منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

تامین آبگرم مصرفی ساختمان مرکزی شرکت گاز استان قم با استفاده از کلکتورهای خورشیدی

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم در راستای اجرای طرح پژوهشی توسعه کاربرد انرژیهای تجدیدپذیر در حوزه گازرسانی، آبگرمکن خورشیدی با تامین ۳۰۰۰ لیتر، آب گرم مصرفی ساختمان مرکزی این شرکت نصب و به بهره برداری رسید مهندس محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان قم با اشاره به طرح پژوهشی شرکت گاز استان قم در خصوص توسعه کاربرد انرژیهای تجدیدپذیر در حوزه گازرسانی اشاره کرد و گفت: با عنایت به اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها استفاده از انرژیهای جایگزین همچون انرژیهای نو از جمله راهکارهای بهینه سازی مصرف سوخت و کاهش هزینه ها در ساختمانها می باشد. وی با بیان اینکه انرژی های فسیلی تمام شدنی و نیازمند صرف هزینه های بسیاری است بر ضرورت جایگزینی سایر حامل­های انرژی به جای سوخت فسیلی توسط دستگاههای اجرایی و شهروندان تاکید کرد و افزود: ازآنجا که ایران با داشتن سالیانه حدود۳۰۰ روز آفتابی، شرایط بسیار خوبی را برای استفاده از انرژی خورشیدی فراهم نموده، و با توجه به ویژگیهای استان قم انرژی جایگزین بسیار مناسبی بوده وبه حفظ محیط زیست کمک فراوانی خواهد نمود .وی در ادامه ترویج فرهنگ استفاده از تکنولوژی نوین را نیازمند سرمایه گزاری بیشتر از سوی بخش خصوصی دانست ، و هزینه اجرای پروژه آبگرمکن خورشیدی در ساختمان این شرکت را بالغ بر ۱۴۰ میلیون ریال با حمایت شرکت بهینه سازی مصرف سوخت کشور با استفاده از ۲۴ عدد کلتور خورشیدی عنوان کرد.

 

تعرفه گازبهای سال ۹۰

غیر خانگی

هفت ماه اول سال

CD81CD2EB9E7564D76781C

خانگی

هفت ماه اول سال

843462C649EC784C770FF7

 

تقدیر و تشکر وزیر محترم مسکن شهر سازی از مدیر عامل شرکت گاز استان قم در تحقق اهداف دولت محترم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس علی نیک زاد وزیر مسکن و شهرسازی با ارسال تقدیر نامهای از تلاش و کوشش بی شائبه مدیر عامل این شرکت در تحقق اهداف دولت خدمتگذار در گاز رسانی به مجتمع های ۲۳۰۴ واحد مسکونی از پروژه های مسکن مهر استان قم تقدیر و تشکر نمود.

 متن کامل تقدیر نامه به شرح ذیل میباشد :

 برادر گرامی جناب آقای مهندس هوشنگ محمدی

مدیر عامل محترم شرکت گاز استان قم

 سلام علیکم

با اتکا به عنایت و الطاف بیکران الهی و با کوشش همت و درایت همه دست اندر کاران طرح برزگ مسکن مهر در دولت نهم و بویژه دولت و بویژه دولت دهم در جهت تحقق بخشیدن به رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظه العالی)و ریاست محترم جمهوری در راستای تامین مسکن اقشار کم در آمد جامعه اجراء و به مدد این طرح جمع کثیری از مردم شریف کشورمان از مردم شریف کشور مان از نعمت مسکن برخودار خواهند گردید.  همزمان با سفر پر خیرو برکت معظم له به آن استان بدینوسیله از تلاشهای خالصانه جنابعالی در تحقق اهداف دولت محترم در افتتاح ۲۳۰۴ واحد مسکونی از پروژه های مسکن آن استان قدردانی نموده ، سلامتی و توفیق خدمتگزاری شما را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) از در گاه باریتعالی مسئلت دارم.

 

دیدار نوروزی مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت گاز استان قم با کارکنان

طی آئین پسندیده اسلامی پس از تعطیلات نوروزی مدیر عامل و اعضاء هیئت مدیره با کارکنان دیدار صمیمی داشتند. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم مهندس محمدی مدیرعامل ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی برای کلیه پرسنل اظهارداشت در سال گذشته در راستای منویات مقام معظم رهبری در عرصه خدمات رسانی به مردم شریف استان و تحقق این رهنمود تلاشهای بسیار خوبی صورت گرفت، وی از اهتمام همه جانبه کارکنان در جهت جذب بودجه ها و اعتبارات تخصیص یافته تقدیر و تشکر نمود. مهندس محمدی در ادامه افزود با عنایت به نام گذاری سال۱۳۹۰ از سوی رهبر فرزانه انقلاب، به عنوان سال جهاد اقتصادی تصریح کرد منابع و امکانات در زمینه رشد و توسعه اقتصادی مهیا می باشد و بایستی با همدلی و برنامه ریزی در تحقق این هدف بزرگ گامهای بلندتری برداریم.

 

۰۵ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب