منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

شبیه سازی و تحلیل عددی مبدلهای موجود در ایستگاههای تقلیل فشار گاز

چکیده

یکی از رو شهای جلوگیری از مسدود شدن مسیر عبور گاز در شیرهای فشارشکن ایستگاه های تقلیل فشار گاز، استفاده از مبدل گرمایی بمنظور گرمایش گاز قبل از کاهش فشار است. برای حفظ مسائل ایمنی در گرمایش گاز، در این نوع از مبد لها، از سیال واسطه برای گرم کردن گاز استفاده می شود.در تجزیه و تحلیل حرارتی مبدل، عملکرد مبدل گرمایی در شرایط مختلف بررسی شده و پارامترهایی نظیر دما و فشار گاز ورودی به مبدل، بار حرارتی مبدل گرمایی، دبی گاز ورودی به مبدل، حداکثر سرعت گاز در لوله های کویل مبدل و …. مورد مطالعه قرار گرفته است. با مدل کردن مبدل گرمایی و مشعل اتمسفریک در آن، میزان شار حرارتی تولید شده در نسبت تعادل های مختلف به طور عددی مورد بررسی قرار گرفته است. نتایج بدست آمده از این مدل، با پارامترهای انداز ه گیری شده از مبدل مطابقت خوبی داشته است. با استفاده از نتایج بدست آمده از این شبیه سازی، چگونگی تنظیم مشعل بمنظور بدست آوردن حداکثر راندمان حرارتی در مبدل مورد بررسی قرار گرفته است.

نویسندگان

سید عبدالمهدی هاشمی، رضا اشرفی، قنبرعلی  شیخ زاده، ناهید زمان

اجرای پروژه نصب کنتور، رگولاتور و تعویض کنتورهای معیوب در سطح استان قم – نوبت اول – (۱۶/۸/۸۸) – روزنامه ایمان

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :اجرای پروژه نصب کنتور، رگولاتور و تعویض کنتورهای معیوب در سطح استان قم را از طریق مناقصه عمومی و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

 

شرکت گاز استان قم در نظر دارد : اجرای پروژه نصب کنتور، رگولاتور و تعویض کنتورهای معیوب در سطح استان قم را از طریق مناقصه عمومی و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار :

  • انجام عملیات نصب کنتورهای مشترکین خانگی و تجاری به ظرفیتهای ۶ تا ۱۶۰ مترمکعب در ساعت (G4 تا G100) با رگولاتور و بدون رگولاتور و کلیه کارهای جنبی، ۱۷۲۰۰ عدد ؛
  • انجام عملیات تعویض کنتورهای معیوب مشترکین خانگی و تجاری به ظرفیتهای ۶ تا ۱۶۰ مترمکعب در ساعت (G4 تا G100) به انضمام کلیه کارهای جنبی، ۵۸۲۵ عدد .

ب- محل اجرا : استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی :

  • توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی.
  • دارا بودن حداقل رتبه ۵ تأسیسات و تجهیزات از معاونت برنامه ریزی و راهبردی.
  • توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد به مبلغ ۰۰۰’۵۰۰’۱۲ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی به حساب شماره ۰۱۰۵۳۹۸۴۵۳۰۰۲ سیبا. در صورت واریز وجه نقد، رسید آن می‌بایست به تأیید امور مالی شرکت گاز استان قم برسد.
  • توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت حسن اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۳۰/۰۸/۱۳۸۸ می‌باشد.

هـ – مهلت تحویل اسناد ارزیابی کیفی و پاکات مناقصه تا ساعت ۱۶ مورخ ۱۴/۰۹/۱۳۸۸ می‌باشد.

و- زمان بازگشایی پاکات ساعت ۱۰ روز دوشنبه مورخ ۲۳/۰۹/۱۳۸۸ می‌باشد.

ز- مبلغ برآورد اولیه پروژه ۰۰۰/۰۰۰/۸۷۲/۱ ریال می‌باشد که پیمانکار باید ضریب پلوس/مینوس نسبت به مبلغ پایه اعلام نماید.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت دریافت اسناد ارزیابی کیفی و مناقصه به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس : WWW.nigc-qom.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه :

  • ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
  • شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
  • به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  • در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور قراردادهای شرکت گاز استان قم ۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵۱ تماس حاصل فرمایند.  

 

                                                                                                                                                                                                                                           روابط عمومی شرکت گاز استان قم

معرفی شرکت گاز استان قم به عنوان دستگاه برتر در اقامه نماز

شرکت گاز استان قم به عنوان دستگاه برتر در اقامه نماز معرفی شد.حجت الاسلام احسانی رییس ستاد اقامه نماز استان در جمع رابطین اقامه نماز دستگاهها و نهادهای استان با تقدیراز فعالیت های شرکت گازاستان در ترویج فرهنگ اقامه نماز جماعت اول وقت در بین کارکنان ،این شرکت را به عنوان دستگاه برتر در اقامه نماز معرفی کرد.یادآور می شود : بمنظور ترویج فرهنگ افامه نماز جماعت در ادارات و تشویق کارکنان به ادای نماز اول وقت این فریضه الهی از ابتدای تاسیس اداره گاز ناحیه قم و سپس در شرکت گاز استان با حضور گسترده پرسنل در نمازخانه این شرکت به صورت جماعت اقامه می شود.

برگزاری گردهمایی رابطین اقامه نماز ادارات در شرکت گاز استان قم

گردهمایی رابطین اقامه نماز ادارات در شرکت گاز استان قم برگزار شد. مسئول ستاد اقامه نماز استان در این مراسم با بیان اینکه در حال حاضر با مشارکت و همدلی نهادهای مختلف وضعیت اقامه نماز درادارات و دستگاههای اجرایی استان خوب است افزود:با توجه به جایگاه شهر مقدس قم در نشر تفکر دینی و فرهنگ اسلام ناب محمدی اقامه نماز جماعت اول وقت باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.حجت الاسلام احسانی برگزاری نماز جماعت در ادارات استان را امری پسندیده و قابل تحسین عنوان و برضرورت برنامه ریزی هرچه بیشتر ادارات برای پرشور برگزار شدن نماز اول وقت در نهادهای اجرایی تاکید کرد .وی فرهنگ سازی و استفاده از امور تبلیغی و فرهنگی را در جذب هر چه بیشتر کارکنان برای شرکت در نماز موثر دانست و گفت:با تلاش رابطان اقامه نماز بسیاری از امور ابلاغی این ستاد اجرایی شده است.مهندس محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان قم هم در این گردهمایی با اشاره به اهمیت و نقش تاثیر گذار نماز در نزدیکی هر چه بیشتر با خداوند متعال افزود: نماز ستون دین و اساسی ترین راه رسیدن به کمال هستی و عامل رشد و تعالی روح انسان است .وی با بیان اینکه برگزاری نماز جماعت اول وقت ظهر و عصر با استقبال پرشور کارکنان همه روزه در نمازخانه شرکت گاز اقامه می شود تصریح کرد:تلاش می کنیم با بهره گیری از ظرفیت های موجود شرائط را برای حضور هرچه بیشتر پرسنل در نماز جماعت فراهم کنیم.مهندس محمدی همچنین با گرامیداشت ایام دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) خاطر نشان کرد:زندگی ائمه معصومین علیهم السلام بهترین الگو سرمشق برای جامعه اسلامی ماست.

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب