مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

همزمان با هفته دولت عملیات اجرایی ۲۳ طرح گازرسانی در استان قم آغاز می شود.

 مدیرعامل شرکت گاز استان قم گفت: همزمان با هفته دولت عملیات اجرایی پروژه های گازرسانی به ۱۸ روستا و ۵ پروژه شهری آغاز می شود.به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس محمدی با اعلام این خبر گفت: در هفته دولت عملیات اجرایی پروژه های گازرسانی به ۱۸ روستا در سطح استان با اجرای ۱۶۸۰۰۰ هزار متر خط تغذیه و شبکه از نوع فولادی و پلی اتیلن و نصب ۱۰ ایستگاه TBS با ظرفیت های مختلف و هزینه ای بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال آغاز می گردد.وی در ادامه با بیان اینکه: علاوه بر گازرسانی به ۱۸ روستا، توسعه گازرسانی در محورهای خروجی شهر قم و پروژه خط انتقال و تغذیه فاز ۲ شهر پردیسان به طول ۵۲۷۰۰ متر و ۵ ایستگاه CGS-TBS  با ظرفیت ۱۲۵۰۰۰ متر مکعب بر ساعت (با قابلیت افزایش به ۲۲۵۰۰۰ متر مکعب در ساعت) نیز در برنامه کاری هفته دولت می باشد و اظهار داشت: عملیات اجرایی این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۱۱۰ میلیارد ریال، آغاز می شود.مهندس محمدی خاطر نشان کرد: گازرسانی به ۶ روستا و ۸۱ واحد صنعتی  و یک جایگاه CNG در سطح استان به اتمام رسیده و در هفته دولت به بهره برداری خواهند رسید.

 

با حضور معاون رئیس جمهور از تلاشهای شرکت گاز استان قم در عملیاتی نمودن پروژه ملی سامانه قبوض الکترونیکی تقدیر شد.

 

در مراسم رونمایی از سامانه ملی قبوض الکترونیکی با حضور معاون رئیس جمهور و استاندار قم از تلاشهای شرکت گاز استان قم در راستای عملیاتی نمودن این پروژه ملی تقدیربعمل آمد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: استاندار قم در لوح تقدیر خود که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی رئیس جمهور به مدیر عامل این شرکت اهدا شد، با قدردانی از تلاشهای شرکت گاز در راستای عملیاتی نمودن پروژه ملی سامانه قبوض الکترونیکی تأکید گردیده رشد و توسعه فناوری اطلاعات و تحقق دولت الکترونیک مدیون تلاش گسترده و عمیق مدیران و متخصصانی است که دانش، تخصص، تجربه و عمر گرانبهای خود را سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار داده اند. از  ویژگیهای این سامانه می توان به امکان پرداخت تجمعی قبوض توسط شهروندان، امکان مدیریت هزینه های انرژی توسط خود شهروندان، امکان مشاهده آرشیو الکترونیکی سوابق قبوض  برای مردم و … اشاره نمود. هم اکنون اطلاعات  قبوض گاز در سال جاری بر روی سایت WWW.ghabziran.ir  قرار داده شده است که همشهریان گرامی می توانند با مراجعه به این سایت علاوه بر پرداخت قبوض گاز بهاء نسبت به مشاهده وضعیت مصرف گاز و صورتحساب خود اقدام نمایند.متن کامل را در پیوست مشاهده نمایید.

 

برای اولین بار در کشور تأمین برق ایستگاه حفاظت کاتدی (CPS) با بهره گیری ازانرژی خورشیدی در شرکت گاز استان قم اجرا گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : این شرکت برق مود نیاز یکی از ایستگاههای حفاظت از زنگ خطوط لوله مدفون گاز طبیعی خود را برای اولین بار در کشور با بکارگیری  انرژی خورشیدی (سیستم فتوولتائیک) تأمین نمود. این پروژه در قالب طرح توسعه کاربرد انرژیهای تجدید پذیر در حوزه گاز رسانی اجرا شد.مدیر عامل شرکت گاز استان قم با بیان این مطلب گفت :با عنایت به قرار گرفتن این استان در منطقه گرم و خشک و بالا بودن میزان تابش خورشید، با مطالعه و بررسیهای لازم این تکنولوژی در ایستگاه حفاظت کاتدی اجرا و به بهره برداری رسید. وی در ادامه اظهار داشت:  از دستاودهای حاصل از اجرای این پروژه به روش فتوولتائیک می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • تنوع بخشی به سبد انرژی کشور
  • ارائه راه کارهای عملی در راستای طرح هدفمند سازی یارانه ها
  • صیانت از منابع انرژی فسیلی کشور و حفظ محیط زیست

استفاده از انرژیهای تجدید پذیر بعنوان یکی از مهم ترین عوامل توسعه پایدار

 

۰۳ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید