منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

A robust super-efficiency data envelopment analysis model for ranking of provincial gas companies in Iran

“Conventional super-efficiency data envelopment analysis (DEA) models require the exact information of inputs or outputs. However, in many real world applications this simple assumption does not hold. Stochastic super-efficiency is one of recent methods which could handle uncertainty in data. Stochastic super-efficiency DEA models are normally ormulated based on chance constraint programming. The method is used to estimate the efficiency of various decision making units (DMUs). In stochastic chance constraint super-efficiency DEA, the distinction of probability distribution function for input/output data is difficult and also, in several cases, there is not enough data for estimating of distribution function. We present a new method which incorporates the robust counterpart of super-efficiency DEA. The perturbation and uncertainty in data is assumed as ellipsoidal set and the robust super-efficiency DEA model is extended. The implementation of the proposed method of this paper is applied for ranking different
gas companies in Iran.”

نویسندگان

S.J. Sadjadi , H. Omrani⇑, S. Abdollahzadeh,  M. Alinaghian ,   H. Mohammadi

دفاتر پیشخوان دولت

به اطلاع متقاضیان و مشترکین محترم می رساند آدرس دفاتر پیشخوان در فایل پیوست درج شده است ….

 

*****—مسابقه اینترنتی به مناسبت دهه مبارک فجر—*****

اعزام کاروان زیارتی جمعی از بسیجیان شرکت گاز استان قم به مشهد مقدس

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: با فرا رسیدن اربعین حسینی و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبد… الحسین (علیه السلام) بیش از ۳۵ نفر از کارکنان بسیجی این شرکت در قالب کاروان زیارتی به مشهد مقدس اعزام شدند. این کاروان که با هدف شرکت در مراسم عزاداری اربعین حسینی عازم مرقد نورانی امام هشتم (علیه السلام) شده است  در روز اربعین حسینی در کنار عاشقان مشتاقان اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام) و در غم شهادت حضرت امام حسین (علیه السلام)  و مصائب خاندان اهل بیت در صحرای کربلا در کنار عزاداران حسینی و در جوار بارگاه نورانی حضرت علی بن موسی الرضا  عزاداری و نوحه سرائی می کنند.

نشست توجیهی کارکنان شرکت گاز استان قم با هدف تبیین راهکارهای مناسب در راستای قانون هدفمندی یارانه ها

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در این جلسه که با حضورمدیر عامل و هیئت مدیره و کارکنان در سالن کنفرانس برگزار شد، مهندس محمدی گفت: یکی از وظایف مهم و اساسی شرکت های گاز استانی فروش گاز طبیعی است، که بیش از ۹۸ در صد سبد انرژی مصرفی گاز شهروندان را گاز تشکیل می دهد، وی اظهار داشت با عنایت به اجرای قانون هدفمندی یارانه ها روند منطقی شدن قیمت گازبها، حساسیت بیشتری را در مشترکین و مصرف کنندگان ایجاد خواهد کرد که این مهم توسط پرسنل پر تلاش با سعه صدر و ارائه پاسخ به سوالات مردم، مشترکین و مراجعین نسبت به کاهش این حساسیت ها اقدام کنند. مهندس محمدی در ادامه نقش همکاران امور مشترکین به ویژه برادران کنتور خوان را کلیدی و بنیادی در رفع حساسیت ها دانست و گفت: گاز طبیعی از کالا های گرانبهاست و تأکید می شود که دقت لازم در قرائت کنتور و رفتار مناسـب با مشترکین را بیش از پیش افزایش داده و با عملکرد  خداپسندانه خود موجبات رضایت و اعتماد شهروندان را جلب نمائیم .

بیش از ده ها پروژه گازرسانی در ایام … دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در استان قم بهره برداری میشود

مدیر عامل شرکت گاز استان قم در کنفرانس خبری از بهره برداری بیش از ده ها پروژه گازرسانی درایام … دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: میزان اعتبارات تخصیص یافته به پروژه های قابل بهره برداری را حدود ۱۲۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود در همین ایام، اجرای عملیات بیش از ده ها پروژه با اختصاص اعتباری در حدود ۲۳۰ میلیارد ریال  آغاز خواهد شد.به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، مهندس محمدی  در جمع خبرنگاران گفت :” بهره برداری از ایستگاه تقلیل فشار که یکی از بزرگترین پروژه های گازرسانی است با هدف پایداری و استمرار جریان گاز در شهر قم و توسعه گازرسانی با چشم انداز افق ۲۵ ساله با اعتباری حدود ۳۰ میلیارد ریال واجرای ۱۹ کیلومتر خطوط انتقال و تغذیه و نصب ایستگاه تقلیل فشار C.G.S با ظرفیت ۲۰۰ هزار متر مکعب و با قابلیت توسعه تا سقف ۳۰۰ هزار متر مکعب در ساعت در ایام … دهه فجر افتتاح می شود….

مدیر عامل شرکت گاز استان قم در کنفرانس خبری از بهره برداری بیش از ده ها پروژه گازرسانی درایام … دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: میزان اعتبارات تخصیص یافته به پروژه های قابل بهره برداری را حدود ۱۲۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود در همین ایام، اجرای عملیات بیش از ده ها پروژه با اختصاص اعتباری در حدود ۲۳۰ میلیارد ریال  آغاز خواهد شد.به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، مهندس محمدی  در جمع خبرنگاران گفت :” بهره برداری از ایستگاه تقلیل فشار که یکی از بزرگترین پروژه های گازرسانی است با هدف پایداری و استمرار جریان گاز در شهر قم و توسعه گازرسانی با چشم انداز افق ۲۵ ساله با اعتباری حدود ۳۰ میلیارد ریال واجرای ۱۹ کیلومتر خطوط انتقال و تغذیه و نصب ایستگاه تقلیل فشار C.G.S با ظرفیت ۲۰۰ هزار متر مکعب و با قابلیت توسعه تا سقف ۳۰۰ هزار متر مکعب در ساعت در ایام … دهه فجر افتتاح می شود.

مدیر عامل  با اشاره به اتمام پروژه  گازرسانی تعداد ۱۰ روستا در بخش سلفچگان و دستجرد ، با هزینه بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال واجرای ۳۵ کیلومتر خطوط تغذیه و توزیع و همچنین نصب ۸۷۰ انشعاب و دو ایستگاه TBS با ظرفیت۱۰۰۰۰متر مکعب و یک ایستگاه C.G.S & T.B.S  با ظرفیت ۴۰۰۰  متر مکعب در ساعت اظهار داشت با افتتاح این طرح ها  بیش از ۱۳۰۰ خانوار روستایی از نعمت گاز بهره مند می شوند. وی در ادامه به بهره برداری برخی از پروژه ها از جمله توسعه گازرسانی به شهرک صنعتی نیزار، پادگان قیام، پادگان ۱۹ دی، دو جایگاه C.N.G و واحد های صنعتی اشاره کرد و گفت بخشی از این پروژه ها در بخش های مختلف شهری، روستایی و صنعتی قرار دارد.

تقدیر وزیر مسکن و شهرسازی از روند گازرسانی به واحدهای مسکن مهر استان قم

وزیر مسکن و شهر سازی در بازدید از واحدهای مسکن مهر استان قم که با حضور استاندار، مدیران دستگاه های اجرایی و مقامات ارشد استان همراه بود، از روند مناسب گازرسانی به این واحدها تجلیل کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، آقای نیکزاد که به منظور بازدید از چگونگی اجرای طرح مسکن مهر به قم سفر کرده بود از مدیر عامل شرکت گاز استان قم به دلیل اهتمام وتلاش مضاعف در گازرسانی به واحدهای مسکن مهر تجلیل کرد و گفت: خوشبختانه پیشرفت طرح های گازرسانی به این واحدهای مسکونی پیشرفت بسیار خوبی داشته است……

وزیر مسکن و شهر سازی در بازدید از واحدهای مسکن مهر استان قم که با حضور استاندار، مدیران دستگاه های اجرایی و مقامات ارشد استان همراه بود، از روند مناسب گازرسانی به این واحدها تجلیل کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، آقای نیکزاد که به منظور بازدید از چگونگی اجرای طرح مسکن مهر به قم سفر کرده بود از مدیر عامل شرکت گاز استان قم به دلیل اهتمام وتلاش مضاعف در گازرسانی به واحدهای مسکن مهر تجلیل کرد و گفت: خوشبختانه پیشرفت طرح های گازرسانی به این واحدهای مسکونی پیشرفت بسیار خوبی داشته است. مدیر عامل شرکت گاز قم در جلسه شورای مسکن که با حضور وزیر مسکن در استانداری قم برگزار شد با بیان اینکه گازرسانی به شهرک در فضایی به وسعت ۱۰۰۰و۵۷۸ هکتار و در سه مرحله اجرا می شود افزود: در مرحله نخست این طرح ۱۳۲ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع و نصب ۳ ایستگاه تقلیل فشار با ظرفیت هر کدام ۲۰۰۰۰ متر مکعب در ساعت پیش بینی شده است.مهندس محمدی افزود: مرحله دوم گازرسانی به این منطقه نیز در ۵۷۸ هکتار و با ۵۰ کیلومتر شبکه تغذیه، توزیع سه ایستگاه تقلیل فشار با ظرفیت هر کدام ۲۰۰۰۰ متر مکعب اجرا خواهد شد گفت: این مرحله نیز با خط انتقال و تغذیه به طول با ظرفیت انتقال ۲۰۰۰۰۰ متر مکعب در ساعت طبق برنامه زمان بندی شده عملیاتی می شود. مدیر عامل شرکت گاز استان قم اعتبار پیش بینی شده برای فاز اول و دوم این طرح را ۱۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: در حال حاضر طرح گازرسانی به واحدهای مسکونی پردیسان با ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست ومشکل خاصی در روند اجرا وجود ندارد. مهندس محمدی از اتمام این طرح ها تا مرداد ماه سال آینده خبر داد و گفت: پس از اتمام این طرح نصب شبکه  علمک و کنتور بلافاصله برای مصرف کنندگان فراهم می شود.

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب