مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

محاسبه و رؤیت گازبها بر روی سایت شرکت ملی گاز ایران

شرکت ملی گاز ایران، به منظور تسهیل خدمات رسانی به مشترکین گرامی و نحوه محاسبه گازبها، درصدد طراحی سامانه ای جهت محاسبه نرخ بهای پرداختی گاز طبیعی بر آمد و بر این اساس سامانه مذکور بر روی سایت اطلاع رسانی این شرکت در اختیار عموم هموطنان گرامی قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مشترکین گرامی می توانند با انتخاب چهار عنوان که شامل “مشخص نمودن اقلیم”، “میزان مصرف”، “تعداد واحدهای ساختمان”، “تاریخ قرائت قبلی ” و “تاریخ قرائت فعلی” می شود، نرخ گازبهای پرداختی خود را محاسبه و رؤیت نمایند.

گفتنی است، سیستم مذکور به منظور محاسبه گازبها پس از اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها طراحی و هم اکنون بر روی سایت این شرکت قرار گرفته است، لذا مشترکین محترم با مراجعه به سایت شرکت ملی گاز ایران می توانند در مورد نرخ گاز بهای پرداختی خود اطلاعات کسب نمایند.

سامانه محاسبه گاز بها

 

پیام تبریک سرپرست شرکت گاز استان قم به مناسبت فرا رسیدن سال نو

 

سرپرست شرکت گاز استان قم طی پیامی ، فرا رسیدن سال ۱۳۹۳ را به همکاران این شرکت و خانواده ارجمند آنها تبریک و تهنیت گفت …

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم متن پیام به شرح ذیل است:

 

 

برگزاری مرحله مقدماتی دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه در شرکت گاز استان قم

مرحله مقدماتی هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و همسران اناث و هیجدهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه (بهار در بهار) ویژه فرزندان کارکنان در شرکت گاز استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مسئول دار القرآن این شرکت اظهار داشت: هدف از برگزاری این مسابقات ترویج فرهنگ قرائت و حفظ قرآن، درک مفاهیم قرآنی و نهج البلاغه و احکام اسلامی در بین کارکنان و خانواده ایشان می باشد.

وی در ادامه تعداد شرکت کنندگان این دوره از مسابقات را در بخش کارکنان و همسران ۲۹ نفر و در بخش فرزندان کارکنان ۱۸ نفر ذکر کرد که در مجموع ۴۷ نفر بودند.

لازم به ذکر است نفرات برتر مسابقات برگزار شده در سال آینده به مسابقات سراسری اعزام خواهند شد.

 

۰۱ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید