مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

کارکنان شرکت گاز استان قم سال نو را با بازدید از مناطق جنگی شلمچه آغاز می کنند

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: کارکنان شرکت گاز قم به همراه خانواده های خود از مناطق جنگی شلمچه /فاو و جزیره مجنون که یادآور جانفشانی، ازخودگذشتگی و رشادت های غیورمردان هشت سا ل دفاع مقدس است بازدید می کنند کاروانهای راهیان نور شرکت گازمتشکل از ۱۰۶ نفر در سه مرحله زمانی از ۲۶ اسفند تا ۱۲ فروردین سال ۹۰ به مناطق جنگی اعزام می شوند. شرکت گاز استان قم برای چندمین سال متوالی در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا با برنامه ریزی و همکاری سازمان بسیج مهندسی سپاه قم اقدام به اعزام پرسنل همراه با خانواده های ایشان در قالب کاروان راهیان نور می نماید.

 

فراخوان همکاری

کسب گواهینامه تعهد به تعالی سازمانی توسط شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم در هشتمین همایش تعالی سازمانی که با حضور وزیر صنایع و معادن در سالن همایشهای صداوسیما برگزار شد شرکت گاز قم موفق به دریافت گواهینامه تعهد به تعالی از سوی سازمان ملی بهره وری شد. مدیر عامل شرکت گاز استان قم گفت: سازمان ملی بهره وری در راستای بهبود مدیریت بر اساس مدل EFQM نسبت به ارزیابی در طول سال جاری اقدام به صدور گواهینامه تعهد به تعالی نمود. مهندس محمدی افزود:ارائه آموزشهای مدل EFQM و آموزش خود ارزیابی بر اساس مدل رادار برای تمامی کارکنان /خود ارزیابی شرکت گاز با حضور ۴ کمیته تعالی با هدف شناسایی نقاط قوت و بهبود آن و تصویب اجرای ۵ پروژه از ۲۵ پروژه اولویت بندی شده ازجمله فعالیت های بود که شرکت گاز استان قم در راستای استراتژی های ترسیم شده از سوی سازمان ملی بهره وری موفق به در یافت این گواهینامه شد. وی با تشکر از همکاری صمیمانه کارکنان در کسب این گواهینامه، گفت : امیدواریم ضمن تلاش برای ارتقاء تعالی سازمانی، شاهد کسب مدارج بالاتر و تندیس جایزه ملی بهره وری در سالهای آتی باشیم.

 

۰۳ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید