مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

تأمین روشنایی ایستگاه تقلیل فشار CGS با استفاده از انرژی خورشیدی توسط شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : برق وروشنایی ایستگاه تقلیل فشار((CGS روستای چشمه علی واقع در بخش سلفچگان با استفاده از انرژی خورشیدی تأمین شد.

 

مدیر عامل شرکت گاز استان قم با بیان این مطلب گفت :تأمین تجهیزات برق رسانی به ایستگاه چشمه علی بیش از ۱۱۰۰ میلیون ریال هزینه نیازداشت که با مطالعات انجام شده بر تکنولوژی نوین انرژی خورشیدی موفق شدیم با مبلغی کمتراز ۲۰۰ میلیون ریال و درمدت کمتراز یکماه برق این ایستگاه را با استفاده ازانرژی خورشید تأمین کنیم.مهندس محمدی درخصوص طراحی این سیستم تصریح کرد: این سیستم با استفاده از ۱۰ صفحه تخت خورشیدی با طول عمر ۲۰ ساله، ۵/۶ کیلووات برق روزانه این ایستگاه را تأمین می کند و قابلیت اینرا هم دارد که در هوای ابری به مدت یک هفته و در تاریکی کامل به مدت ۳ روز برق ایستگاه را تأمین کند.وی انجام این طرح را درراستایی توسعه استفاده از انرژی تجدید پذیر در حوزه گاز رسانی  صفر شدن هزینه تأمین برق و کاهش آلودگی زیست محیطی دانست.

برگزاری جشن میلاد منجی عالم بشریت در شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم :در روز ولادت امام زمان (عج) آنکه با ظهورش عدل وعدالت گسترش خواهد یافت و پاکی و طهارت تمام هستی را فرا خواهد گرفت جشنی با شکوه در سالن اجتماعات با حضور کارکنان و مدیران شرکت گاز استان قم برگزار شد.در این جشن با شکوه پس از قرائت آیاتی چند از کلام ا… مجید و پیام تبریک مدیر عامل بمناسبت  سالروز میلاد حضرت مهدی (عج) سخنران این جشن  حجت السلام بیگدل لو گفت: درسالروزمیلاد حضرت مهدی شاهد برگزاری مراسم با شکوه نیمه شعبان  هستیم که این امر بیانگر عشق و ارادت مردم به ساحت مقدس ولی عصر (عج ) است و باید تلاش کنیم تا از منتظران واقعی آن حضرت باشیم.در این مراسم باشکوه مداح اهل بیت (ع) به مولودی خوانی و سرودن اشعار و مدیحه سرایی در مقام آن حضرت پرداخت . همچنین برگزاری مسابقه جهت شرکت کنندگان قسمت‌هایی از برنامه جشن بود که مورد استقبال پرشور حضار قرار گرفت.

 

تقدیر از خادمان قرآن کریم در شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : بمناسبت میلاد منجی  عالم بشریت از خادمان عرصه قرآن کریم درسالن اجتماعات  شرکت گاز استان تقدیر شد.  در این مراسم که مدیر عامل / معاونان و کارکنان شرکت گاز استان حضور داشتند به پاس زحمات یکساله خادمان  قرآن کریم با اهدای هدایایی از آنان تقدیر شد.

 

۰۳ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید