مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

قهرمانی تیم فوتسال حراست شرکت گاز استان قم در رقابتهای استانی

تیم فوتسال شرکت گاز استان قم برای چهارمین سال متوالی در بین حراستهای ادارات استان به عنوان قهرمانی دست یافت. در این مسابقات که با عنوان جشنواره سراسری پیروان ولایت قم با حضور حراست های ادارات و دستگاهها  استان در رشته های مختلف برگزار شد تیم فوتسال حراست شرکت گاز با غلبه بر دیگر حریفان خود توانست  ضمن حفاظت از عنوان قهرمانی سال گذشته در جایگاه نخست این رقابتها قرار گیرد. همچنین در پایان این رقابتها تیم حراست شرکت گاز موفق به کسب جام اخلاق این مسابقات شد . آقایان رضا و جواد گائینی از این  تیم هم به عنوان آقای گل این رقابتها معرفی شدند. تیم نخست این رقابتها به مسابقات منطقه ای اعزام می شوند.

              

بازدید پرسنل شرکت گاز استان قم از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

پرسنل شرکت گاز استان قم از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کردند.

همزمان با برپایی این نمایشگاه در محل نمایشگاههای بین المللی تهران کارکنان شرکت گاز استان قم در مدت زمان برگزاری این نمایشگاه با حضور در غرفه های مختلف از نزدیک با دستاوردهای جدید صنایع داخلی و خارجی شرکت کننده در این نمایشگاه آشنا شدند.

بازدیدکنندگان از این نمایشگاه ضمن اذعان به توانمندی های شرکتهای داخلی در مقایسه با تولیدکنندگان خارجی بر ضرورت استفاده مستمر از محصولات استاندارد داخلی تأکید کردند.

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور ۴۳۵ شرکت خارجی از ۳۱ کشور جهان و بیش از ۹۰۰ شرکت داخلی از ۳ لغایت ۶ اردیبهشت ماه در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برپا بود.

کارگاه آموزشی شناسایی و ارزیابی ریسک خطرات در شرکت گاز استان قم برگزار شد

در کارگاه آموزشی یکروزه که با هدف آشنایی و مشارکت کارکنان با روش های شناسایی و ارزیابی ریسک، حرکت در راستای حمایت از الزامات استانداردهای بین المللی و بهبود مستمر سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای  (HSE)برگزار شد شرکت کنندگان با تعریف و مفاهیم مربوط به شناسایی و ارزیابی ریسک و روش های مربوطه آشنا شدند.

صالحی پرور رییس واحد  HSEشرکت گاز استان قم در این کارگاه آموزشی در این جلسه با اشاره به اهمیت برگزاری دور های آموزشی برای پرسنل و کارکنان افزود: ارئه این آموزش های کاربردی و عملیاتی در افزیش کیفیت و بهره وری موثر است.

وی وجود کارشناسان مشاور را در بهره گیری هرچه بیشتر از دانش های نوین در افزایش کیفی خدمات موثر دانست و از حاضران خواست با دقت نظر بیشتر آموزش های در نظرگرفته شده را پیگیری کنند.

یاد آور می شود به کارکنان شرکت کننده در این دوره آموزشی گواهینامه شناسایی و ارزیابی ریسک اعطا می شود.

 

۰۳ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید