازدید از روند اجرایی پروژه ها در شهرهای توابع استان قم

در تاریخ ۱۱/۰۵/۸۸ آقای مهندس محمدی مدیرعامل شرکت گاز استان قم به همراه اعضاء هیئت مدیره و تنی چند از هیئت رئیسه به منظور بررسی وضعیت گازرسانی و روند اجرای پروژه ها در حوزه بخش قنوات و کهک حضور یافتند. آقای مهندس محمدی ضمن تبریک سالروز ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(علیه السلام) با توجه به مسافت و پراکندگی روستاهای برخوردار از گاز در بخش ها و انتظارات مشترکین در امر دریافت خدمات مطلوب، بر افزایش راندمان کمی و کیفی فعالیت پرسنل ادارات گاز در شهرهای اقمار استان توصیه و از خدمات ارزشمند همکاران تقدیر و تشکر نمودند. در ادامه ایشان از پروژه خط انتقال و ایستگاه C.G.S سوم شهرستان قم، ساختمان اداره گاز شهر قنوات و ایستگاه های CNG در حال احداث بازدید به عمل آورده و با عنایت به افزایش مشترکین و متقاضیان در بخش های مختلف نسبت به تسریع در نصب ایستگاه های یاد شده تأکید نمودند.

 

 

۰۹ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب