منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

هفته وحدت گرامی باد

شناخت مختصری از زندگی پیامبر (ص)

ولادت و دوران کودکى

ولادت پیغمبر اکرم به اتفاق شیعه و سنى در ماه ربیع الاول است , گو اینکه اهل تسنن بیشتر روز دوازدهم را گفته اند و شیعه بیشتر روز هفدهم را , به استثناى شیخ کلینى صاحب کتاب کافى که ایشان هم روز دوازدهم را روز ولادت مى دانند . رسول خدا در چه فصلى از سال متولد شده است ؟ در فصل بهار . در السیره الحلبیه مى نویسد : ولد فى فصل الربیع در فصل ربیع به دنیا آمد . بعضى از دانشمندان امروز حساب کرده اند تا ببینند روز ولادت رسول اکرم با چه روزى از ایام ماههاى شمسى منطبق مى شود , به این نتیجه رسیده اند که دوازدهم ربیع آن سال مطابق مى شود با بیستم آوریل , و بیستم آوریل مطابق است با سى و یکم فروردین . و قهرا هفدهم ربیع مطابق مى شود با پنجم اردیبهشت . پس قدر مسلم این است که رسول اکرم در فصل بهار به دنیا آمده است حال یا سى و یکم فروردین یا پنجم اردیبهشت . در چه روزى از ایام هفته به دنیا آمده است ؟ شیعه معتقد است که در روز جمعه به دنیا آمده اند , اهل تسنن بیشتر گفته اند در روز دوشنبه . در چه ساعتى از شبانه روز به دنیا آمده اند ؟ شاید اتفاق نظر باشد که بعد از طلوع فجر به دنیا آمده اند , در بین الطلوعین .

مسافرتها

رسول اکرم , به خارج عربستان فقط دو مسافرت کرده است که هر دو قبل از دوره رسالت و به سوریه بوده است. یکسفر در دوازده سالگى همراه عمویش ابوطالب , و سفر دیگر در بیست و پنج سالگى به عنوان عامل تجارت براى زنى بیوه به نام خدیجه که از خودش پانزده سال بزرگتر بود و بعدها با او ازدواج کرد . البته به بعد از رسالت , در داخل عربستان مسافرتهایى کرده اند . مثلا به طائفرفته اند , به خیبر که شصتفرسخ تا مکه فاصله دارد و در شمال مکه است رفته اند , به تبوک که تقریبا مرز سوریه استو صد فرسخ تا مدینه فاصله دارد رفته اند , ولى در ایام رسالت از جزیره العرب هیچ خارج نشده اند .

شغلها

پیغمبر اکرم چه شغلهایى داشته است ؟ جز شبانى و بازرگانى , شغل و کار دیگرى را ما از ایشان سراغ نداریم . بسیارى از پیغمبران در دوران قبل از رسالتشان شبانى مى کرده اند ( حالا این چه از الهى اى دارد , ما درست نمى دانیم ) همچنانکه موسى شبانى کرده است . پیغمبر اکرم هم قدر مسلم این است که شبانى مى کرده است . گوسفندانى را با خودش به صحرا مى برده است , رعایت مى کرده و مى چرانیده و بر مى گشته است . بازرگانى هم که کرده است . با اینکه یک سفر , سفر اولى بود که خودش مى رفت به بازرگانى ( فقط یک سفر در دوازده سالگى همراه عمویش رفته بود ) . آن سفر را با چنان مهارتى انجام داد که موجب تعجب همگان شد…

تاریخچه بسیج

با توجه به جایگاه بسیار حساس بسیج در نشان دادن چهره نظام جمهوری اسلامی و ایجاد جاذبه در درون جامعه برای مشارکت و جذب هر چه بیشتر جوانان و نوجوانان به سمت الگوهای سازنده مبتنی بر هویت ملی – مذهبی از دیدگاه مقام معظم رهبری، بسیج و بسیجی مسؤولیتی سنگین را به عهده داشت و توانست یک ارتش معنوی مردمی را پایه ریزی کند. به طوری که امام خمینی(ره) در مورد بسیجیان قهرمان فرمودند: شما آیینه مجسم مظلومیت ها و رشادت های این ملت بزرگ، در صحنه نبرد و تاریخ مصور انقلابید. شما فرزندان مقدس و پرچمداران عزت مسلمین و سپر حوادث این کشورید. شما یادگاران و همسنگران و فرماندهان و مسؤولان بیداردلانی بوده اید که امروز در قرارگاه محضر حق مأوا گزیده اند. من به طور جد و اکید می گویم که انقلاب و جمهوری اسلامی و نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که بحث از بزرگ ترین سنگرهای دفاع از ارزش های الهی نظام ما بوده و خواهد بود، به وجود یکایک شما نیازمند است چه صلح باشد و چه جنگ.

در طول ۸ سال دفاع مقدس، بسیج آن چنان ظاهر شد که دشمنان اعتراف کردند که قدرتی که در بسیج نهفته، توان مقابله با یکایک ارتش های کلاسیک جهانی را دارد. دشمن که سودای فتح سه روزه را در سر می پروراند، در همان روزهای نخستین با مردمی مواجه گشت که با دست خالی اما با سلاح ایمان و اعتقاد به ارزش های الهی و انسانی به دفاع از کیان مقدس نظام اسلامی برخاسته بودند و از ایثار جان خویش دریغ نمی کردند.

جوانان سلحشوری که به فرمان امام(ره) در پایگاه های مقاومت تحت عنوان بسیجی گرد آمده بودند و با کوچک ترین اشاره ایشان به جبهه های نبرد هجوم می بردند  و تا آخرین قطره خون خویش ایستادگی و مقاومت می کردند وظیفه بسیج فقط به جنگ و مساله نظامی محدود نمی شود و امنیت داخلی کشور در سخت ترین شرایط یعنی دوران فعالیت منافقین و دیگر گروه های ضد انقلاب که با کمک کشورهای خارجی ذی نفع در ایران درصدد آشوب و تنش و تجزیه و جدایی قسمت هایی از خاک کشور بودند، به مدد نیروی بسیج و پایگاه های مقاومت حفظ شد. در حوادث طبیعی و بلایا، همچون زلزله، سیل و طرح واکسیناسیون فلج اطفال حضور بسیجیان گره گشای مشکلات و مایه دلگرمی مردم و مسؤولان بوده است. کما این که در حادثه اسفبار زلزله رودبار در سال ۱۳۶۹ سرعت عمل و ایثار نیروهای مردمی در عملیات نجات به حدی بود که خارجیان حاضر در منطقه با اظهار تعجب از حضور گسترده بسیجیان اقرار کردند که به حضور آنان احتیاج نیست. در زلزله اسفبار استان قزوین، در همان ساعات اولیه، مردان بسیجی در منطقه زلزله زده در کنار نیروهای امداد هلال احمر و … و زنان بسیجی در شهرها با تشکیل صف های بسیار طویل اهدای خون و اهدای کمک های نقدی و جنسی جهانیان را به تحسین واداشت. امام خمینی(ره) در مورخ ۲/۹/۶۷ در هفته بسیج درباره خطر غفلت از بسیجیان و روحیه بسیجی گری به مسؤولان پیامی را صادر می فرمایند. ایشان فرمودند: «من دست یکایک شما پیشگامان رهایی را می بوسم و می دانم که اگر مسؤولان نظام اسلامی از شما غافل شوند، به آتش دوزخ الهی خواهند سوخت. بار دیگر تأکید می کنم که غفلت از ایجاد ارتش بیست میلیونی (بسیج) سقوط در دام دو ابرقدرت جهانی را به دنبال خواهد داشت. من از تمامی بسیجیان خصوصاً از فرماندهان عزیز آن تشکر می کنم و از دعای خیر برای این فرزندان با وفای اسلام غفلت نخواهم نمود».آری، مسؤولان در برابر حفظ روحیه ایثار و خدمت که از ویژگی های بسیجیان است، مسؤول هستند، هر گونه تجمل گرایی و عدم کارایی در عرصه مسؤولیت و بی توجهی به روحیه و عواطف مردم خطری است که می تواند به نهاد بسیج در عرصه های خطر، ضربه وارد کند…

نشانی الکترونیکی مدیریت عامل شرکت گاز استان قم

تحلیل عددی جایگزینی مشعل متخلخل بجای مشعلهای اتمسفریک در گرمکن ایستگاههای تقلیل فشارگاز

چکیده

در این مطالعه با استفاده از تحلیل عددی به کمک نرم افزار فلوئنت ،جایگزینی مشعل های اتمسفریک مورد بحث قرار گرفته است در ابتدا با مدل کردن مشعل اتمسفریک در لوله آتش گرمکن ،میزان شار حرارتی تولید شده در نسبت تعادل های مختلف مورد بررسی قرار گرفته است.و هم چنین با مدل سازی مشعل متخلخل در دو نسبت تعادلی مختلف در لوله آتش ،مقایسه ای از نظر میزان شار حرارت تولیدی با مشعل اتمسفریک انجام شده است .اگر چه گرمکن های ایستگاه های تقلیل فشار برای مشعل های متخلخل طراحی نشده اند اما اب توجه به نتایج بدست آمده استفاده از مشعل متخلخل بجای اتمسفریک موجب افزایش راندمان حرارتی در گرمکن می شود.

نویسندگان

سید عبدالمهدی هاشمی، رضا اشرفی، قنبرعلی شیخ زاده،      ناهید زمان

جشن امامت مهدی موعود مبارکباد

 
                  

شهادت امام حسن عسگری (ع)

 به مناسبت هشتم ربیع الاول ؛ شهادت امام حسن عسگری (ع)
شهادت آن حضرت را روز جمعه هشتم ماه ربیع الاول سال ۲۶۰هجری نوشته اند .در کیفیت وفات آن امام بزرگوار آمده است : فرزند عبیدالله بن خاقان گوید روزی برای پدرم ( که وزیر معتمد عباسی بود ) خبر آوردند که ابن الرضا – یعنی  حضرت امام حسن عسکری – رنجور شده ، پدرم به سرعت تمام نزد خلیفه رفت و خبر را به خلیفه داد . خلیفه پنج نفر از معتمدان و مخصوصان خود را با او همراه کرد . یکی از ایشان نحریر خادمبود که از محرمان خاص خلیفه بود ، امر کرد ایشان را که پیوسته ملازم خانه آن حضرت باشند ، و بر احوال آن حضرت مطلع گردند . و طبیبی را مقرر کرد که هر بامداد و پسین نزد آن حضرت برود ، و از احوال او آگاه شود . بعد از دو روز برای پدرم خبر آوردند که مرض آن حضرت سخت شده است ، و ضعف بر او مستولی گردیده . پس بامداد سوار شد ، نزد آن حضرت رفت و اطبا را – که عموما اطبای  مسیحی و یهودی در آن زمان بودند – امر کرد که از خدمت آن حضرت دور نشوند و قاضی القضات ( داور داوران ) را طلبید و گفت ده نفر از علمای مشهور را حاضر گردان که پیوسته نزد آن حضرت باشند . و این کارها را برای  آن می کردند که آن زهری  که به آن حضرت داده بودند بر مردم معلوم نشود و نزد مردم ظاهر سازند که آن حضرت به مرگ خود از دنیا رفته ، پیوسته ایشان ملازم خانه آن حضرت بودند تا آنکه بعد از گذشت چند روز از ماه ربیع الاول سال ۲۶۰ ه . ق آن امام مظلوم در سن  ۲۹سالگی از دار فانی به سرای باقی رحلت نمود . بعد از آن خلیفه متوجه تفحص و تجسس فرزند حضرت شد ، زیرا شنیده بود که فرزند آن حضرت بر عالم مستولی  خواهد شد ، و اهل باطل را منقرض خواهد کرد … تا دو سال تفحص احوال او می کردند … . این جستجوها و پژوهشها نتیجه هراسی بود که معتصم عباسی و خلفای قبل و بعد از او – از طریق روایات مورد اعتمادی که به حضرت رسول الله (ص ) می پیوست ، شنیده بودند که از نرگس خاتون و حضرت امام حسن عسکری علیه السلام فرزندی پاک گهر ملقب به مهدی آخر الزمان – همنام با رسول اکرم (ص ) ولادت خواهد یافت و تخت ستمگران را واژگون و به سلطه و سلطنت آنها خاتمه خواهد داد . بدین جهت به بهانه های  مختلف در خانه حضرت عسکری علیه السلام رفت و آمد بسیار می کردند ، و جستجو می نمودند تا از آن فرزند گرامی اثری بیابند و او را نابود سازند . به راستی داستان نمرود و فرعون در ظهور حضرت ابراهیم علیه السلام و حضرت موسی  علیه السلام تکرار می شد .
شمه ای از گفتار و هدایت های امام حسن عسگری(ع) :

در کلمات کوتاه امام حسن عسگری(ع)، حکمت و هدایت و فضائل اخلاقی و دعوت به شناخت خدا و اطاعت از او را می خوانیم و می بینیم که این گفتار حکیمانه، دارای تحلیلهای اجتماعی و ارزش روحی و تعبدی است.

مجادله مکن، چون ارزش تو از بین می رود. مزاح مکن چون بر تو جری می شوند.

به همه سلام کردن و در مجلس پایین تر از مقام خود نشستن، نشانه فروتنی است.

از جمله مصیبتهای کمرشکن این است که همسایه انسان، نیکی هایش را سرپوش گذارد و بدیهای همسایه را افشا نماید.

کلید هر شری، غضب است.

قلب احمق، در دهان او و دهان حکیم در قلب اوست.

کمترین آسایش را در بین مردم کینه توزان دارند.

دوست مرد نادان، در رنج و زحمت است.

جرأت و جسارت فرزند نسبت به پدر در کودکی، موجب نافرمانی و عاق شدن او در هنگام بزرگی است.

فروتنی، نعمتی است که کسی به آن حسادت نمی ورزد.

عبادت به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه به فکر زیاد درباره کار خداست.

هیچ بلایی وجود ندارد، مگر اینکه نعمتی او را احاطه کرده است.

 

افتتاح ۱۷پروژه گازرسانی دراستان قم بطور همزمان در دهه فجر

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر ۱۷ پروژه گازرسانی دراستان قم به بهره برداری رسید.مدیرعامل شرکت گاز استان قم در مراسم افتتاح این طرحها که استاندار / نمایندگان مردم قم در مجلس شورا ی اسلامی و جمعی از مدیران ارشد استان حضور داشتند با بیان اینکه این پروژه‌ها شامل گاز رسانی به صنایع / ایستگاههای  CNG و انتقال خطوط لوله گاز به برخی روستاهای استان و طرحهای ساختمانی می شودافزود:برای بهره برداری و اجرای این طرحها بیش از۲۵۶میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.مهندس هوشنگ محمدی احداث انبار مرکزی قم، ساختمان اداری و پست امداد شهرهای استان و همچنین گازرسانی به روستایی طغرود در بخش جعفرآباد و صنایع متفرقه را از جمله این طرحهها برشمرد وگفت:در طرحهای امروز ۱۳جایگاه سوخت CNGبا اعتباری بالغ بر ۲۱میلیارد تومان از محل سرمایه گذاری بخش دولتی و خصوصی در شهرهای قم،کهک و قنوات و در اطراف مجتمع ها و رستورانهای بین راهی استان به بهره برداری رسید. وی با اشاره به مشکلات مردم در عدم دسترسی به گاز طبیعی قبل از انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی در استان قم بیش از ۹۸ درصد جامعه شهری از نعمت گاز برخوردارند ……

 

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر ۱۷ پروژه گازرسانی دراستان قم به بهره برداری رسید.مدیرعامل شرکت گاز استان قم در مراسم افتتاح این طرحها که استاندار / نمایندگان  مردم قم در مجلس شورا ی اسلامی و جمعی از مدیران ارشد استان حضور داشتند با بیان اینکه این پروژه‌ها شامل گاز رسانی به صنایع / ایستگاههای  CNG و انتقال خطوط لوله گاز به برخی روستاهای استان  و طرحهای ساختمانی می شودافزود:برای بهره برداری و اجرای این طرحها بیش از۲۵۶میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.مهندس هوشنگ محمدی احداث انبار مرکزی قم، ساختمان اداری و پست امداد شهرهای استان و همچنین گازرسانی به روستایی طغرود در بخش جعفرآباد و صنایع متفرقه را از جمله این طرحهها برشمرد وگفت:در طرحهای امروز ۱۳جایگاه سوخت CNGبا اعتباری بالغ بر ۲۱میلیارد تومان از محل سرمایه گذاری بخش دولتی و خصوصی در شهرهای قم،کهک و قنوات و در اطراف مجتمع ها و رستورانهای بین راهی استان به بهره برداری رسید.وی با اشاره به مشکلات مردم در عدم دسترسی به گاز طبیعی قبل از انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی در استان قم بیش از ۹۸ درصد جامعه شهری از نعمت گاز برخوردارند .مدیرعامل شرکت گاز استان قم افزود: در استان قم ۱۲۰ روستا قابلیت گازرسانی دارند و با وجود آنکه توجیه اقتصادی برای این کار وجود ندارد، ولی اکثر قریب به اتفاق آنها گازرسانی شده‌اند. محمدی تصریح کرد: در برنامه چهارم توسعه گازرسانی به شهرهای استان قم نسبت به گذشته ۲۸ درصد و گازرسانی به روستاها ۴۰۰ درصد رشد داشته است. وی با بیان اینکه از میان بیش از ۲۷۹ هزار خانوار شهری و روستایی استان قم هم اکنون بیش از ۲۷۰ هزار خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند اظهار داشت: با عنایت خداوند متعال و تلاش مسئولان سال گذشته استان قم به عنوان نخستین استان سبز کشور معرفی شده است. مدیر عامل شرکت گاز استان قم از انتقال ۳ میلیون مترمکعب گاز به نیروگاه برق خبر داد و گفت: در حالی که انرژی گاز در کشور به طور میانگین ۶۲ درصد از سبد انرژی خانوار را تشکیل می‌دهد اما در استان قم این رقم در حدود ۸۵ درصد است. وی با بیان اینکه ظرفیت گازرسانی به صنایع استان قم بالغ بر روزانه ۵۰۰ هزار مترمکعب است، خاطرنشان کرد: امروز همه زیرساخت‌های بهره‌مندی از گاز طبیعی در شهرک‌های صنعتی استان قم ایجاد شده و همه واحدهای تولیدی از این سوخت پاک برخوردارند. استاندار قم هم در این مراسم با قدردانی از تلاش‌های مسئولان در رشد و توسعه بخش نفت و گاز استان گفت: تمامی پیشرفت‌ها و دستاوردهای عظیم در عرصه نفت و گاز کشور به برکت انقلاب اسلامی و با تلاش مسئولان به دست آمده است. حجت‌الاسلام و المسلمین موسی‌پور افزود: پیش از انقلاب اسلامی همه تلاش‌ها برای استخراج نفت و صدور آن به خارج از کشور در راستای اهداف و منافع بیگانگان صورت می‌گرفت.استاندار قم با بیان اینکه ظرفیت پالایش گاز در کشور پیش از انقلاب تنها ۳۶ میلیون مترمکعب بود خاطرنشان کرد: قبل از دولت نهم ۳۸۴ میلیون مترمکعب و تا پایان سال ۸۷ بیش از ۵۰۰ میلیون مترمکعب گاز در کشور پالایش می‌شود.وی پیشرفت‌های صنعت گاز کشور قبل از انقلاب را بسیار ناچیز دانست و گفت: احداث خطوط گاز طبیعی، ایستگاه‌های تقویت فشار و افزایش مشترکان گاز طبیعی به ترتیب ۷۴، ۵۰ و ۴۵ درصد در دولت نهم نسبت به دولت هشتم رشد داشته است.حجت‌الاسلام و المسلمین موسی‌پور گفت: تعداد شهرها و روستاها و واحدهای صنعتی برخوردار از نعمت گاز نیز در دولت نهم به ترتیب ۳۱ ، ۲۰۵ و ۱۸۳ درصد رشد یافته است .وی با بیان اینکه در استان قم و پیش از دولت نهم تنها به ۱۷ روستا گازرسانی شده بود اظهار داشت: امروز اکثر قریب به اتفاق روستاهایی که قابلیت گازرسانی داشته‌اند از این نعمت خدادادی بهره مند شده اند که با تلاش مسئولان به زودی این تعداد به ۱۰۰ درصد می رسد.استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود خواستار توسعه جایگاه‌های CNG شد و گفت: تنوع در سبد سوخت مصرفی خودروها، کاهش واردات بنزین و اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها سه عامل مهمی است که ضرورت توسعه و گسترش کمی و کیفی جایگاه‌های سوخت گاز را نشان می‌دهد.حجت‌الاسلام و المسلمین موسی‌پور وضعیت کنونی جایگاه‌های CNG را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: با جهش تقاضا برای مصرف گاز در آینده‌ای نزدیک به احداث جایگاه های بیشتری نیازمندیم و کمیته CNG استان قم باید نسبت به موضوع اهتمام جدی داشته باشند.وی با بیان اینکه مصرف روزانه ۵۴۰ میلیون مترمکعب گاز در کشور قابل قبول نیست خاطرنشان کرد: هیچ کشوری منابع و سرمایه‌های ملی خود را اینگونه هدر نمی‌دهد و باید برای رفع این معضل راهکار مناسب اتخاذ گردد.استاندار قم همچنین تصریح کرد: مسئولان ذیربط و رسانه‌های جمعی باید با ارائه سازوکارها و برنامه‌های مناسب فرهنگ‌ درست مصرف انرژی را در جامعه نهادینه کنند.حجت الاسلام والمسلمین آشتیانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی همضمن تقدیر و تشکر از عملکرد و تلاشهای به عمل آمده توسط مدیریت شرکت گاز استان قم ،در ادامه با اشاره به دستاوردهای روز افزون کشور در بخش های مختلف علمی ،صنعتی،فناوری و اقتصادی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی افزود:انقلاب اسلامی با اتکا به خداوند ،پایبندی به آرمانهای امام راحل (ره) و رهبری حکمیمانه و مقتدرانه رهبر معظم انقلاب به سمت رشد و تعالی و قله های پیشرفت گام بر می دارد. وی با تاکید بر اهمیت خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم و رفع مشکلات مناطق محروم گفت:توسعه خدمات و ایجاد زیرساختهای خدماتی و رفاهی موجب افزایش رضایتمندی مردم از مسئولان می شود.

اجرای پروژه خدمات پشتیبانی (عمومی، باغبانی و …)- نوبت اول – (۱۷/۱۱/۸۸) – روزنامه ایمان

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :اجرای پروژه خدمات پشتیبانی (عمومی، باغبانی و …) را از طریق مناقصه عمومی و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

 

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :اجرای پروژه خدمات پشتیبانی (عمومی، باغبانی و …) را از طریق مناقصه عمومی و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار :

 • خدمات عمومی و تخصصی ؛
 • خدمات نظافتی و باغبانی ؛
 • خدمات چاپ و تکثیر .

ب- محل اجرا : استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی :

 • توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی.
 • تأیید صلاحیت متقاضی از سوی سازمان کار و امور اجتماعی.
 • توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد به مبلغ ۰۰۰’۰۰۰’۳۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی به حساب شماره ۰۱۰۵۳۹۸۴۵۳۰۰۲ سیبا. در صورت واریز وجه نقد، رسید آن می‌بایست به تأیید امور مالی شرکت گاز استان قم برسد.
 • توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت حسن اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۰۱/۱۲/۱۳۸۸ می‌باشد.

هـ – مهلت تحویل اسناد ارزیابی کیفی و پاکات مناقصه تا ساعت ۱۶ مورخ ۰۸/۱۲/۱۳۸۸ می‌باشد.

و- زمان بازگشایی پاکات ساعت ۱۰ روز شنبه مورخ ۱۵/۱۲/۱۳۸۸ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت دریافت اسناد ارزیابی کیفی و مناقصه به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس : WWW.nigc-qom.ir قابل دریافت است.

 

نکات قابل توجه :

 • ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 • شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 • به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور قراردادهای شرکت گاز استان قم ۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵۱ تماس حاصل فرمایند.  

           

اجرای پروژه خدمات بهره برداری و امداد قم – نوبت اول – (۱۱/۱۱/۸۸) – روزنامه ایمان

شرکت گاز استان قم در نظر دارد : اجرای پروژه خدمات بهره برداری و امداد قم را از طریق مناقصه عمومی و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

 

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :اجرای پروژه خدمات بهره برداری و امداد قم را از طریق مناقصه عمومی و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار :

 • انجام امور مرتبط با بهره برداری، امداد و حوادث گاز قم ؛
 • انجام امور مرتبط با سرویس دهی ایستگاهها، شیرها و …..

ب- محل اجرا : استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی :

 • توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی.
 • دارا بودن حداقل رتبه مورد نیاز از معاونت برنامه ریزی و راهبردی.
 • توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد به مبلغ ۰۰۰’۰۰۰’۲۵ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی به حساب شماره ۰۱۰۵۳۹۸۴۵۳۰۰۲ سیبا. در صورت واریز وجه نقد، رسید آن می‌بایست به تأیید امور مالی شرکت گاز استان قم برسد.
 • توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت حسن اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۲۵/۱۱/۱۳۸۸ می‌باشد.

 هـ – مهلت تحویل اسناد ارزیابی کیفی و پاکات مناقصه تا ساعت ۱۵ مورخ ۰۵/۱۲/۱۳۸۸ می‌باشد.

 و- زمان بازگشایی پاکات ساعت ۱۰ روز سه شنبه مورخ ۱۱/۱۲/۱۳۸۸ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت دریافت اسناد ارزیابی کیفی و مناقصه به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس : WWW.nigc-qom.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه :

 • ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 • شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 • به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور قراردادهای شرکت گاز استان قم ۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵۱ تماس حاصل فرمایند.   
 •  

پایگاه داده مسابقه حماسه حسینى در یک نگاه

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب