منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

تأمین روشنایی ایستگاه تقلیل فشار CGS با استفاده از انرژی خورشیدی توسط شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : برق وروشنایی ایستگاه تقلیل فشار((CGS روستای چشمه علی واقع در بخش سلفچگان با استفاده از انرژی خورشیدی تأمین شد.

 

مدیر عامل شرکت گاز استان قم با بیان این مطلب گفت :تأمین تجهیزات برق رسانی به ایستگاه چشمه علی بیش از ۱۱۰۰ میلیون ریال هزینه نیازداشت که با مطالعات انجام شده بر تکنولوژی نوین انرژی خورشیدی موفق شدیم با مبلغی کمتراز ۲۰۰ میلیون ریال و درمدت کمتراز یکماه برق این ایستگاه را با استفاده ازانرژی خورشید تأمین کنیم.مهندس محمدی درخصوص طراحی این سیستم تصریح کرد: این سیستم با استفاده از ۱۰ صفحه تخت خورشیدی با طول عمر ۲۰ ساله، ۵/۶ کیلووات برق روزانه این ایستگاه را تأمین می کند و قابلیت اینرا هم دارد که در هوای ابری به مدت یک هفته و در تاریکی کامل به مدت ۳ روز برق ایستگاه را تأمین کند.وی انجام این طرح را درراستایی توسعه استفاده از انرژی تجدید پذیر در حوزه گاز رسانی  صفر شدن هزینه تأمین برق و کاهش آلودگی زیست محیطی دانست.

برگزاری جشن میلاد منجی عالم بشریت در شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم :در روز ولادت امام زمان (عج) آنکه با ظهورش عدل وعدالت گسترش خواهد یافت و پاکی و طهارت تمام هستی را فرا خواهد گرفت جشنی با شکوه در سالن اجتماعات با حضور کارکنان و مدیران شرکت گاز استان قم برگزار شد.در این جشن با شکوه پس از قرائت آیاتی چند از کلام ا… مجید و پیام تبریک مدیر عامل بمناسبت  سالروز میلاد حضرت مهدی (عج) سخنران این جشن  حجت السلام بیگدل لو گفت: درسالروزمیلاد حضرت مهدی شاهد برگزاری مراسم با شکوه نیمه شعبان  هستیم که این امر بیانگر عشق و ارادت مردم به ساحت مقدس ولی عصر (عج ) است و باید تلاش کنیم تا از منتظران واقعی آن حضرت باشیم.در این مراسم باشکوه مداح اهل بیت (ع) به مولودی خوانی و سرودن اشعار و مدیحه سرایی در مقام آن حضرت پرداخت . همچنین برگزاری مسابقه جهت شرکت کنندگان قسمت‌هایی از برنامه جشن بود که مورد استقبال پرشور حضار قرار گرفت.

 

تقدیر از خادمان قرآن کریم در شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : بمناسبت میلاد منجی  عالم بشریت از خادمان عرصه قرآن کریم درسالن اجتماعات  شرکت گاز استان تقدیر شد.  در این مراسم که مدیر عامل / معاونان و کارکنان شرکت گاز استان حضور داشتند به پاس زحمات یکساله خادمان  قرآن کریم با اهدای هدایایی از آنان تقدیر شد.

 

مدیر عامل شرکت گاز استان قم از تجهیزات گروههای امدادی و تعمیراتی مستقر در مسجد مقدس جمکران بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مدیر عامل شرکت گاز با حضور معاون امور بهره برداری و رؤسای مناطق گاز منطقه جمکران از تجهیزات و امکانات گروههای امدادی و تعمیراتی مستقر در این مسجد بازدید کردند. آقای محمدی در این بازدید گفت: با توجه به اینکه در این ایام بیش از ۲ میلیون زائر وارد مسجد مقدس جمکران می شوند و استفاده از گاز طبیعی برای خدمات رسانی به این زائران بسیار مهم و ضروری است، گروههای امدادی و تعمیراتی با ۴ اکیپ خودرو و چادرهای مجهز به امکانات، آماده مقابله با هر گونه حادثه احتمالی می باشند.وی در ادامه تصریح کرد: گروههای امدادی و تعمیراتی شرکت گاز استان قم از دیروز در مسجد مقدس جمکران مستقر و تا صبح روز دوشنبه ۲۷ تیرماه حضور خواهند داشت.

 

تقدیر وزیر محترم مسکن از مدیرعامل گاز استان قم

         به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : وزیر مسکن و شهرسازی از تلاشهای هوشنگ محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان قم در راستای تحقق اهداف دولت در افتتاح ۳۷۰۳ واحد مسکونی از پروژه مسکن مهر استان قم  با اهدای لوحی تقدیر کرد  .  در این تقدیر نامه آمده است :با اتکا به عنایات و الطاف بیکران الهی و با کوشش /همت و درایت همه دست اندر کاران  طرح بزرگ مسکن مهر در دولت نهم و بویژه دولت دهم در جهت تحقق بخشیدن به رهنمود های مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری در راستای تأمین مسکن اقشار کم در آمد جامعه اجرا و به بار نشسته و به مدد این طرح جمع کثیری از مردم شریف کشورمان از نعمت  گاز برخوردار خواهند گردید . بدینوسیله از تلاشهای خالصانه جنابعالی در تحقق اهداف دولت محترم در افتتاح ۳۷۰۳ واحد مسکونی از پروژه های مسکن آن استان قدردانی نموده /سلامتی و توفیق خدمتگزاری شما را در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) از درگاه باریتعالی مسئلت داریم..

 

شرکت گاز استان قم بمناسبت جشن نیمه شعبان آمادگی خود را اعلام کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : با توجه به تعطیلات و تراکم جمعیتی  درایام نیمه شعبان از صبح روز پنج شنبه ۲۳ تیر تا صبح روز دوشنبه ۲۷ تیر شرکت گاز استان استان قم آمادگی خود را در دو بخش امدادی و عملیاتی اعلام کرد.

مهندس محمدی مدیر عامل شرکت گاز استان قم با بیان  این مطلب گفت: این شرکت همچون سالهای گذشته برنامه ریزی را  برای تأمین و نگه داری تأسیسات گاز رسانی در منطقه جمکران از یک ماه گذشته توسط امور بهره برداری شرکت اتخاذ شده تا از بروز هر گونه حادثه احتمالی جلوگیری شود.

وی آمادگی شرکت گاز را در دو بخش امدادی و عملیاتی عنوان کرد و افزود: از صبح روز پنج شنبه تا صبح روز دوشنبه دو خودرو  همراه با ۶ پرسنل شرکت گاز با برپایی چادر بحران مجهز به کلیه تجهیزات و وسایل مورد نیاز عملیات در محوطه حیاط مسجد مقدس جمکران مستقر میشوند.

مدیر عامل این شرکت در ادامه اظهار داشت: گروه عملیاتی هم برای پوشش هرگونه حوادث غیر مترقبه با استفاده از ۸ خودرو و ۲۰ نفر از پرسنل شرکت گاز و با حضور مدیران و رؤسای مناطق گاز استان در این ایام آماده ارائه خدمات هستند.

در پایان محمدی حضور گروه عملیاتی شرکت گاز را در جشن میلاد امام زمان (عج) در مسجد مقدس جمکران، مهم وضروری خواند و گفت: امیدواریم امسال همچون سالهای گذشته شاهد برگزاری هر چه باشکوه تر این جشن عظیم باشیم.

یادآور می شود که هرساله  بیش از ۱۵۰۰۰۰۰ نفر از سراسر کشور  در مسجد مقدس جمکران  در جشن میلاد  شرکت می نمایند.

 

اپراتور خودکار مرکز مخابرات شرکت گاز استان قم افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم :با توجه به اجرای طرح هدفمندی یارانه ها و حرکت در مسیر تکریم ارباب رجوع و کاهش سفرهای درون شهری  شرکت گاز استان قم اقدام به راه اندازی  اپراتور خودکار بشماره ۶۱۲۱۱ نمود.معاونت امور بهره برداری شرکت گفت: این اپراتور قابلیت برقراری ارتباط  تلفنی همزمان با ۲۴ تماس گیرنده بشماره ۶۱۲۱۱ بدون حالت اشغالی در طول شبانه روز را دارد و مشترکینی که موفق به ارائه اطلاعات کنتور خود به کنتور خوانها نشده اند از این طریق می توانند ارقام کنتور و کد آدرس خود را به واحد مربوطه در شرکت گاز  اعلام کنند. وی در ادامه تصریح کرد: اپراتور خودکار بشماره ۶۱۲۱۱ امکان ارتباط سریع مشترکین با واحد های مربوطه /دریافت پیامهای تلفنی و ضبط پیشنهادات و انتقادات  تماس گیرندگان را نیزدارد.اپراتور خودکار بشماره ۶۱۲۱۱ از عید مبعث فعالیت خود را آغاز کرده است.

سمینار آشنایی با انواع مواد مخدر و اثرات اعتیاد بر سلامت فرد درشرکت گاز استان قم برگزار شد

طی مراسمی سمینار آموزشی تحت عنوان آشنایی با انواع مواد مخدر و اثرات اعتیاد بر سلامت افراد به همت شرکت گاز استان قم برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، رییس امور HSE شرکت طی سخنانی در حاشیه برگزاری این سمینار اظهار داشت: این سمینار به همت این امور و با همکاری اداره مبارزه با مواد مخدر قم برگزار شد.ایشان در خصوص هدف از برگزاری این سمینار گفت: آشنایی با انواع مخدر و اثرات اعتیاد بر سلامت افراد و همچنین آگاهی دادن به پرسنل شرکت گاز از مهمترین اهداف برگزاری این سمینار بود.وی در ادامه تصریح کرد: در این سمینار با دعوت از کارشناسان آموزش و پیشگری اداره مبارزه با مواد مخدر استان قم، در خصوص اثرات اعتیاد بر سلامت افراد بحث و تبادل نظر شد. همچنین در خصوص انواع مواد مخدر از قبیل داروهای نسخه‌ای، سستی‌زا، توهم‌زا، محرک‌ها، استنشاق‌ها و آرام بخش‌هاتوضیحاتی ارائه شد که منجر به آشنایی شرکت کنندگان با عوارض ناشی از آن شد.

 

سمینار آشنایی با مدیریت زیست محیطی روغن‌های ترانس آلوده در شرکت گاز استان قم برگزار شد

رییس امور HSE از برگزاری سمینار آموزشی آشنایی با مدیریت زیست محیطی روغن‌های ترانس آلوده به بی فنیل پلی کلره خبر داد.به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: این سمینار به منظور آشنایی هر چه سمینار hseبیشتراثرات مخرب زیست محیطی روغن‌های ترانس آلوده برگزار شد که مورد استقبال همکاران قرار گرفت.وی تصریح کرد: در این سمینار از کارشناسان موسسه تحقیقات ترانسفورماتور ایران دعوت به عمل آمد که در خصوص نحوه آشنایی با روغن‌های ترانس آلوده به بی فنیل‌ پلی کلره(PCB) توضیحاتی را ارائه کردند و در خصوص راهکارهای مقابله با اثرات و نحوه مدیریت روغن‌های ترانس آلوده به بی فنیل‌ پلی کلره(PCB) مطالبی بیان شد.

 

بمناسبت میلاد حضرت عباس (ع) از جانبازان ۸ سال دفاع مقدس شرکت گاز استان قم تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی استان قم: در سالروز میلاد جانباز کربلا علمدار امام حسین حضرت ابوالفضل(ع)، مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره  شرکت گاز استان قم با حضور در منازل  جانبازان د شرکت با آنان و خانواده هایشان دیدار کردند.در این دیدار دوستانه مدیر عامل شرکت با تبریک اعیاد شعبانیه به جانبازان و خانواده هایشان  گفت:الگو گیری از شخصیت حضرت عباس (ع) باید از اصول زندگی ما باشد چرا که این امر باعث  پیشرفت معنوی واعتقادی ما می شود.  مهندس محمدی حضور جانبازان در شرکت گاز استان را مایه مباهات خواند و افزود : شما یادگاران دوران انقلاب و ۸سال رشادت ها وازخودگذشتگی ها  در جنگ تحمیلی و یادآور شجاعت  جوانان و خانواده هایشان هستید.وی در ادامه تأکید کرد: جانبازان حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند و تجلیل از این رشادتها کمترین اقدام در راستای گرامیداشت خدمات ارزشمند الهی شما عزیزان می‌باشد.در پایان مهندس محمدی بمناسبت این روز فرخنده هدیه ای را به خانواده های ایشان اهداء نمودند.

 

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب