مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

فراخوان حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی

بدین وسیله به اطلاع اساتید محترم و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای سراسر کشور می رساند، شرکت گاز استان قم مطابق با آیین نامه های جاری از پایان نامه های مقاطع فوق الذکر در زمینه توسعه کاربرد انرژیهای نو(تجدیدپذیر) با رویکرد اصلاح الگوی مصرف و کاهش مصرف گاز طبیعی حمایت می نماید. لذا از متقاضیان دعوت می شود موضوعات منتخب خود را در قالب فرم ” پیشنهاد پروژه کارشناسی ارشد و دکتری” که در بخش فرم های پیشنهاد پروژه  موجود می باشد تکمیل و همراه با نامه معرفی استاد راهنما و تاییدیه تحصیلات تکمیلی به آدرس قم ، بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین الدین ، ۱۸ متری چمران ، شرکت گاز استان قم ، امور پژوهش ارسال نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۱۲۱۲۵۳- ۰۲۵۱ تماس حاصل نمایند.

از جانبازان ایثارگر شرکت گاز استان قم تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در مراسم جشنی به مناسبت اعیاد شعبانیه، از جانبازان ایثارگر شرکت گاز تجلیل و قدردانی شد.در این مراسم مدیر عامل شرکت گاز استان قم، ضمن تبریک میلاد امام حسین(ع) و قمربنی هاشم گفت: روز جانباز، یادآور رشادت حضرت ابالفضل العباس، بزرگ مرد عرصه تاریخ بشریت در راه یاری اسلام و پاسداری از قرآن است که الگوی عزیزان جانباز کشورمان است.محمدی با تأکید بر اینکه رزمندگان در طول ۸ سال جنگ تحمیلی …. ادامه در متن کامل

  

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در مراسم جشنی به مناسبت اعیاد شعبانیه، از جانبازان ایثارگر شرکت گاز تجلیل و قدردانی شد.در این مراسم مدیر عامل شرکت گاز استان قم، ضمن تبریک میلاد امام حسین(ع) و قمربنی هاشم گفت: روز جانباز، یادآور رشادت حضرت ابالفضل العباس، بزرگ مرد عرصه تاریخ بشریت در راه یاری اسلام و پاسداری از قرآن است که الگوی عزیزان جانباز کشورمان است.محمدی با تأکید بر اینکه رزمندگان در طول ۸ سال جنگ تحمیلی با آگاهی و اعتقاد از سرزمین اسلامی خود دفاع نمودند افزود: در این میان نتیجه­ای عاید مستکبران شرقی و غربی که علیه نظام مقدس اسلامی ایستاده بودند نشد.وی در ادامه خاطر نشان کرد: تمام نیروهای مردمی بسیج، سپاه و ارتش جمهوری اسلامی، با جانفشانی موفق به پیروزی و دفاع از مرزهای کشور شدند تا این واقعه برای همیشه در تاریخ به ثبت رسد.مدیر عامل شرکت گاز استان قم با اشاره به اینکه جانبازان و ایثارگران سرمایه­های کشور هستند تصریح کرد: با رشادت، عزت و شرف همین عزیزان بوده است که امروز در مباحث مختلف علمی سرآمد جهانی هستیم. محمدی خطاب به ایثارگران شرکت گاز استان اظهار داشت: هوشیاری را در بطن جوانان انتقال دهید و بدانید با تدبیر و رهنمودهای رهبر فرزانه، همراه با نگرش مردمی به عزت و افتخار میهن اسلامی هیچگاه با مشکل روبرو نمی شویم.در ادامه این مراسم حنجری، یکی از جانبازان سرافراز ۸ سال دفاع مقدس مشغول در این شرکت، در خصوص جانفشانی­های عزیزان جانباز، به یادآوری و ذکر گوشه­ای از خاطرات آنان پرداخت و تأکید کرد: پیروی از ولایت و رهبری، ضامن حفظ قرآن و اسلام و میهن عزیزمان است.

برگزاری جشن میلاد نور در شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، به مناسبت نیمه شعبان و سالروز ولادت با سعادت منجی عالم بشریت، جشن با شکوهی با حضور اعضاء هیت مدیره و کارکنان شرکت گاز استان قم در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار گردید.در این مراسم محمدی، مدیر عامل شرکت گاز استان قم ضمن عرض تبریک میلاد حضرت حجت، قائم آل محمد(عج) به ویژگی­های این ماه پر فضیلت پرداخت و تصریح کرد: با توجه به حضور میلیونی زائران از سراسر کشور، در شهر کریمه اهل بیت و مسجد مقدس جمکران، باید به نحو شایسته­ای در امر خدمات­رسانی به منتظران و مشتاقان مهدی موعود تلاش نماییم. در ادامه، یکی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت با مولودی خوانی و مدیحه­ سرایی به این مراسم شور و نشاط مضاعف داد که مورد استقبال همکاران و کارکنان شرکت قرار گرفت.

 

۰۳ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید