مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

اجرای پروژه گازرسانی به حفره های خالی قم ، مرحله ۲۹ را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای)

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :اجرای پروژه گازرسانی به حفره های خالی قم ، مرحله ۲۹ را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

 

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»    شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

اجرای پروژه گازرسانی به حفره های خالی قم ، مرحله ۲۹ را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار :

  • گازرسانی شامل لوله گذاری فولادی به قطرهای ۲، ۴ و ۶ اینج به طول تقریبی ۲۰ کیلومتر و با فشار طراحی ۶۰Psi ؛

ب- محل اجرا : شهر قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی :

  • توانایی انجام کار در مدت ۳۰۰ روز تقویمی.
  • دارا بودن حداقل رتبه مورد نیاز از معاونت برنامه ریزی و راهبردی.
  • توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۰۱۰۵۳۹۸۴۵۳۰۰۲ سیبا) به مبلغ ۰۰۰’۰۰۰’۲۵ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
  • توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۲۰/۰۳/۱۳۸۹ می‌باشد.

 هـ – مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکات مناقصه تا ساعت ۱۶ مورخ ۳۰/۰۳/۱۳۸۹ می‌باشد.

و- زمان بازگشایی پاکات ساعت ۱۰ روز دوشنبه مورخ ۱۴/۰۴/۱۳۸۹ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه و اسناد ارزیابی کیفی به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس:   WWW.nigc-qom.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه :

  • ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
  • شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
  • به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  • در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور قراردادهای شرکت گاز استان قم ۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵۱ تماس حاصل فرمایند.

                                                                                                                                روابط عمومی شرکت گاز استان قم

نحوه چگونگی برگزاری مسابقه” پرسش های کوتاه”

ستاد برگزاری بزرگداشت پنجاهمین سالگرد تاسیس کشورهای صادرکننده نفت ” اوپک ” وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران جهت رعایت نکاتی پیرامون نحوه چگونگی برگزاری مسابقه” پرسش های کوتاه” ، نظر دانش آموزان عزیز را به توصیه های مشروحه ذیل جلب می کند  روی لینک زیر کلیک کنید :

 

دیدار مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت گاز استان قم با حضرت آیت الله نوری همدانی

مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت گاز استان قم با حضرت آیت الله نوری همدانی دیدار کردند….

 

مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت گاز استان قم با حضرت آیت الله نوری همدانی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران آیت الله نوری همدانی در این دیدار با اشاره به اهمیت خدمت رسانی به مردم و تلاش برای رفع مشکلات آنها گفتند: هرچه این تلاشها و خدمات ارزنده بیشتر باشد رضایتمندی مردم از نظام اسلامی و دولت خدمتگزار بیشتر می شود.

ایشان خدمت به نظام اسلامی در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب را عبادت دانستند و افزودند: به برکت انقلاب اسلامی و تلاش مسئولان فعالیت های مناسبی در بخش های مختلف انجام شده است که امیدواریم شاهد گسترش روز افزون این اقدامات در عرصه های گوناگون باشیم.

آیت الله نوری همدانی گاز رسانی به مناطق دور افتاده و محروم را اقدامی مثبت و در خور تحسین عنوان کردند و گفتند:بهره مندی اینگونه مناطق از نعمت گاز طبیعی اثرات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی بسیاری را بدنبال دارد و موجب رشد و توسعه و افزایش سرمایه گذاری در آنها می شود.ایشان در بخش دیگری از سخنان خود توکل به خدا و ایمان راسخ به ذات باری تعالی را سبب افزایش قدرت و رسیدن به موفقیت و پیشرفت دانستند و اظهار داشتند:اگر همواره در مسیر الهی حرکت کنیم و به ارزش ها و باورهای اسلامی نیز اعتقاد توام با عمل داشته باشیم مسلما در برابر دشمنان موفق خواهیم شد.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به ابعاد مختلف قدرت اسلامی و تاثیر گذاری آن در روند موفقیت جوامع اسلامی تصریح کردند: ملت ایران هم در دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس با تمسک به ابعاد گسترده قدرت اسلامی در زمینه های اقتصادی، ‌سیاسی، اجتماعی، علمی و نظامی و فرهنگی به موفقیت ها و پیشرفت های بسیاری دست یافته است.

مهندس هوشنگ محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان قم هم در ابتدای این دیدار با ارائه گزارشی از روند گازرسانی به مناطق مختلف و پیشرفت طرحهای در دست اقدام گفت: خوشبختانه درسالهای اخیر و بویژه در دولت نهم و دهم خدمات بسیاری در جهت گازرسانی و محرومیت زدایی از مناطق دور افتاده انجام شده است.

وی گازرسانی به بیش از ۹۸ درصد جمعیت شهری و ۸۰ درصد روستاهای استان را از جمله اقدامات انجام شده در سالهای اخیر عنوان کرد و افزود: در مجموع ۹۶ درصد مردم استان قم از گاز طبیعی به عنوان انرژی پاک،‌ایمن، سالم و ارزان استفاده می کنند که با احتساب این ارقام و روند گازرسانی شرکت ملی گاز ایران، استان قم به عنوان نخستین استان سبز کشور در سال گذشته اعلام گردید.

۰۳ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید