منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

دیدار سرپرست شرکت گاز استان قم با جانبازان ۸ سال دفاع مقدس

به مناسبت هفته دفاع مقدس، مهندس فرجی سرپرست این شرکت و تعدادی از مسئولان با حضور در منازل جانبازان با آنان و خانواده هایشان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی در این دیدار دوستانه و صمیمی، ضمن گرامیداشت این ایام اظهار داشت: حضور جانبازان در شرکت گاز استان مایه افتخار و مباهات مسئولان و کارکنان این شرکت است.  شما یادگاران دوران ۸ سال رشادت ها و از خودگذشتگی ها در جنگ تحمیلی، یادآور شجاعت جوانان این مرز و بوم و صبر و استقامت خانواده ها در آن دوران می باشید.

وی در ادامه تأکید کرد: جانبازان و ایثارگران، حق بزرگی برگردن یکایک ملت شریف ایران اسلامی دارند و آسایش و عزت مندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی بواسطه ایثار این عزیزان است و تجلیل از این جان فشانی  ها، در راستای گرامیداشت خدمات ارزشمند الهی در ۸ سال دفاع مقدس بر ما واجب می باشد.

در پایان مهندس فرجی سرپرست شرکت بمناسبت هفته دفاع مقدس هدایایی را به خانواده های آنان اعطاء نمودند.

 

برگزاری اردوی زیست محیطی به مناسبت روز ملی کوهستان در شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: به مناسبت روز ملی کوهستان (بیست و هشتم شهریور) امور HSE این شرکت ، اقدام به برگزاری اردوی زیست محیطی در دهکده توریستی و باصفای وسف در بخش فردو از توابع شهر کهک نمود. در این اردوی دو روزه ، پرسنل شرکت در محیطی صمیمی ضمن بهره بردن از طبیعت زیبای منطقه، اقدام به کوهنوردی در ارتفاعات برف انبار قم نمودند.

 

حضور بسیجیان شرکت گاز استان قم در مراسم آغاز هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس نیروهای بسیجی پایگاه شهید چمران این شرکت در مراسم رژه ی یگانهای نمونه پیاده و موتوری نیروهای مسلح مستقر در استان شرکت کردند.

در این مراسم باشکوه که مهندس فرجی سرپرست شرکت گاز استان و فرمانده بسیج این شرکت حضور داشتند یگانهای حاضر از مقابل کلام ا… مجید و تمثال مبارک بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب و نماد شهدای ۸ سال دفاع مقدس رژه رفتند.

نیروهای بسیجی شرکت که با آمادگی کامل در این مراسم حضور داشتند به عنوان یکی از یگانهای آماده و منظم ظاهر شدند.

دریادار پاسدار مرتضی صفاری، فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (ع)، در این مراسم با تأکید بر اینکه دفاع مقدس پرده از چهره تزویر زورگویان کنار زد گفت: دفاع مقدس ایران موجب استکبار ستیزی در جامعه شد و با پیروزی در جنگ تحمیلی ، انقلاب ایران به دنیا صادر گردید.

صفاری با بیان اینکه نیروهای مسلح کشور به دنیا ثابت کرده اند که لحظه ای در دفاع از ارزشهای اسلام و انقلاب کوتاه نخواهند آمد، گفت: امروز آمریکا فهمیده که توان ایستادگی در برابر ملت ایران را ندارد و تحریم ها نیز نشانه ضعف آمریکا در برابر ایران است. نیروهای مسلح کشور با هدایت رهبر معظم انقلاب با صلابت مدافع آرمانهای نظام هستند. آمریکا به دلیل ضعف در برابر ایران در تلاش است تا ملت را با فشارهای اقتصادی و جنگ نرم نسبت به نظام بدبین کنند{که  به حول و قوه الهی این نیرنگ نیز به نتیجه نخواهد رسید}.

سردار مهدوی نژاد فرماندهی لشکر ۱۷ علی ابن ابیطالب در این مراسم هفته دفاع مقدس را فرصتی گرانبها برای ایثارگران و رزمندگان دوران دفاع مقدس دانست و گفت: دشمنانی که تصور و سودای سقوط ایران را در سر می پروراندند، غافل از این مهم بودند که انقلاب اسلامی ایران با هدایت رهبر معظم انقلاب همیشه استوار و مقاوم است.

وی با تأکید بر اینکه توانمندی های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران کوری همیشگی چشم دشمنان را به همراه دارد تصریح کرد: ایران اسلامی امروز به دلیل عدم وابستگی به دیگر قدرتها در دنیا سربلند و پیروز است.

شایان ذکر است این مراسم با شکوه باحضور آیت ا… سعیدی نماینده ولی فقیه در استان و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) ، استاندار، نمایندگان محترم مجلس و جمعی از مسئولین ارشد استانی برگزار گردید.

 

بازدید سرپرست شرکت گاز استان قم از پروژه های گازرسانی

سرپرست شرکت گاز استان قم از طرحهای گازرسانی در بخش سلفچگان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم :مهندس فرجی  سرپرست این شرکت به همراه سرپرست امور مهندسی و اجرای طرحها و تنی چند از مسئولان از پروژه های گازرسانی به روستاهای بخش سلفچگان بازدید بعمل آورد.

مهندس فرجی در این سفر یک روزه از طرحهای در دست اقدام و گاز رسانی به چهار روستای راهجرد ، زواریان، دیزیجان و بشارت آباد بازدید و از نزدیک به بررسی چگونگی اجرای این طرحها پرداخت.

وی در ادامه،  با توجه به فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان، خواستار اجرای سریعتر پروژه ها و طرحهای گازرسانی به روستاها وبخش های مختلف استان شد وگفت: خدمت رسانی به مردم ، بویژه در مناطق و روستاهای محروم در اولویت اقدامات این شرکت قرار دارد و اتمام بموقع پروژه ها ، باعث کاهش مشکلات روستائیان در خصوص تامین سوخت شده و افزایش رضایتمندی مردم وجلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها را در پی دارد.

سرپرست این شرکت درادامه جهت رفع مشکلات و موانع و همچنین تکمیل هر چه سریعتر پروژه ها طبق برنامه زمان بندی، تاکید و دستورات لازم را صادر نمودند.

 

اطلاعیه مهم **** اطلاعات مربوط به بدهی گذشته در قبوض گاز

اطلاعات مربوط به بدهی گذشته در قبوض گاز به شرح زیر است :

رقم مندرج در ستون بدهی گذشته (به جز بدهی معوقه) مربوط به تعدیلات عمومی بابت عوارض گاز رسانی به روستاها و ما به التفاوت تعرفه گازبهاء در چهار ماهه فصل اول سال می باشد .

 

برگزاری اولین دوره مسابقات علمی و ارزیابی آمادگی جسمانی نیروهای امدادی در شرکت گاز استان قم

امور HSE  با همکاری امور بهره برداری در دو نوبت صبح و عصر اقدام به برگزاری اولین  دوره مسابقات علمی و ارزیابی آمادگی جسمانی نیروهای امدادی در شرکت گاز استان قم  نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، این مسابقات در راستای ارتقای توان علمی و ارزیابی آمادگی جسمانی نیروهای امدادی با حضور سرپرست این شرکت و مسئولین برگزار شد.

مهندس فرجی سرپرست شرکت، ضمن قدردانی از تلاش نیروهای امدادی و متولیان برگزار کننده این مسابقات اظهار داشت: فعالیتهای شما در راستای امداد رسانی به شهروندان نوعی عبادت می باشد. با توجه به حساسیت و اهمیت فعالیت شما ، بالا بردن توان علمی و جسمانی  در راستای خدمت رسانی به مشترکین لازم و ضروری است و حضور بموقع شما در صحنه حادثه مانع وقوع حوادث جانی و مالی بزرگتر شده و باعث جلب اطمینان خاطر مشترکین می شود.

 وی در ادامه ، تلاش همکاران HSE را در تداوم این برنامه ها و آموزش نیروهای عملیاتی متذکر شدند.

 این مسابقات در دو مرحله به صورت کتبی (آزمون علمی) و عملی شامل: نحوه استفاده از تجهیزات تنفسی و سه پایه نجات جهت ورود به فضاهای بسته با ثبت کمترین زمان ممکن بین گروههای دو نفری، طناب کشی با تعیین وزنهای گروهها و تیم های مربوطه و اطفاء حریق در مسیر ۷۵ متری شامل بستن شیر گاز و حمل کپسول خاموش کننده در محل حریق تعیین شده، در کمترین زمان ممکن بین نفرات برگزار شد.

 

شورای اقامه نماز شرکت گاز استان قم شایسته تقدیر ویژه شد

شورای اقامه نماز شرکت گاز استان قم از طرف استاندار و مسئول ستاد اقامه نماز استان قم شایسته تقدیر ویژه شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، بر اساس ارزیابی انجام شده توسط ستاد اقامه نماز استان قم در مورد برنامه ها و عملکرد ادارات استان در امر خطیر نماز در سال ۱۳۹۱ بر اساس نظر هیأت داوران، این شرکت شایسته تقدیر ویژه گردید. متن تقدیر نامه به شرح ذیل می باشد:

 

بازدید سرپرست شرکت گاز استان قم از واحدهای تابعه

سرپرست شرکت گاز استان از بخشهای مختلف این شرکت بازدید کرد و ضمن گفتگوی صمیمی با کارکنان، به بررسی مشکلات و تنگناهای موجود  پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مهندس فرجی سرپرست این شرکت در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از حضور خود در جمع کارکنان اظهار داشت: هدف از این دیدار آشنایی بیشتربا همکاران وفعالیتهای  واحدهای مختلف و همچنین ارج نهادن به تلاش شما عزیزان است.

وی در ادامه افزود: استماع پیشنهادات و اظهار نظرهای شما در رفع مشکلات و تنگناهای احتمالی پیش رو از اهمیت و حساسیت ویژه ای برخوردار است که در پیشبرد اهداف و برنامه های شرکت قطعا موثر خواهد بود.

مهندس فرجی با بیان اینکه شما همکاران بازوان قوی و اجرایی مسئولین هستید عنوان کرد: سعی و کوشش صادقانه شما در <<فروش مطلوب گاز مستمر و ایمن>>، ضمن ایجاد رفاه و آسایش برای شهروندان، باعث تقویت تولیدات کارخانجات و ترغیب سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در بخشهای مختلف صنعت و افزایش اشتغال زایی می گردد.

سرپرست شرکت گاز استان با اشاره به اینکه ما خادم ملت شریف ایران هستیم و به این خادمی افتخار می کنیم تصریح نمود : ما باید در راستای تحقق انتظارات مشترکان و شهروندان در دریافت خدمات مطلوب  تلاش کنیم زیرا خدمت رسانی به شهروندان گرامی عبادتی بزرگ نزد خداوند متعال می باشدواجری عظیم دارد

 

پروژه خدمات بهره برداری، امداد و تعمیرات شهرها و روستاهای تابعه قم (C)

شماره مناقصه : ۹۲/۱۷

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه خدمات بهره برداری، امداد و تعمیرات شهرها و روستاهای تابعه قم (C) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار :

۱)  انجام امور مرتبط با بهره برداری، امداد و حوادث گاز بخش های تابعه قم ؛

۲)  انجام امور مرتبط با سرویس دهی ایستگاهها، شیرها و …..

۳)  تعمیر و نگهداری خطوط توزیع، شیرهای پلی اتیلن و فولادی و … .

ب- محل اجرا : شهرها و روستاهای تابعه قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی :

۱)  توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی.

۲) دارا بودن حداقل رتبه مورد نیاز از معاونت برنامه ریزی و راهبردی یا تعیین صلاحیت از سوی اداره کار و امور اجتماعی (کد تأسیسات).

۳) توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۳۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.

۴)  توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۰۲/۰۷/۱۳۹۲ می‌باشد.

هـ – مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۱۶/۰۷/۱۳۹۲ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۲۸/۰۷/۱۳۹۲ می‌باشد.

 

شماره مناقصه : ۹۲/۱۷

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه خدمات بهره برداری، امداد و تعمیرات شهرها و روستاهای تابعه قم (C) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار :

۱)  انجام امور مرتبط با بهره برداری، امداد و حوادث گاز بخش های تابعه قم ؛

۲)  انجام امور مرتبط با سرویس دهی ایستگاهها، شیرها و …..

۳)  تعمیر و نگهداری خطوط توزیع، شیرهای پلی اتیلن و فولادی و … .

ب- محل اجرا : شهرها و روستاهای تابعه قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی :

۱)  توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی.

۲) دارا بودن حداقل رتبه مورد نیاز از معاونت برنامه ریزی و راهبردی یا تعیین صلاحیت از سوی اداره کار و امور اجتماعی (کد تأسیسات).

۳) توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۳۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.

۴)  توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۰۲/۰۷/۱۳۹۲ می‌باشد.

هـ – مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۱۶/۰۷/۱۳۹۲ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۲۸/۰۷/۱۳۹۲ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۰۰۰/۲۱۲ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور قراردادها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس:  WWW.nigc-qom.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس WWW.Spac.ir قابل دریافت است

نکات قابل توجه :

۱)  ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۲)  شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۳)  به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۴) در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور قراردادهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

                                                                                                روابط عمومی شرکت گاز استان قم

گردهمایی کنتورخوانان و نیروهای امداد در شرکت گاز استان قم

گردهمایی کنتورخوانان و نیروهای امداد شرکت گاز استان قم با حضور سرپرست این شرکت و مسئولین امور بهره برداری برگزار شد.  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در این نشست صمیمی که با حضور سرپرست شرکت ،مسئولین امور بهربرداری و کلیه کنتورخوانان و نیروهای امداد شرکت برگزار شد، مهندس فرجی ضمن خیر مقدم و تشکر از حاضرین در جلسه، اظهار داشت: هدف شرکت گاز،گازرسانی مستمر ، ایمن و فروش مطلوب آن بدون مطالبات معوقه می باشد؛ نقش امدادگران و کنتورخوانان در رسیدن به این هدف بسیار حساس ، مهم و حیاتی است . رعایت  هر چه بیشتر  رفتار و برخورد مناسب و پسندیده شما عزیزان به عنوان سفیران و نمایندگان این شرکت در ارتباط مستقیم با مشترکان از اهمیت خاص و ویژه برخوردار می باشد و این امر در جلب رضایت مشترکین نقش موثری دارد.

وی در ادامه افزود: هزاران نفر درشرکت ملی گاز جهت گازرسانی به مشترکین تلاش می کنند که شما کنتورخوانان وامدادگران با انجام وظیفه خود به نحو احسن نتایج کار اکتشاف،استخراج، پالایش، انتقال و توزیع گاز را به ثمر می رسانید تا شهروندان محترم در کمال آسایش و آرامش از نعمت گاز بهره مند و هزینه گاز مصرفی آن را در وقت مقررپرداخت نمایند.

مهندس فرجی با بیان اینکه اعتبار و اعتماد مشترکین به شرکت بستگی مستقیم به نحوه عملکرد کنتورخوان و همچنین پاسخ و حضور به موقع نیروهای امداد در صحنه حادثه و درخواست رفع  مشکل مشترکین از جمله قطعی گاز، نشت گاز و…. بستگی دارد تصریح نمود: هر قدمی که شما در جهت خدمت رسانی مطلوب به شهروندان بر می دارید، عبادت محسوب شده و باعث خیر و برکت در زندگی انسان می شود. لذا ما باید با تلاش و کوشش هر چه بیشتر در جهت تحقق این امر، با اخلاق و برخورد شایسته قدم برداریم.

 

 

گردهمایی کنتورخوانان و نیروهای امداد شرکت گاز استان قم با حضور سرپرست این شرکت و مسئولین امور بهره برداری برگزار شد.  به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، در این نشست صمیمی که با حضور سرپرست شرکت ،مسئولین امور بهربرداری و کلیه کنتورخوانان و نیروهای امداد شرکت برگزار شد، مهندس فرجی ضمن خیر مقدم و تشکر از حاضرین در جلسه، اظهار داشت: هدف شرکت گاز،گازرسانی مستمر ، ایمن و فروش مطلوب آن بدون مطالبات معوقه می باشد؛ نقش امدادگران و کنتورخوانان در رسیدن به این هدف بسیار حساس ، مهم و حیاتی است . رعایت  هر چه بیشتر  رفتار و برخورد مناسب و پسندیده شما عزیزان به عنوان سفیران و نمایندگان این شرکت در ارتباط مستقیم با مشترکان از اهمیت خاص و ویژه برخوردار می باشد و این امر در جلب رضایت مشترکین نقش موثری دارد.

وی در ادامه افزود: هزاران نفر درشرکت ملی گاز جهت گازرسانی به مشترکین تلاش می کنند که شما کنتورخوانان وامدادگران با انجام وظیفه خود به نحو احسن نتایج کار اکتشاف،استخراج، پالایش، انتقال و توزیع گاز را به ثمر می رسانید تا شهروندان محترم در کمال آسایش و آرامش از نعمت گاز بهره مند و هزینه گاز مصرفی آن را در وقت مقررپرداخت نمایند.

مهندس فرجی با بیان اینکه اعتبار و اعتماد مشترکین به شرکت بستگی مستقیم به نحوه عملکرد کنتورخوان و همچنین پاسخ و حضور به موقع نیروهای امداد در صحنه حادثه و درخواست رفع  مشکل مشترکین از جمله قطعی گاز، نشت گاز و…. بستگی دارد تصریح نمود: هر قدمی که شما در جهت خدمت رسانی مطلوب به شهروندان بر می دارید، عبادت محسوب شده و باعث خیر و برکت در زندگی انسان می شود. لذا ما باید با تلاش و کوشش هر چه بیشتر در جهت تحقق این امر، با اخلاق و برخورد شایسته قدم برداریم.

 

 

 

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب