منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

کارکنان شرکت گاز استان قم سال نو را با بازدید از مناطق جنگی شلمچه آغاز می کنند

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: کارکنان شرکت گاز قم به همراه خانواده های خود از مناطق جنگی شلمچه /فاو و جزیره مجنون که یادآور جانفشانی، ازخودگذشتگی و رشادت های غیورمردان هشت سا ل دفاع مقدس است بازدید می کنند کاروانهای راهیان نور شرکت گازمتشکل از ۱۰۶ نفر در سه مرحله زمانی از ۲۶ اسفند تا ۱۲ فروردین سال ۹۰ به مناطق جنگی اعزام می شوند. شرکت گاز استان قم برای چندمین سال متوالی در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا با برنامه ریزی و همکاری سازمان بسیج مهندسی سپاه قم اقدام به اعزام پرسنل همراه با خانواده های ایشان در قالب کاروان راهیان نور می نماید.

 

فراخوان همکاری

کسب گواهینامه تعهد به تعالی سازمانی توسط شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم در هشتمین همایش تعالی سازمانی که با حضور وزیر صنایع و معادن در سالن همایشهای صداوسیما برگزار شد شرکت گاز قم موفق به دریافت گواهینامه تعهد به تعالی از سوی سازمان ملی بهره وری شد. مدیر عامل شرکت گاز استان قم گفت: سازمان ملی بهره وری در راستای بهبود مدیریت بر اساس مدل EFQM نسبت به ارزیابی در طول سال جاری اقدام به صدور گواهینامه تعهد به تعالی نمود. مهندس محمدی افزود:ارائه آموزشهای مدل EFQM و آموزش خود ارزیابی بر اساس مدل رادار برای تمامی کارکنان /خود ارزیابی شرکت گاز با حضور ۴ کمیته تعالی با هدف شناسایی نقاط قوت و بهبود آن و تصویب اجرای ۵ پروژه از ۲۵ پروژه اولویت بندی شده ازجمله فعالیت های بود که شرکت گاز استان قم در راستای استراتژی های ترسیم شده از سوی سازمان ملی بهره وری موفق به در یافت این گواهینامه شد. وی با تشکر از همکاری صمیمانه کارکنان در کسب این گواهینامه، گفت : امیدواریم ضمن تلاش برای ارتقاء تعالی سازمانی، شاهد کسب مدارج بالاتر و تندیس جایزه ملی بهره وری در سالهای آتی باشیم.

 

کلیه خدمات مربوط به امور مشترکین شرکت گاز استان قم در دفاتر پیشخوان دولت ارائه می شود

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم مدیر عامل شرکت گاز استان قم گفـت:باتوجه بـه رسالت دولت نهم و دهم در راستایی فعالیت بخش خصوصی و واگذاری ،کلیه خدمات مربوط به امور مشترکین شرکت گاز استان قم در دفاتر پیشخوان دولت ارائه میشود. مهندس محمدی با اشاره به مزایایی این واگذاری از جمله سرعت در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و مشترکین /کاهش تردد سفرهای درون شهری /حفظ محیط زیست و منابع ملی و کاهش مصرف انر‍‍ژی افزود:اشتراک پذیری /تغییر نام و اصلاح آدرس مشترک/بررسی شکایات مشترکین/ صدور حساب المثنی /پاسخ به استعلامهای مختلف/ اخذ درخواست قطع و وصل گاز /اخذدرخواست جمع آوری اشتراک گاز و فسخ قرداد و اخذ درخواست نصب/جابجایی و جمع آوری علمک از جمله خدماتی است که شرکت گاز استان قم توسط دفاتر پیشخوان دولت به شهروندان و مشترکین   ارائه می دهد. وی تعداد دفاتر پیشخوان دولت در استان را ۱۵ دفتر در مناطق چند گانه قم عنوان کرد و ادامه داد :تا سال آتی این تعداد دفاتر افزایش ودر تمام مناطق استان در جهت آسایش و سهولت شهروندان و مشترکین، خدمات ارائه می دهند . گفتنی است این تفاهم نامه بین شرکت گاز و استانداری قم با حضور معاونین و مدیران ارشد استان در جلسه واگذاری امور خدماتی به دفاتر پیشخوان دولت به امضاء رسید.

 

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب