مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

حضور فعال شرکت گاز استان قم در نمایشگاه سال‌نمای خدمت

نمایشگاه سال‌نمای خدمت همزبان با سالگرد سفر رهبر معظم انقلاب به قم با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و استاندار گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در غرفه این شرکت که از همان لحظات اول با استقبال گسترده بازدید کنندگان روبرو شد، تلاش شده است آخرین دستاوردهای استان در زمینه توسعه شبکه گاز و گازرسانی به مناطق محروم و روستاها در قالب پوستر، بنر، بروشور، فیلم و عکس به مردم معرفی شود.

ارائه گزارش عملکرد و دستاوردهای سفر رهبر معظم انقلاب به استان در حوزه انرژی و توسعه زیرساختهای بخش گاز از دیگر بخش های غرفه شرکت گاز استان در نمایشگاه سالنمای خدمت به شمار می رود.

عملکرد  شرکت گاز استان در روند اجرای مصوبات و طرحهای ملی و استانی و گازرسانی به روستاها و مسکن مهر بارها در جلسات و نشستهای مختلف از سوی مسوولان کشوری و استانی مورد تقدیر قرار گرفته است.

در غرفه شرکت گاز قم همچنین برخی تجهیزات گازرسانی و نگهداری شبکه نیز به نمایش در آمده است.

با توجه به آغاز فصل سرما و افزایش مصرف گاز طبیعی در خانه ها غرفه شرکت گاز استان در این نمایشگاه آموزش های لازم را در خصوص مصرف بهینه گاز و استفاده ایمن و صحیح از وسائل گاز سوز را در قالب اقلام فرهنگی و آموزشی به خانواده ها ارائه می کند.

لازم به ذکر است در سفر سال گذشته سفر رهبر معظم انقلاب به قم که برکات بیشماری برای استان به همراه داشت از جمله توسعه گازرسانی به شهرها،صنایع و ۶۲ روستا با اعتبار ۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۷۰۰ ریال به تصویب رسید که تاکنون گازرسانی به ۱۷ روستا به پایان رسیده و مورد بهره برداری قرار گرفتند، تعداد ۱۸ روستای دیگر نیز در دست اجرا است و ۲۷ روستا در مراحل بازاریابی، طراحی و انتخاب پیمانکار می باشد.

گفتنی است: در نمایشگاه سالنمای خدمت دستگاه اجرایی قم عملکرد و اقدمات خود را در خصوص اجرایی کردن مصوبات سفر رهبری به قم در معرض دید عموم قرار داده‌اند.

این نمایشگاه ۵ تا ۹ آبانماه، صبح و عصر در محل دائمی نمایشگاههای استان برپا خواهد بود.

 

حضور عوامل برنامه زنده رادیویی یک صبح یک اداره در شرکت گاز استان قم

برنامه زنده رادیویی یک صبح یک اداره در شرکت گاز استان قم اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت استان، در این برنامه زنده رادیویی که با هدف تعامل و همراهی مردم و مسوولان و بررسی روند چگونگی ارائه خدمت به مردم اجرا شد، عوامل صدای مرکز قم در تاریخ سه شنبه سوم آبان با استقرار در شرکت گاز عملکرد و فعالیتهای بخش گاز استان را به شهروندان معرفی کردند.

در این برنامه زنده رادیویی ۲ ساعته ، مهندس محمدی مدیر عامل و معاونین شرکت، حضور داشتند ابتدا مهندس محمدی ضمن بیان عملکرد و گزارشی از روند اجرایی طرحها و برنامه ها، به سوالات و پرسشهای مردم و مراجعین پاسخ گفتند.

گزارشگر این برنامه نیز با حضور در قسمتهای مختلف شرکت گاز و در گفتگو با مراجعین به بررسی نحوه برخورد کارکنان با ارباب رجوع، رسیدگی به درخواست ها و مشکلات پرداخت.

برنامه زنده رادیویی یک صبح یک اداره قرار است در تمامی ادارات دستگاهای استان حضور پیدا کند که شرکت گاز استان جز نخستین دستگاههایی است که با تعامل و ارتباط نزدیک با رسانه ملی و استانی زمینه حضور عوامل این برنامه را در این شرکت فراهم می کند.  

 

حضور ایثارگران شرکت گاز استان قم در شانزدهمین دوره المپیاد فرهنگی ـ ورزشی

ایثارگران شرکت گاز استان قم در شانزدهمین دوره المپیاد فرهنگی ـ ورزشی شرکت ملی گاز ایران شرکت کردند. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : شانزدهمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی ایثارگران صنعت گاز  با هدف حفظ کرامت انسانی ایثارگران و نهادینه سازی فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی از پنجم تا سیزدهم آبان ماه در مجتمع فرهنگی ـ‌ اقامتی آهوان چابکسر در استان گیلان برگزار می گردد.تیم اعزامی شرکت گاز استان قم به این المپیاد، متشکل از پرسنل ایثارگر و جانباز (۵۰% و ۳۵%) می باشد که در رشته های  فوتسال ، شنا، تنیس روی میز و تیراندازی به رقابت خواهند پرداخت.

 

۰۱ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید