مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

مدیرعامل شرکت گاز استان قم از پایان طرح مطالعاتی گازرسانی به روستاهای وشنوه و اَوِل خبر داد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، مهندس محمدی با بیان اینکه طرح مطالعاتی گازرسانی به این دو روستا از دو سال گذشته آغاز شده افزود: در حال حاضر مطالعات چگونگی گاز رسانی به روستاهای وشنوه و اَوِل در بخش کهک به پایان رسیده و طرح در مرحله تخصیص اعتبار قرار دارد.وی با اشاره به اینکه در این طرح مطالعاتی سه مسیر برای گازرسانی به این دو روستا مورد بررسی قرار گرفت گفت: گازرسانی از طریق روستاهای واریان از توابع استان مرکزی، رهق از توابع کاشان در استان اصفهان و میم از توابع بخش کهک در کارشناسی ها بررسی شد که در نهایت با توجه به اولویت ها، خط انتقال از مسیر روستای میم برای اجرای عملیات گازرسانی انتخاب گردید.مدیرعامل شرکت گاز استان قم آغاز عملیات گاز رسانی به این دو روستا را از برنامه های اصلی این شرکت برشمرد و افزود: امیدواریم با مساعدت دولت و اختصاص اعتبار بتوان مراحل عملیاتی این طرح را آغاز کرد.مهندس محمدی با بیان اینکه عملیات گاز رسانی به روستاهای وشنوه و اَوِل در دستور کاراین شرکت قرار داردگفت: با تخصیص اعتبار برای اجرای این طرح و بعد از برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار عملیات اجرایی گاز رسانی این دو روستا آغاز می شود.وی با تاکید بر اینکه توسعه شبکه گازرسانی به روستاها از اهداف اصلی شرکت گاز استان است خاطرنشان کرد: امیدواریم تا پایان دولت دهم حدود ۹۹ درصد جمعیت استان از نعمت گازطبیعی بهره مند شوند.

 

تحریم ها موجب رشد و شکوفایی صنعت گاز کشور شده است

مدیر عامل شرکت گاز استان قم با بیان اینکه تحریم ها در حوزه های مختلف وزارت نفت لطف الهی بوده و آسیبی وارد نکرده است ، گفت : تحریم های دشمن نه تنها بر روند پیشرفت و توسعه تاثیر منفی نداشته، بلکه باعث رشد و بقای بیشتر صنعت گاز شده است .هوشنگ محمدی در گفت و گو با ایرنا ، با بیان این مطلب اظهار داشت : به لطف خدا و با تلاش صنعتگران حوزه وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران ، این تحریم ها نه تنها اثر منفی ایجاد نکرده بلکه پیشرفت روز افزون و بیشتر صنعت نفت و گاز را در پی داشته است .وی تصریح کرد : ما هیچ مشکلی در این خصوص نداریم و هیچ عاملی در بحث تحریم ها در رونداجرای پروژه های ما رکود ایجاد نمی کند .محمدی گفت: اگر از دیدگاه دشمن تحریمی صورت گرفته ، این تحریم ها هیچ گونه اثر منفی را در حوزه صنعت و این شرکت نداشته و همه همکاران با قوت در همه بخش ها به خدمت رسانی به مردم مشغول هستند.

 

مدیر عامل شرکت گاز استان قم با بیان اینکه تحریم ها در حوزه های مختلف وزارت نفت لطف الهی بوده و آسیبی وارد نکرده است ، گفت : تحریم های دشمن نه تنها بر روند پیشرفت و توسعه تاثیر منفی نداشته، بلکه باعث رشد و بقای بیشتر صنعت گاز شده است .

هوشنگ محمدی در گفت و گو با ایرنا ، با بیان این مطلب اظهار داشت : به لطف خدا و با تلاش صنعتگران حوزه وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران ، این تحریم ها نه تنها اثر منفی ایجاد نکرده بلکه پیشرفت روز افزون و بیشتر صنعت نفت و گاز را در پی داشته است .

وی تصریح کرد : ما هیچ مشکلی در این خصوص نداریم و هیچ عاملی در بحث تحریم ها در رونداجرای پروژه های ما رکود ایجاد نمی کند .

محمدی گفت: اگر از دیدگاه دشمن تحریمی صورت گرفته ، این تحریم ها هیچ گونه اثر منفی را در حوزه صنعت و این شرکت نداشته و همه همکاران با قوت در همه بخش ها به خدمت رسانی به مردم مشغول هستند.

همایش حوادث شایع در صنعت گاز، درشرکت گاز استان قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : در این همایش که به همت واحد HSE، روابط عمومی و رفاهی اجتماعی و با حضورمدیرعامل ،هیات مدیره وپیمانکاران واحدهای عملیاتی در سالن اجتماعات شرکت گاز استان برگزار شد، بیش از ۱۵۰ نفر از نمایندگان بخش های پیمانکاری، واحدهای عملیاتی، ستادی حضور داشتند. ابتدا پیام معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در این همایش قرائت شد. مهندس اوجی در این پیام اظهارداشت: گاز طبیعی یکی از نعمت های بیشمار خداوند است که بهره گیری از آن موجب رفاه و آسایش بشریت را فراهم آورده است گفت: برای بهره برداری بهینه و ایمن از این نعمت خدادادی باید اصول و موازین مربوط به HSE را با دقت و تلاش بسیار بکار بندیم. وی، تحقق این موضوع را منوط به برنامه ریزی دست اندرکاران و پیمانکاران صنعت گاز دانست و افزود: در مسیر توسعه صنعت گاز باید تمامی فعالیت ها بر پایه سلامت، ایمنی و توجه روز افزون بر حفظ محیط زیست باشد. معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، در این پیام برنامه ریزی دراز مدت صنعت گاز را بر مبنای شناسایی کامل خطرات، ارزیابی مخاطرات از نظر توان آسیب رسانی، تامین ابزار مقابله با خطرات و جلوگیری از بروز و تکرار حوادث عنوان کرد و گفت: ارائه محصولی مطلوب و کم خطر به مصرف کنندگان، نیازمند مشارکت عمومی و بهره گیری از همه ظرفیت ها و تجارب چندین ساله در عرصه گاز است. مهندس صالح پرور رئیس واحد HSE شرکت گاز استان هدف از برگزاری این همایش را پیشگیری از وقوع حوادث شایع در صنعت گاز اعلام کرد و افزود: بی توجهی به نکات ایمنی و بهداشت کار در صنعت گاز ضمن به خطر انداختن جان فرد می تواند یک حادثه سهمگین را در سطح جامعه رقم بزند. وی در این همایش به بیان نکاتی پیرامون حوادث مربوط به فضاهای بسته به دلیل کمبود اکسیژن و نشت گاز در حوضچه های شیرگاز و فضای محدود، مقررات حفاری بمنظور جلوگیری از ریزش کانال ها در مسیر لوله گذاری و دستور العمل ارزیابی HSE پیمانکاران پرداخت.

 

۰۱ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید