مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

امضای تفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناوری و شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این  شرکت در مراسم امضای تفاهم نامه با پارک علم و فناوی استان اظهار داشت : استفاده از انرژیهای نو (تجدید پذیر و پاک) بهترین جایگزین گاز طبیعی خصوصا در مناطق دور دست و صعب العبور  است .

مهندس فرجی با تأکید بر اینکه بیش از ۹۵ در صد سوخت انرژی استان از گاز تأمین می شود اظهار داشت: استفاده از انرژی های تجدید پذیراز جمله انرژی خورشیدی ،باد و زمین گرمایی بسیار بهتر،پاک تر و باصرفه تر ازمصرف گاز است و اکنون این شرکت در حد امکان از انرژی خورشیدی و زمین گرمایی برای تأمین گرمایش آب و فضای ساختمان ها استفاده می کند . چرا که این انرژی ها معمولا در دسترس ،رایگان ، فراوان ،پاک و همیشگی هستند .

سرپرست شرکت گاز قم  بر استفاده از تجربیات پارک علم و فناوری در توسعه فعالیت های شرکت گاز تاکید کرد و گفت : پارک قم باید نسبت به دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی به عنوان یک راهنمای علمی و فناوری عمل کند .

وی تصریح نمود : اگر بتوانیم با استفاده از ایده های نو و طرح های تحقیقاتی نو آورانه در کاهش و بهینه سازی مصرف انرژ‍ی سهیم باشیم ،از جمله کاهش شدت مصرف انرژی، کمک بزرگی به توسعه اقتصادی استان و ایجاد حماسه بزرگ اقتصادی مد نظرمقام رهبری کرده ایم

مهندس فرجی در ادامه افزود : شرکت گاز استان قم از طرح های مرتبط با بهره برداری ازمنابع انرژی پا ک استقبال کرده و ارتباط مستمر نخبگان و نو آوران و شرکت های دانش بنیان با دستگاه هایی مانند شرکت گاز را ضروری دانست.

شایان ذکر است در پایان این مراسم،  تفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناوری قم و شرکت گاز استان قم به امضا رسید

 

ساخت دستگاه گریس پمپ گیج گلاس در شرکت گاز استان قم

دستگاه گریس پمپ گیج گلاس در شرکت گاز استان قم ساخته و ثبت اختراع شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی سرپرست این شرکت اظهار داشت : دستگاه گریس پمپ گیج گلاس ساخته شده در شرکت گاز استان قم توانایی ایجاد فشار تا  psi 12000 را  دارد. این دستگاه قابلیت تزریق گریس، متناسب با فشار درون شبکه و خطوط انتقال را برای گریس کاری شیرهای نصب شده ، خواهد داشت.

وی در ادامه افزود: کارکردن بااین دستگاه بسیار آسان بوده و وزن آن در حدود ۱۰ کیلوگرم می باشد و مقدار گریس درون این  دستگاه به کاربر نشان داده میشود که گریس پمپ های موجود در بازار فاقد چنین مشخصه ای هستند و مشابه خارجی ویا داخلی ندارد .

مهندس فرجی با اشاره به اینکه کلیه قطعات  بکار رفته در این دستگاه صددرصد داخلی و هیچگونه وابستگی به خارج از کشور ندارداظهارداشت: برای تولید آن از مکانیزم جک ده تنی استفاده شده و کاملا ابداعی ، جدید و انحصاری بوده ومدت یک سال از آن بصورت آزمایشی برای گریسکاری شیر ها استفاده گردیده است.

سرپرست شرکت گاز استان خاطر نشان ساخت این دستگاه ازنظر قیمت بسیار ارزان بوده و با هزینه ای معادل ۰۰۰/۰۰۰/ ۵ میلیون ریال ساخته شده وقیمت آن حدود یک دهم دستگاه های موجود در بازار است و به آسانی قابل حمل وتعمیر می باشد.

این دستگاه در مورخه ۲۵/۹/۹۱ توسط یکی از همکاران واحد امور مهندسی واجرای طرحها به ثبت رسیده وگواهی نامه ثبت اختراع آن اخذ شده است.

 

معافیت تعداد ۲۱۸مددجوی تحت پوشش از پرداخت هزینه برقراری اشتراک در استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این شرکت اظهار داشت: طی سال ۹۱ تعداد ۲۱۸ خانوار مددجوی تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی در استان ، بصورت رایگان اشتراک پذیری و از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

مهندس فرجی با اشاره به اینکه بر اساس مصوبات بودجه و دستور العمل ابلاغی دولت ،تمامی مددجویان تحت پوشش می توانند برای یکبار از این تسهیلات تخصیص یافته که توسط دولت در راستای توسعه عدالت و کمک به اقشارآسیب پذیر جامعه پیش بینی شده ،از امتیاز رایگان اشتراک پذیری استفاده نمایند.

وی در ادامه افزود: هزینه واگذاری تعداد ۲۱۸ اشتراک رایگان به مددجویان تحت پوشش برای این شرکت بالغ  ۲۲۸۹۲۸۰۰۰ ریال بوده است و این خدمات با عنایات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت محترم در جهت کمک به این اقشار جامعه صورت گرفته است.

 

۰۳ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید