مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل در شرکت گاز استان قم

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: امور HSE و پدافند غیرعامل شرکت گاز استان قم به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل (۴-۱۰ آبانماه) اقدام به نصب بنر و پوستر در محوطه ساختمان مرکزی شرکت نمود. همچنین با ارسال پیامی از طریق شبکه داخلی شرکت ضمن یادآوری این هفته به همکاران به بیان علت نامگذاری این هفته به نام پدافند غیرعامل و نیز معرفی نامگذاری روزهای این هفته پرداخته است.

برگزاری مانور واکنش در شرایط اضطراری در ناحیه سلفچگان با سناریوی حملات موشکی و بروز نشت گاز و حریق در ایستگاه تقلیل فشار از دیگر برنامه­های امور HSE و پدافند غیرعامل شرکت گاز استان قم به این مناسبت بوده است.

 

برگزاری مانور در شرکت گاز استان قم به مناسبت هفته پدافند غیر عامل

به مناسبت هفته پدافند غیرعامل و در راستای ایجاد و ارتقای توانمندی نیروهای عملیاتی شرکت گاز استان و سازمانها و ارگانهای امداد رسان مانوری با فرضیه حملات موشکی دشمن و بروز نشت گاز و حریق در ایستگاه CGS ناحیه سلفچگان از توابع استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در این مانور که نیروهای HSE و پدافند غیرعامل، امداد و بهره­برداری، تعمیرات ابزار دقیق، حراست، خدمات رفاهی و اجتماعی و روابط عمومی شرکت گاز و نیز آتش­نشانی و هلال احمر منطقه سلفچگان حضور داشتند، افراد با شبیه­سازی حادثه به تمرین اقدامات لازم در شرایط اضطراری شامل اطفاء حریق، امداد و نجات مصدومین، قطع گاز، کنترل فشار و تعمیرات ایستگاه و حفاظت فیزیکی پرداختند.

 

تجلیل از بازنشستگان شرکت گاز استان قم

در حاشیه مراسم جشن عید غدیر خم، از ۴ تن از خدمتگزاران بازنشسته ی این شرکت  تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در این مراسم مهندس فرجی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل سابق این شرکت( بازنشسته) گفت: این بزرگواران در دوران خدمت خود در شرکت گاز سهم به سزایی در گسترش و پیشرفت خدمت رسانی به مردم استان ایفاء کردند..

مهندس فرجی با اشاره کلی به دوران بازنشستگی و شروع مرحله جدید زندگی، برای بازنشستگان این شرکت آرزوی طول عمر با عزت در کنار خانواده هایشان کرد.

در این مراسم هدایایی به رسم یادبود به این عزیزان اهداء شد.

 

۰۳ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید