مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

دیدار سرپرست شرکت گاز استان قم با جانبازان ۸ سال دفاع مقدس

به مناسبت هفته دفاع مقدس، مهندس فرجی سرپرست این شرکت و تعدادی از مسئولان با حضور در منازل جانبازان با آنان و خانواده هایشان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی در این دیدار دوستانه و صمیمی، ضمن گرامیداشت این ایام اظهار داشت: حضور جانبازان در شرکت گاز استان مایه افتخار و مباهات مسئولان و کارکنان این شرکت است.  شما یادگاران دوران ۸ سال رشادت ها و از خودگذشتگی ها در جنگ تحمیلی، یادآور شجاعت جوانان این مرز و بوم و صبر و استقامت خانواده ها در آن دوران می باشید.

وی در ادامه تأکید کرد: جانبازان و ایثارگران، حق بزرگی برگردن یکایک ملت شریف ایران اسلامی دارند و آسایش و عزت مندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی بواسطه ایثار این عزیزان است و تجلیل از این جان فشانی  ها، در راستای گرامیداشت خدمات ارزشمند الهی در ۸ سال دفاع مقدس بر ما واجب می باشد.

در پایان مهندس فرجی سرپرست شرکت بمناسبت هفته دفاع مقدس هدایایی را به خانواده های آنان اعطاء نمودند.

 

برگزاری اردوی زیست محیطی به مناسبت روز ملی کوهستان در شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: به مناسبت روز ملی کوهستان (بیست و هشتم شهریور) امور HSE این شرکت ، اقدام به برگزاری اردوی زیست محیطی در دهکده توریستی و باصفای وسف در بخش فردو از توابع شهر کهک نمود. در این اردوی دو روزه ، پرسنل شرکت در محیطی صمیمی ضمن بهره بردن از طبیعت زیبای منطقه، اقدام به کوهنوردی در ارتفاعات برف انبار قم نمودند.

 

حضور بسیجیان شرکت گاز استان قم در مراسم آغاز هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس نیروهای بسیجی پایگاه شهید چمران این شرکت در مراسم رژه ی یگانهای نمونه پیاده و موتوری نیروهای مسلح مستقر در استان شرکت کردند.

در این مراسم باشکوه که مهندس فرجی سرپرست شرکت گاز استان و فرمانده بسیج این شرکت حضور داشتند یگانهای حاضر از مقابل کلام ا… مجید و تمثال مبارک بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب و نماد شهدای ۸ سال دفاع مقدس رژه رفتند.

نیروهای بسیجی شرکت که با آمادگی کامل در این مراسم حضور داشتند به عنوان یکی از یگانهای آماده و منظم ظاهر شدند.

دریادار پاسدار مرتضی صفاری، فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (ع)، در این مراسم با تأکید بر اینکه دفاع مقدس پرده از چهره تزویر زورگویان کنار زد گفت: دفاع مقدس ایران موجب استکبار ستیزی در جامعه شد و با پیروزی در جنگ تحمیلی ، انقلاب ایران به دنیا صادر گردید.

صفاری با بیان اینکه نیروهای مسلح کشور به دنیا ثابت کرده اند که لحظه ای در دفاع از ارزشهای اسلام و انقلاب کوتاه نخواهند آمد، گفت: امروز آمریکا فهمیده که توان ایستادگی در برابر ملت ایران را ندارد و تحریم ها نیز نشانه ضعف آمریکا در برابر ایران است. نیروهای مسلح کشور با هدایت رهبر معظم انقلاب با صلابت مدافع آرمانهای نظام هستند. آمریکا به دلیل ضعف در برابر ایران در تلاش است تا ملت را با فشارهای اقتصادی و جنگ نرم نسبت به نظام بدبین کنند{که  به حول و قوه الهی این نیرنگ نیز به نتیجه نخواهد رسید}.

سردار مهدوی نژاد فرماندهی لشکر ۱۷ علی ابن ابیطالب در این مراسم هفته دفاع مقدس را فرصتی گرانبها برای ایثارگران و رزمندگان دوران دفاع مقدس دانست و گفت: دشمنانی که تصور و سودای سقوط ایران را در سر می پروراندند، غافل از این مهم بودند که انقلاب اسلامی ایران با هدایت رهبر معظم انقلاب همیشه استوار و مقاوم است.

وی با تأکید بر اینکه توانمندی های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران کوری همیشگی چشم دشمنان را به همراه دارد تصریح کرد: ایران اسلامی امروز به دلیل عدم وابستگی به دیگر قدرتها در دنیا سربلند و پیروز است.

شایان ذکر است این مراسم با شکوه باحضور آیت ا… سعیدی نماینده ولی فقیه در استان و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) ، استاندار، نمایندگان محترم مجلس و جمعی از مسئولین ارشد استانی برگزار گردید.

 

۰۱ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید