مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

برگزاری دوازدهمین جلسه کمیته تخصصی ایمنی و آتش نشانی در شرکت گاز استان قم

دوازدهمین جلسه کمیته تخصصی ایمنی و آتش نشانی  با حضور اعضای محترم کمیته شامل نمایندگان واحد HSE شرکتهای گاز استانی تهران، قزوین، گیلان، اصفهان، مازندران، خراسان رضوی، چهار محال و بختیاری و قم به میزبانی شرکت گاز استان قم در سالن کنفرانس این شرکت برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در ابتدای این جلسه سرپرست شرکت گاز استان قم ضمن خیر مقدم به اعضاء کمیته تخصصی، با اشاره به اهمیت HSE خصوصاً ایمنی که رعایت اصول آن مقدمه جلوگیری از هر گونه حادثه است، اظهار داشت: مسائل ایمنی از ابتدای خلقت انسان مورد توجه بوده و هر روز با پیشرفت علم، درک مباحث ایمنی و رعایت نکات آن برای جلوگیری از هر گونه حادثه، اهمیت بیشتری می یابد.

مهندس فرجی با بیان آیات و روایات، تصریح نمود: بزرگترین نعمتها در دنیا و آخرت، امنیت و سلامتی است که رشد و تعالی و پیشرفت انسان در تحقق اهداف سازمانی، در سایه این دو امر محقق می شود.

طی این جلسه مواردی از قبیل نهایی نمودن دستورالعمل مربوط به تابلوها و علائم، بررسی چک لیست های کنترل ایمنی ایستگاهها و ادارات ، بررسی چک لیست ارزیابی HSE پیمانکاران در شرکت های گاز استانی و … مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

 

برای اولین بار در کشور؛ ارائه برنامه اندرویدی راهنمای گاز

 

gi-android

سرپرست شرکت گاز استان قم گفت: برنامه “راهنمای گاز” تحت سیستم عامل اندروید Android توسط واحد فناوری اطلاعات شرکت گاز استان قم برای اولین بار در کشور نصب و آماده ارائه خدمات شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران؛ مهندس فرجی اظهار داشت: با توجه به ورود سیستم عامل اندروید به بازار گوشی‌های تلفن همراه و عرضه گوشی‌های مبتنی بر آن،  در این برنامه اطلاعات و راهنمایی‌های لازم در زمینه آشنایی با گاز طبیعی، مقررات گاز طبیعی، مراحل اشتراک‌پذیری، مراحل درخواست علمک، هزینه‌های برقراری انشعاب مشترکین جدید، روش محاسبه گاز بهاء در زمان خرابی کنتور، دریافت صورتحساب و محاسبه گاز بهاء، تعرفه گاز بهاء در ماههای گرم و سرد، طبقه‌بندی شهرها بر اساس اقلیم، معرفی دفاتر پیشخوان دولت در استان قم، به مشترکین گاز طبیعی ارائه شده است.
وی با بیان اینکه این برنامه بر روی تمامی نگارشهای موجود سیستم عامل اندروید قابل نصب و استفاده است، افزود: کلیه مشترکین و متقاضیان گاز طبیعی با نصب این برنامه از طریق سایت  “کافه بازار”  به آدرس  (http://cafebazaar.ir/app/dev62.gas.gasinfo/?l=fa) به صورت رایگان، می‌توانند از اطلاعات و راهنمایی‌های این برنامه استفاده نمایند.

لینک خبر در سایت شرکت ملی گاز ایران

برگزاری کارگاه آموزشی “تربیت ممیز سیستم مدیریت یکپارچه (IMS)” در شرکت گاز استان قم

شرکت گاز استان قم در راستای  استمرار مسیر تعالی سازمانی در جهت تمدید گواهینامه استانداردهای سیستم مدیریت یکپارچه، کارگاه آموزشی “تربیت ممیز سیستم مدیریت یکپارچه” برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : واحد تعالی سازمانی این شرکت در راستای پوشش معیارهای مرتبط با فرآیندهای سازمانی و پایش شاخص فرایند ها در مدل تعالی سازمانی با توجه به مصوبات کمیته ی رهبری، اقدام به تدوین سرفصل های دوره با محوریت توانمند سازی نیروهای مستعد و علاقه مند در حوزه ممیزی داخلی نمود.

در این دوره ۱۶ ساعته با توجه به الزام استاندارد در خصوص برگزاری فرایند ممیزی داخلی تمدید گواهینامه استانداردهای مدیریت کیفیت ISO 9001:2008، زیست محیطی ISO14001:2004، ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS 18001:2007،  شرکت گاز استان قم توانست گامی جدی در مسیر تحقق اهداف کلان سازمانی و نهادینه سازی مؤلفه های کیفیت و بهره وری بردارد.

 

۰۱ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید