مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

پاسخ به سوالات تعرفه های جدید گاز بها

مشترکین گرامی می توانند پاسخ سوالات تعرفه های جدید گازبها را از طریق تماس با شماره تلفن های  ۶۱۲۱۴۴۴ و ۶۱۲۱۵۵۵ – ۰۲۵۱ دریافت دارند.

 

افزایش ۴۰درصدی پرداخت قبوض گاز طبیعی به صورت غیرحضوری در استان قم

بیش از ۴۰درصد مشترکان گاز طبیعی در استان قم قبوض خود را به صورت غیرحضوری پرداخت می کنند. به گزار ش روابط عمومی شرکت گاز استان، با توجه به اقدامات و فعالیت های انجام شده در زمینه فرهنگ سازی پرداخت قبوض گاز به صورت الکترونیکی در حال حاضر بسیاری از مشترکان گاز طبیعی با بهره گیری از شرائط فراهم شده قبوض گاز دوره ای خود را به صورت الکترونیکی پرداخت می کنند. در ماههای اخیر با برنامه ریزی انجام گرفته و با بهره گیر ی از ظرفیت رسانه های گروهی روند پرداخت قبوض گاز بیش از ۴۰ درصد افزایش یافته است که این موضوع بیانگر نهادینه شدن این روند در بین خانوارهاست. کاهش هزینه های رفت و آمد مشترکان و سفرهای درون شهری، صرفه جویی در وقت و سهولت در پرداخت از جمله مزایای پرداخت غیرحضوری قبوض است که خوشبختانه مورد توجه مردم قرار گرفته است. تا قبل از این کمتر از ۲۰درصد قبوض دوره‌ای گاز طبیعی به صورت الکترونیکی پرداخت می شد.

گردهمایی تشریح ابعاد مختلف قانون هدفمند سازی یارانه ها در حوزه انرژی در شرکت گاز استان قم

قانون هدفمند سازی یارانه ها اهداف توسعه استان در بخش انرژی را محقق می کند. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان، در این نشست که مدیرعامل ، مدیران و کارکنان این شرکت حضور داشتند یکی از کارشناسان دانشگاه در خصوص مزایای اجرای این قانون توضیحاتی را بیان و به سوالات حاضران پاسخ داد. مهندس محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان در این گردهمایی برنامه ریزی کلان و دراز مدت و تلاش برای منطقی کردن قیمت ها را از جمله وظایف مدیران حوزه انرژی بمنظور اجرای این قانون بیان کرد و گفت: با مشارکت و همدلی تمام اقشار جامعه در مسیر اجرای این قانون موجب کارایی و افزایش ظرفیتها در حوزه های مختلف می شود. وی با اشاره به فعالیت های انجام شده در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی در استان افزود: با وجود افزایش سالیانه ۱۵ هزار مشترک گاز طبیعی و افزایش تعداد جایگاه سوخت CNG روند مصرف گاز از سال ۸۵ تاکنون سیر نزولی داشته است……

 

قانون هدفمند سازی یارانه ها اهداف توسعه استان در بخش انرژی را محقق می کند. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان، در این نشست که مدیرعامل ، مدیران و کارکنان این شرکت حضور داشتند یکی از کارشناسان دانشگاه در خصوص مزایای اجرای این قانون توضیحاتی را بیان و به سوالات حاضران پاسخ داد.مهندس محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان در این گردهمایی برنامه ریزی کلان و دراز مدت و تلاش برای منطقی کردن قیمت ها را از جمله وظایف مدیران حوزه انرژی بمنظور اجرای این قانون بیان کرد و گفت: با مشارکت و همدلی تمام اقشار جامعه در مسیر اجرای این قانون موجب کارایی و افزایش ظرفیتها در حوزه های مختلف می شود. وی با اشاره به فعالیت های انجام شده در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی در استان افزود: با وجود افزایش سالیانه ۱۵ هزار مشترک گاز طبیعی و افزایش تعداد جایگاه سوخت CNG روند مصرف گاز از سال ۸۵ تاکنون سیر نزولی داشته است. مدیر عامل شرکت گاز استان قم با بیان اینکه تا ۵سال پیش مشترکان گاز طبیعی در بخش های مختلف استان سالیانه دو میلیارد متر مکعب گاز مصرف می کردند گفت: در حال حاضر و با برنامه ریزی های انجام شده این میزان به یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون متر مکعب کاهش یافته است. مهندس محمدی اطلاع رسانی مناسب،؛‌ارتباط گسترده با رسانه های عمومی به ویژه صدا و سیما، توزیع برشور، پوستر و نصب پلاکارد با مضامین مربوط به مزایای صرفه جویی، هشدار به مشترکان پرمصرف، اقدامات تشویقی جهت مشترکان کم مصرف، برگزاری جلسات و همایشهای توجیهی ویژه کارکنان و دانش آموزان را در کاهش مصرف گاز در سالهای اخیر موثر دانست و گفت: این سیر نزولی مصرف موجب تحقق برنامه های استان در حوزه انرژی و حرکت به سمت پیشرفت می شود. وی با تاکید بر ضرورت اصلاح مصرف انرژی در زندگی مردم افزود: قانون هدفمند سازی یارانه ها این امکان را به مردم و مسئولان می دهد تا نیاز خود را در بخش های مختلف به انرژی مدیریت کنند. مهندس محمدی همچنین با اشاره به ارائه گزارش فعالیت های انجام گرفته این شرکت در خصوص هدفمندسازی یارانه ها در حضور استاندار، گفت: پس از ارائه گزارش این شرکت،‌ استاندار از نحوه فعالیتهای انجام شده ابراز رضایت کردند و مورد تحسین ایشان قرار گرفت.

 

۰۳ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید