منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

بیش از ۸۵۸۰ ساعت آموزش طی سال ۹۰ در شرکت گاز استان قم

مدیر عامل شرکت گاز استان قم از انجام بیش از ۶۵ نفر ساعت ،آموزش در بخشهای مختلف شرکت خبر داد .به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس محمدی با اعلام این خبر اظهار داشت: از آنجایی که نیروی انسانی ، کارشناسان و متخصصین درسازمانها و دستگاهها جزو سرمایه اصلی بوده و توسعه کار و فعالیتهای اجرایی و اقتصادی منوط به عملکرد ایشان میباشد . لذا در همین راستا و بمنظور افزایش کار آیی و توان فکری پرسنل ، برگزاری دوره های آموزشی لازم و ضروی است .منهدس محمدی گفت: این میزان ساعت ، طی برگزاری دوره های آموزشی در بخشهای مختلف از قبیل ( مهندسی ، H.S.E ، بهره برداری و تعمیرات ، بازرسی و ….) جهت ارتقاء دانش و افزایش بهره وری کارکنان در زمینه های گوناگون صورت گرفته است .وی در ادامه افزود: بر اساس تقویم آموزشی دوره های تخصصی و… طی یکسال با برنامه ریزی و بستر سازی مناسب بمنظور ارتقاء دانشهای مهارتی کارکنان در جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان صورت می پذیرد .

 

گنجهای پنهان انرژی در طبیعت

تصویر صفحه اول مقاله در ندای گاز

hesaby-a

نویسندگان

هوشنگ محمدی – غلامرضا فرجی – زهرا حسابی

متن کامل مقاله

فایل pdf مقاله

تجلیل از جانبازان در شرکت گاز استان قم

 

همزمان با اعیاد شعبانیه و میلاد بزرگ جانباز کربلا حضرت ابوالفضل عباس (ع) از جانبازان ۸ سال دفاع مقدس تجلیل شد.به گزارش روابط عمومی استان قم:طی مراسمی با حضور مهندس محمدی مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره و خانواده های جانباز دوران دفاع مقدس در سالن اجتماعات این شرکت از جانبازان تجلیل گردید. در این مراسم مدیر عامل شرکت، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و خیر مقدم به جانبازان و خانواده های آنان، اظهار داشت: قمر بنی هاشم اسوه شهامت ، شجاعت و ایثارماندگار در تاریخ بشریت است و ما باید از ابعاد وجودی حضرت عباس (ع) که برگرفته از شخصیت والا و معنوی و عظمت اخلاقی ایشان است ، الگو بگیریم؛ چرا که این امر باعث  پیشرفت معنوی واعتقادی ما و ملت همیشه سرافراز ایران اسلامی خواهد شد.مهندس محمدی حضور جانبازان در شرکت گاز استان را مایه مباهات و افتخار دانست و به ازخود گذشتگی ها و ایثارگریهای ایشان در جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت : شما یادگاران انقلاب و ارزشهای ۸سال دفاع مقدس می باشید. وجود شما انقلاب را بیمه و ارکان نظام را مستحکمتر نموده است.وی در ادامه تأکید کرد: جانبازان حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند و تجلیل از این رشادتها کمترین اقدام در راستای گرامیداشت خدمات ارزشمند الهی شما عزیزان می‌باشد.در پایان مهندس محمدی بمناسبت این روز فرخنده، هدیه ای را به ایشان اهداء نمودند.

 

پروژه خدمات پشتیبانی (عمومی و باغبانی و …) (PC)

پروژه خدمات پشتیبانی (عمومی و باغبانی و …) (PC) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار :

۱)   خدمات عمومی و تخصصی ؛

۲)   خدمات نظافتی و باغبانی ؛

۳)   خدمات چاپ و تکثیر ؛

۴)   خدمات روابط عمومی ؛

۵)   خدمات دیسپچینگ .

پروژه خدمات حمل و نقل (عمرانی – جاری)

پروژه خدمات حمل و نقل (عمرانی جاری) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار :

۱)   تأمین خودرو سواری : پژو ۴۰۵ ، روآ ، آردی ، سمند ، مزدا دو کابین مدل ۸۶ به بالا با راننده مجرب به تعداد ۲۵ دستگاه ؛

 

 

۰۵ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب