منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

برگزاری دوازدهمین جلسه کمیته تخصصی ایمنی و آتش نشانی در شرکت گاز استان قم

دوازدهمین جلسه کمیته تخصصی ایمنی و آتش نشانی  با حضور اعضای محترم کمیته شامل نمایندگان واحد HSE شرکتهای گاز استانی تهران، قزوین، گیلان، اصفهان، مازندران، خراسان رضوی، چهار محال و بختیاری و قم به میزبانی شرکت گاز استان قم در سالن کنفرانس این شرکت برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در ابتدای این جلسه سرپرست شرکت گاز استان قم ضمن خیر مقدم به اعضاء کمیته تخصصی، با اشاره به اهمیت HSE خصوصاً ایمنی که رعایت اصول آن مقدمه جلوگیری از هر گونه حادثه است، اظهار داشت: مسائل ایمنی از ابتدای خلقت انسان مورد توجه بوده و هر روز با پیشرفت علم، درک مباحث ایمنی و رعایت نکات آن برای جلوگیری از هر گونه حادثه، اهمیت بیشتری می یابد.

مهندس فرجی با بیان آیات و روایات، تصریح نمود: بزرگترین نعمتها در دنیا و آخرت، امنیت و سلامتی است که رشد و تعالی و پیشرفت انسان در تحقق اهداف سازمانی، در سایه این دو امر محقق می شود.

طی این جلسه مواردی از قبیل نهایی نمودن دستورالعمل مربوط به تابلوها و علائم، بررسی چک لیست های کنترل ایمنی ایستگاهها و ادارات ، بررسی چک لیست ارزیابی HSE پیمانکاران در شرکت های گاز استانی و … مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

 

برای اولین بار در کشور؛ ارائه برنامه اندرویدی راهنمای گاز

 

gi-android

سرپرست شرکت گاز استان قم گفت: برنامه “راهنمای گاز” تحت سیستم عامل اندروید Android توسط واحد فناوری اطلاعات شرکت گاز استان قم برای اولین بار در کشور نصب و آماده ارائه خدمات شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران؛ مهندس فرجی اظهار داشت: با توجه به ورود سیستم عامل اندروید به بازار گوشی‌های تلفن همراه و عرضه گوشی‌های مبتنی بر آن،  در این برنامه اطلاعات و راهنمایی‌های لازم در زمینه آشنایی با گاز طبیعی، مقررات گاز طبیعی، مراحل اشتراک‌پذیری، مراحل درخواست علمک، هزینه‌های برقراری انشعاب مشترکین جدید، روش محاسبه گاز بهاء در زمان خرابی کنتور، دریافت صورتحساب و محاسبه گاز بهاء، تعرفه گاز بهاء در ماههای گرم و سرد، طبقه‌بندی شهرها بر اساس اقلیم، معرفی دفاتر پیشخوان دولت در استان قم، به مشترکین گاز طبیعی ارائه شده است.
وی با بیان اینکه این برنامه بر روی تمامی نگارشهای موجود سیستم عامل اندروید قابل نصب و استفاده است، افزود: کلیه مشترکین و متقاضیان گاز طبیعی با نصب این برنامه از طریق سایت  “کافه بازار”  به آدرس  (http://cafebazaar.ir/app/dev62.gas.gasinfo/?l=fa) به صورت رایگان، می‌توانند از اطلاعات و راهنمایی‌های این برنامه استفاده نمایند.

لینک خبر در سایت شرکت ملی گاز ایران

برگزاری کارگاه آموزشی “تربیت ممیز سیستم مدیریت یکپارچه (IMS)” در شرکت گاز استان قم

شرکت گاز استان قم در راستای  استمرار مسیر تعالی سازمانی در جهت تمدید گواهینامه استانداردهای سیستم مدیریت یکپارچه، کارگاه آموزشی “تربیت ممیز سیستم مدیریت یکپارچه” برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : واحد تعالی سازمانی این شرکت در راستای پوشش معیارهای مرتبط با فرآیندهای سازمانی و پایش شاخص فرایند ها در مدل تعالی سازمانی با توجه به مصوبات کمیته ی رهبری، اقدام به تدوین سرفصل های دوره با محوریت توانمند سازی نیروهای مستعد و علاقه مند در حوزه ممیزی داخلی نمود.

در این دوره ۱۶ ساعته با توجه به الزام استاندارد در خصوص برگزاری فرایند ممیزی داخلی تمدید گواهینامه استانداردهای مدیریت کیفیت ISO 9001:2008، زیست محیطی ISO14001:2004، ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS 18001:2007،  شرکت گاز استان قم توانست گامی جدی در مسیر تحقق اهداف کلان سازمانی و نهادینه سازی مؤلفه های کیفیت و بهره وری بردارد.

 

اعزام کاروان زیارتی بسیجیان شرکت گاز استان قم به مشهد مقدس

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : در ایام … دهه مبارک فجر بیش از ۴۴ نفر از کارکنان بسیجی این شرکت در قالب کاروان زیارتی به مشهد مقدس اعزام شدند .

عزیمت این کاروان زیارتی با هدف زیارت حرم مطهر امام هشتم ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (علیه السلام)، ایجاد آرامش روحی و معنوی بین کارکنان ، ترویج هر چه بیشتر فرهنگ همدلی ،  سعادت و همچنین افزایش نشاط معنوی بمنظور ارائه هر چه بهتر خدمات رسانی به مردم شریف استان صورت گرفت .

 

تعویض کنتور

فرایند رسیدگی به شکایات

 

اعضاء هیت مدیره

نام و نام خانوادگی : حسن نصر اصفهانی
سمت :   رئیس هیأت مدیره
رشته تحصیلی : کارشناسی ارشد  مدیریت منابع انسانی
وضعیت عضویت : عضو اصلی
سمت سازمانی :


نام و نام خانوادگی : غلامرضا فرجی
سمت :  نائیب رئیس هیأت مدیره
رشته تحصیلی : کارشناسی ارشد  مدیریت دولتی
وضعیت عضویت : عضو اصلی
سمت سازمانی :
سرپرست شرکت گاز استان قم


نام و نام خانوادگی : سیدمجتبى کاظمى
سمت : عضو اصلی
رشته تحصیلی : کارشناسی ارشد  مهندسی کامپیوتر
وضعیت عضویت : عضو اصلی
سمت سازمانی :
رئیس امور مالی و پشتیبانی


نام و نام خانوادگی : علیرضا نصیری
سمت : عضو اصلی
رشته تحصیلی : کارشناسی ارشد  M.B.A
وضعیت عضویت : عضو اصلی
سمت سازمانی :
معاون امور بهره برداری


نام و نام خانوادگی : حسن ربیعیان
سمت :  عضو علی البدل
رشته تحصیلی : کارشناسی ارشد  مدیریت منابع انسانی
وضعیت عضویت : عضو علی البدل
سمت سازمانی :
مشاور و رئیس دفتر مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران


نام و نام خانوادگی : کریم زمانی
سمت :  عضو علی البدل
رشته تحصیلی : کارشناسی ارشد  مدیریت بازرگانی
وضعیت عضویت : عضو علی البدل
سمت سازمانی :
مدیر کل دفتر وزارتی وزارت نفت


نام و نام خانوادگی : منصور زندی
سمت :  دبیر هیأت مدیره
رشته تحصیلی : کارشناسی حقوق قضایی
وضعیت عضویت : ندارد (صرفاً دبیر )
سمت سازمانی :
رئیس دفتر مدیر عامل و دبیر هیأت مدیره

 

تأکید سرپرست شرکت گاز استان قم بر صرفه جویی جدی مشترکان در مصرف گاز

مهندس فرجی سرپرست این شرکت طی سه مرحله از طریق صدا و سیمای مرکز قم بر صرفه جویی جدی مشترکان و مردم شریف استان در صرفه جویی مصرف گاز تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم:با توجه به استمرار و پایداری برودت هوا در کشور و به تبع آن افزایش مصرف گاز در استان، بمنظور جلوگیری از افت فشار و قطعی جریان گاز، مهندس فرجی از طریق سه برنامه زنده صدا و سیمای مرکز قم در تاریخ ۱۴/۱۱/۹۲ اظهار داشت: از کلیه مردم شریف استان تقاضا می شود ضمن رعایت نکات ایمنی، با صرفه جویی جدی در مصرف گاز، در استمرار و پایداری جریان گاز در استان و مناطق سردسیر کشور، شرکت ملی گاز را یاری نمایند.

وی در ادامه افزود: با انجام راهکارهای ساده برای صرفه جویی در مصرف گاز از قبیل: استفاده از پوشش مناسب زمستانی در منزل و محل کار، رعایت دمای رفاه بین ۲۱-۱۸ درجه، تنظیم درجه حرارت آب گرم و موتورخانه بین ۵۰-۴۰ درجه و خاموش کردن سیستم گرمایشی فضاهای غیر قابل استفاده، می توانیم شرایط مناسب تری را برای گازرسانی به دیگر همشهریان و هموطنان خود فراهم  نماییم.

لازم به ذکر است در همین راستا طی مکاتبات انجام شده با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر قم و سازمان تبلیغات اسلامی استان مقرر شد با همکاری کلیه ائمه جمعه و جماعات مساجد در سطح استان، اطلاع رسانی های لازم در خصوص صرفه جویی جدی در مصرف گاز به نمازگزاران صورت پذیرد.

 

مراسم افتتاحیه آموزش های بدو استخدام سومین گروه از کارآموزان شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی

مراسم افتتاحیه سومین گروه از کارآموزان جدیدالاستخدام مجتمع گاز پارس جنوبی با حضور  کارآموزان( به تعداد ۱۵۰ نفر ) ، مدیران ، رؤسای واحدهای عملیاتی و ستادی شرکت ملی گاز ایران و شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی و همچنین نمایندگان و مسئولین جهاد دانشگاهی کشور از ساعت ۸:۳۰ صبح روز دوازدهم بهمن ماه ۱۳۹۲ آغاز گردید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و عکس های مراسم اینجا را کلیک کنید.

 

مراسم افتتاحیه سومین گروه از کارآموزان جدیدالاستخدام مجتمع گاز پارس جنوبی با حضور  کارآموزان( به تعداد ۱۵۰ نفر )  ، مدیران ، رؤسای واحدهای عملیاتی و ستادی شرکت ملی گاز ایران و شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی و همچنین نمایندگان و مسئولین جهاد دانشگاهی کشور از ساعت ۸:۳۰ صبح روز دوازدهم بهمن ماه ۱۳۹۲  ملی آغاز گردید.

در ابتدای این مراسم مسئول محترم جهاد دانشگاهی استان فارس مهندس رستگار پس از خوش آمدگوئی و خیر مقدم به حضار و کارآموزان تقارن شروع این دوره آموزشی در آغاز دهه فجر را به حضار تبریک گفت .

سخنران بعدی این مراسم آقای حسینی پژوه مدیرمحترم توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران نقش مدیریت منابع انسانی را در تدوین استراتژی, مدیریت فرصت های برابر, مدیریت استعدادها, توانمندسازی و توسعه مسیر شغلی, جانشین پروری, توسعه مدیران فعلی, تقویت فرهنگ سازمانی, ترویج اخلاق حرفه ای و مدیریت ارتباطات سازمانی تبیین نموده و نقش علوم مدیریت, روانشناسی صنعتی و سازمانی, آمار و کامپیوتر, اقتصاد,  مهندسی صنایع و جامعه شناسی را در شکل گیری مدیریت منابع انسانی تشریح  نمودند.

در ادامه آقای منبتی مدیر عملیات مجتمع گاز پارس جنوبی پس از اعلام پیام تبریک مدیرعامل شرکت  به کاراموزان, ماموریت اساسی مجتمع را تامین انرژی پاک و ارزان قیمت در سایه ارزش های والای انسانی و سازمانی برشمرد وکارکنان شرکت ملی گاز را افرادی که جان و سلامت خود را تقدیم این سازمان و ملت کرده اند توصیف کرد. ایشان در ادامه به نقش بی بدیل و تعیین کننده شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی در تولید انرژی کشور پرداخته و ابراز امیدواری کردند که حضور کارآموزان جدیدالاستخدام به مثابه تزریق خون جدیدی در کالبد پرانرژی پارس جنوبی باشد .

قرار است این دوره آموزشی مطابق مدل آموزش بدو استخدام مصوب، با کنترل ونظارت آموزش و تجهیز نیروی انسانی و به مسولیت اجرایی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی توسط جهاد دانشگاهی فارس درشیراز  به مدت ۴ ماه بر گزار گردد.

برگزاری مانور قطع جریان برق در ساختمان مرکزی شرکت گاز استان قم

۰۵ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب