منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

محاسبه و رؤیت گازبها بر روی سایت شرکت ملی گاز ایران

شرکت ملی گاز ایران، به منظور تسهیل خدمات رسانی به مشترکین گرامی و نحوه محاسبه گازبها، درصدد طراحی سامانه ای جهت محاسبه نرخ بهای پرداختی گاز طبیعی بر آمد و بر این اساس سامانه مذکور بر روی سایت اطلاع رسانی این شرکت در اختیار عموم هموطنان گرامی قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مشترکین گرامی می توانند با انتخاب چهار عنوان که شامل “مشخص نمودن اقلیم”، “میزان مصرف”، “تعداد واحدهای ساختمان”، “تاریخ قرائت قبلی ” و “تاریخ قرائت فعلی” می شود، نرخ گازبهای پرداختی خود را محاسبه و رؤیت نمایند.

گفتنی است، سیستم مذکور به منظور محاسبه گازبها پس از اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها طراحی و هم اکنون بر روی سایت این شرکت قرار گرفته است، لذا مشترکین محترم با مراجعه به سایت شرکت ملی گاز ایران می توانند در مورد نرخ گاز بهای پرداختی خود اطلاعات کسب نمایند.

سامانه محاسبه گاز بها

 

پیام تبریک سرپرست شرکت گاز استان قم به مناسبت فرا رسیدن سال نو

 

سرپرست شرکت گاز استان قم طی پیامی ، فرا رسیدن سال ۱۳۹۳ را به همکاران این شرکت و خانواده ارجمند آنها تبریک و تهنیت گفت …

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم متن پیام به شرح ذیل است:

 

 

برگزاری مرحله مقدماتی دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه در شرکت گاز استان قم

مرحله مقدماتی هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه کارکنان و همسران اناث و هیجدهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه (بهار در بهار) ویژه فرزندان کارکنان در شرکت گاز استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مسئول دار القرآن این شرکت اظهار داشت: هدف از برگزاری این مسابقات ترویج فرهنگ قرائت و حفظ قرآن، درک مفاهیم قرآنی و نهج البلاغه و احکام اسلامی در بین کارکنان و خانواده ایشان می باشد.

وی در ادامه تعداد شرکت کنندگان این دوره از مسابقات را در بخش کارکنان و همسران ۲۹ نفر و در بخش فرزندان کارکنان ۱۸ نفر ذکر کرد که در مجموع ۴۷ نفر بودند.

لازم به ذکر است نفرات برتر مسابقات برگزار شده در سال آینده به مسابقات سراسری اعزام خواهند شد.

 

برگزاری مانور مهار نشت گاز از شیر ۱۲ اینچ خط شبکه توسط شرکت گاز استان قم

شرکت گاز استان قم، مانور مهار نشت گاز از شیر ۱۲ اینچ خط شبکه را در منطقه دو شهر قم برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در این مانور که بر اساس سناریوی تنظیم شده توسط واحد پدافند غیرعامل و مدیریت بحران امور HSE به اجرا درآمد نیروهایی از واحدهای تعمیرات شبکه، امداد، حراست و بهداری و بهداشت صنعت نفت استان قم شرکت داشتند.

این مانور در ادامه برنامه برگزاری مانورهای واکنش در شرایط اضطراری و به منظور ایجاد و ارتقای سطح آمادگی نیروهای عملیاتی شرکت در مقابله با حوادث، با فرضیه بروز نشت شدید گاز از شیر داخل حوضچه خط شبکه، حین عملیات گریسکاری در منطقه دو شهر قم برگزار شد.

 

انجام فرآیند ممیزی داخلی سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) در شرکت گازاستان قم

ims921218

فرآیند ممیزی داخلی سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) شرکت گازاستان قم، طبق برنامه ریزی های قبلی صورت گرفته درجلسات کمیته راهبری ودفترتعالی سازمانی، درروزهای دوشنبه وسه شنیه ۱۲و۱۳اسفندماه ۹۲ به صورت مطلوب و منظم انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: درجلسه اختتامیه این ممیزی، جناب آقای مهندس فرجی سرپرست این شرکت، ضمن تاکید بر اهمیت استقرار و بروزآوری سیستم های نوین مدیریتی، ازآنها به عنوان ابزاری اثربخش وکلیدی جهت ارتقاء بهره وری و رشد سازمانها درمسیر تعالی یاد کردند.

درادامه ایشان حضورفعال وباانگیزه جمعی ازپرسنل منتخب سازمان درقالب تیم های ممیزی را مصداق حقیقی روحیه مشارکت وکارگروهی دانستند و بر لزوم حمایت وانجام رویکردهای تشویقی، دراین خصوص تاکید نمودند.

درپایان نیز پس ازاعلام فرصت های پیشنهادی بهبود توسط تیم ممیزی، واحدهای مختلف سازمان تعهد خود را نسبت به رفع موانع واصلاح نقاط ذکر شده در زمان اعلام شده، ابراز نمودند.

 

امداد شهرهای اقمار شرکت گاز استان قم به ناوگان نو مجهز شدند

شرکت گاز استان قم در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم تعداد ۵ دستگاه خودرو به ناوگان امدادی شهرهای توابع اضافه کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : این پنج دستگاه خودروی امدادی با امکانات و تجهیزات لازم وارد چرخه حمل ونقل و امداد رسانی این شرکت شده اند ، که طبق روال گذشته بصورت شبانه روزی در بخش های جعفریه ، قنوات ، کهک ، سلفچگان ، و خلجستان مستقر خواهند شد ، تا در صورت نیاز و بروز حوداث احتمالی ناشی از گاز طبیعی در کمترین زمان در محل حضور یابند و حادثه را کنترل کنند .

ناوگان امداد شرکت گاز استان قم پس از تغییر پیمانکار و انتخاب پیمانکار جدید نو سازی شده است .

سرپرست این شرکت در مراسم واگذاری این خودروها به نواحی باتاکید براینکه خدمت رسانی به مردم شریف استان و تلاش برای افزایش بهره وری و ایجاد ظرفیتهای جدید از جمله رسالت های مهم این شرکت است افزود : با برنامه ریزی و تقویت واحدهای امدادی تابعه در بخش ها و نواحی ، استفاده ایمنی و مستمر از گاز طبیعی برای مشترکین بیش از پیش فراهم خواهد شد .

مهندس فرجی بابیان اینکه خدمات رسانی مطلوب (دقیق و سریع)به مردم ضمن اجر معنوی فراوان ، باعث جلب رضایت مشترکان خواهد شد ، تصریح نمود: نقش پستهای امداد در حوداث احتمالی بسیار مهم و حساس است که حضور سریع و به موقع در این گونه حوداث موجب افزایش اطمینان خاطر مردم ، و کنترل ومهاربه موقع خطرات و حوداث خواهد شد .

 

 

بازدید سرپرست شرکت گاز استان قم از پروژه های در دست اجرا در سطح استان

 سرپرست شرکت گاز استان قم از پروژه های گازرسانی در دست اجرا استان بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این شرکت به همراه معاونان از سایت فرودگاه بین المللی قم در خصوص نحوه گازرسانی به این فرودگاه ، مراحل ساخت و احداث ساختمان در دست اجرا اداره گاز منطقه ۳ در شهر پردیسان ، مراحل اجرای پروژه دو روستای دولت آباد و صادق آباد در بخش جعفریه و مراحل اجرای پروژه های گازرسانی چهار روستا در بخش سلفچگان بازدید کردند.

سرپرست این شرکت طی نشستی با پیمانکاران و کادر نظارت در محل اجرای پروژه ها به بررسی مشکلات و جلوگیری از عوامل تأثیر گذار در تأخیر بهره برداری از پروژه ها به گفتگو پرداخت و جهت رفع مشکلات، موانع و سرعت بخشی در اجرای عملیات پروژه ها دستورات لازم را به مجریان صادر نمود.

وی در ادامه اظهار امیدواری کرد: با تلاش پیمانکاران هر چه سریعتر  پروژه گازرسانی به  روستاهای بخش جعفریه و بخش سلفچگان به زودی تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد و مردم این روستاها نیز از نعمت گاز بهره مند شوند. همچنین  پروژه ساختمان منطقه ۳ در ۶ ماهه اول سال ۹۳ به اتمام برسد.

 

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب