منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

بمناسبت آغاز هفته دفاع مقدس بسیجیان شرکت گاز استان قم در رژه نیرو های مسلح شرکت نمودند

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم :این مراسم هرساله با پاسداشت یاد شهدای هشت سال دفاع مقدس  باحضور استاندار، فرماندهان  سپاه ،ارتش، نیروی انتظامی، بسیج و مسولان استانی  در قم برگزار می شود ونیرو های مسلح آمادگی نظامی خود را با انجام رژه به تصویر می کشند.

در این مراسم بسیجیان شرکت گاز نیزدر کنار نیروهای بسیجی  سازمانها و ادارات  با انجام رژه آمادگی خود را برای پاسداری از نظام و میهن اسلامی اعلام نمودند.این مراسم با ادای احترام به پیشگاه شهدای جنگ تحمیلی به کار خود پایان داد.

 

کارکنان شرکت گاز استان قم حقوق سه روز خود را به مردم سومالی اعطا کردند

کارکنان شرکت گاز استان قم همگام با سایر نیکوکاران به مردم قحطی زده سومالی کمک کردند

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : در پی تشدید بحران خشکسالی و بروز قحطی و فاجعه انسانی در قاره آفریقا بویژه در کشور سومالی و با عنایت به  تأکید مقام معظم رهبری ، کارکنان این شرکت همگام با سایر نیکوکاران به کمک مردم مسلمان قحطی زده سومالی شتافتند و با اعطاء یک الی هشت روز از حقوق خود، در این امر خدا پسندانه شرکت نمودند

 

دیدار مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره شرکت گاز استان قم با امام جمعه قم و تولیت آستان مقدسه حضرت معصومه علیها السلام

مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره شرکت گاز استان قم با حضرت آیت… سعیدی امام جمعه قم و تولیت آستانه مقدسه حضرت معصومه علیها السلام دیدار کردند.به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم :در این دیدار امام جمعه قم اظهار داشتند: گزارش عملکرد شرکت گاز استان نوید بخش و دلگرم کننده است. نظام و مردم به شما مسئولین که با جدیت  و ایمان وارد کار می شوید، افتخار می کنند      ادامه خبر …..

 

 

وی در ادامه گفت: شرکت ملی گاز از جمله نهادهای خدمتگزار جامعه در امر گازرسانی است که خدمات آن شایسته تقدیر و تشکر است. با توجه به بروز حوادث اخیر که می توانست به یک بحران تبدیل شود و تبعات سیاسی و روانی به دنبال داشته باشد، شرکت ملی گاز توانست با اقدامات سریع و به موقع توسط متخصصین و کارکنان توانمند خود نسبت به مهار حادثه و تعمیر و ترمیم خسارات وارده در کمترین زمان ممکن اقدام نماید. مجدداً بنده از همه این تلاشگران تشکر می نمایم؛ البته این گونه اقدامات ایضائی به خصوص در شهر مقدس قم در جوار بارگاه حرم کریمه اهل بیت به عنوان پایگاه انقلاب، با حضور علما و همچنین مردم متدین ره به جایی نخواهد برد.تولیت آستانه مقدسه افزود: در زمان قبل از انقلاب اگر خدمتی به مردم ارائه می شد جهت اسکات بوده و نیتی جهت خدمت رسانی به مردم نداشتند و صرفاً منافع خودشان را دنبال می کردند. لیکن این رویکرد با استقرار نظام جمهوری اسلامی تغییر کرده وعلت آن این است که رهبری نظام یک رهبر دینی است که به مردم می اندیشد و بر اساس مکتب الهی و سیره ائمه معصومین و دستورات حق تعالی عمل می نماید.

وی با بیان اینکه ارائه خدمات به مردم باعث بسط عدالت اجتماعی در کشور می‌شود اظهار داشت: مسئولین با کار و عمل خود در تحقق عملی و عینی منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای عدالت اجتماعی سعی و تلاش بیشتری کنند که علاوه بر عمل به وظیفه اداری، عبادت نیز برای آنان محسوب خواهد شد.آیت … سعیدی با عنوان روایتی از معصومین علیهم السلام گفت: بهترین و محبوبترین انسانها نزد خداوند کسانی هستند که خدمتگزارترین به مردم ‌باشند.

مهندس محمدی، مدیر عامل شرکت گاز استان قم در ابتدای این دیدار با ارائه گزارشی از روند گازرسانی به مناطق مختلف در سطح استان و پیشرفت طرحهای در دست اقدام گفت: خوشبختانه در سالهای اخیر خدمات بسیاری در جهت گاز رسانی و محرومیت زدایی بویژه در روستاها انجام شده است و در حال حاضر ۸۵% از جمعیت روستاها از نعمت گاز بهره مند هستند و نیز  گازرسانی به ۶۲روستا در مراحل اجرا، بازایابی و انتخاب پیمانکار می باشد که در سفر مقام معظم رهبری به استان قم در سال گذشته مصوب گردید که تا پایان سال ۹۲ اقدام و از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

 وی گازرسانی به بیش از ۹۹%  جمعیت شهری و ۸۵ % روستاهای استان را از جمله اقدامات انجام شده در سالهای اخیر عنوان کرد و افزود روند گازرسانی در شهر پردیسان و مسکن مهر با هزینه ای بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال با پیشرفت بسیار مطلوبی در حال اجرا است و هم اکنون برای بیش از ۸هزار واحد مسکونی مهر، گازرسانی شده است.

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب