منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

بهره برداری از پروژه گازرسانی به ۴ روستا همزمان با هفته دولت

DSC00023400همزمان با هفته دولت و با حضورمدیران و مقامات ارشد استانی، پروژه گازرسانی به ۴ روستای زواریان، دیزیجان، راهجرد و بشارت آباد در بخش سلفچگان به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم:در مراسم رسمی افتتاحیه این پروژه، مهندس فرجی سرپرست این شرکت،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت و نیز تبریک دهه کرامت، اظهار داشت: برای گازرسانی به این ۴ روستا، ۳۵ کیلومتر شبکه گذاری و خط تغذیه با سه ایستگاه T.B.S به ظرفیتهای ۲۵۰۰ و ۱۰۰۰ متر مکعب در ساعت اجرا شده است.
وی با بیان اینکه برای اجرای این پروژه بالغ بر ۳۲ میلیارد ریال هزینه شده است، گفت: با بهره برداری از این پروژه تعداد ۲۰۰۰ خانوار از نعمت گاز برخوردار می شوند. با عنایت به محدودیت در بهره برداری از این نعمت الهی، انتظار داریم مردم عزیز ضمن صرفه جویی و مصرف بهینه و ایمن از این سوخت پاک، این شرکت را در استمرار جریان گاز در روزهای سرد سال یاری نمایند.
مهندس فرجی افزود: در حال حاضر به ۱۰۴ روستا در سطح استان گازرسانی شده و عملیات گاز رسانی به ۳ روستا نیز در حال اجراست و به یاری خداوند و تلاش همکارن، تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.
در ادامه این مراسم مهندس رضوی، معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری نیز ضمن ابراز رضایت از فعالیتهای شرکت گاز استان قم و تاکید بر گازرسانی به روستاهای باقی مانده فاقد گاز، اظهار داشت: امیدواریم تا پایان سال ۹۵ کلیه روستاها در سطح استان از نعمت گاز بهره مند شوند.
مهندس رضوی با بیان شرایط خاص اقتصادی کشور و افزایش تحریمهای ناجوانمردانه دشمن، تصریح نمود: با توجه به نقش کلیدی اقتصاد ، امیدواریم با تکیه بر توانمندی های داخلی، تلاش صنعتگران و نیز پشتوانه محکم مردمی و همراهی آنان با مجموعه نظام، ضمن ناکامی دشمن، در پیشبرد اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی گام برداریم.
گفتنی است در پایان این مراسم، پس از مداحی به مناسبت دهه کرامت، مشعل گاز در مسجد امیرالمومنین (ع) روستای زواریان توسط یکی از خانواده های معظم شهدا روشن شد.

مصوبات جلسه بررسی فرآیند بودجه های جاری و عمرانی در هفته دولت

budj1

۱-به لطف خداوند و تلاش همکاران محترم در امور مهندسی و بهره برداری پروژه گازرسانی به روستاهای (زواریان – دیزیجان – راهجرد – بشارت آباد) آماده بهره برداری گردید.

۲- مراسم افتتاحیه روز شنبه مورخ ۰۸/۰۶/۱۳۹۳ ساعت ۱۲-۱۱ صبح می باشد . کلیه روسای محترم با هماهنگی با مدیران می توانند در این مراسم حضور داشته باشند. سایر همکاران نیز با هماهنگی لازم امکان حضور در مراسم را دارند.

۳- قرار داد حفاری فی مابین شرکت و شهرداری قم در حال طی آخرین مراحل و امضاء می باشد. با امضاء این قرارداد ، موانع صدور مجوز از طرف شهرداری برطرف خواهد گردید.

۴- باتوجه به رابطه مستقیم تخصیص نقدینگی از سوی ستاد شرکت ملی گاز به شرکت گاز استان قم ، با فرآیند وصول مطالبات ، از کلیه همکاران محترم تقاضا می شود که نهایت همکاری و تلاش را برای تسهیل فرآیند وصول مطالبات شرکت انجام دهند.

 

پروژه امور مرتبط با مشترکین اداره گاز منطقه یک قم (C)

شماره مناقصه : ۹۳/۱۰

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه امور مرتبط با مشترکین اداره گاز منطقه یک قم (C) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار :

۱)   قرائت کنتور و توزیع صورتحساب مشترکین خانگی، تجاری در سطح منطقه یک استان قم ؛

 1. قرائت کنتور و توزیع صورتحساب مشترکین صنعتی و عمده در سطح منطقه یک استان قم ؛
 2. توزیع اخطار به مشترکین جزء و عمده در سطح منطقه یک استان قم ؛
 3. انجام امور مرتبط با مشترکین منطقه یک قم.

ب- محل اجرا : منطقه یک استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی :

 1. توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی.
 2. تأیید صلاحیت متقاضی از اداره کار و امور اجتماعی.
 3. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۲۵ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
 4. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۱۲/۰۶/۱۳۹۳ می‌باشد.

هـ – مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۲۶/۰۶/۱۳۹۳ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰:۳۰ روز سه شنبه مورخ ۰۸/۰۷/۱۳۹۳ می‌باشد.

 

 

شماره مناقصه : ۹۳/۱۰

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه امور مرتبط با مشترکین اداره گاز منطقه یک قم (C) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار :

 1. قرائت کنتور و توزیع صورتحساب مشترکین خانگی، تجاری در سطح منطقه یک استان قم ؛
 2. قرائت کنتور و توزیع صورتحساب مشترکین صنعتی و عمده در سطح منطقه یک استان قم ؛
 3. توزیع اخطار به مشترکین جزء و عمده در سطح منطقه یک استان قم ؛
 4. انجام امور مرتبط با مشترکین منطقه یک قم.

ب- محل اجرا : منطقه یک استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی :

 1. توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی.
 2. تأیید صلاحیت متقاضی از اداره کار و امور اجتماعی.
 3. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۲۵ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
 4. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۱۲/۰۶/۱۳۹۳ می‌باشد.

هـ – مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۲۶/۰۶/۱۳۹۳ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰:۳۰ روز سه شنبه مورخ ۰۸/۰۷/۱۳۹۳ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۰۰۰/۲۷۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور قراردادها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس:  WWW.nigc-qom.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس WWW.Spac.ir قابل دریافت است

نکات قابل توجه :

 1. ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 2. به این پیمان پیش پرداخت تعلق نمی‌گیرد.
 3. شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 4. به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 5. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور قراردادهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

      روابط عمومی شرکت گاز استان قم

در سال ۱۳۹۳ کلیه مشترکین گاز طبیعی در بخش خانگی تحت پوشش بیمه حوادث قرار گرفتند

bime

حسن جعفرمرادی رییس روابط عمومی شرکت گاز استان قم از ادامه طرح ملی بیمه حوادث ناشی از گاز طبیعی ،طی سالجاری در سطح استان قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم :به منظور تامین پوشش بیمه جانی و مالی مشترکین گاز طبیعی بخش خانگی در مقابل حوادث ناشی از گاز طبیعی اعم از حوادث منجر به انفجار ،آتش سوزی و مسمومیت ها ،طرح بیمه مشترکین گاز طبیعی همانند سال گذشته در سال جاری نیز در حال اجرا می باشد.

وی در این خصوص گفت:قرارداد بیمه حوادث مشترکین خانگی در قبال حوادث ناشی از مصرف گاز طبیعی در جهت اجرای قانون فی مابین شرکت ملی گاز ایران و شرکت بیمه ایران  منعقد گردیده است.

جعفر مرادی با اشاره به قرارداد خدمات بیمه مشترکین از ابتدای سال ۱۳۹۳ ادامه داد : با درصد کمی تغییر در هزینه ی حق بیمه نسبت به سال قبل،مشترکین خانگی شهری و روستایی با پرداخت ۵۰۰ ریال به ازای هر واحد مسکونی در هر ماه تحت پوشش شرکت بیمه ایران قرار دارند.

 وی گفت: متناسب با نظر کارشناسان بیمه شامل پرداخت غرامت فوت برای هر نفر در هر حادثه به میزان ۲۶۰ میلیون ریال، پرداخت غرامت نقص عضو و از کار افتادگی دائم برای هر نفر در هر حادثه به میزان ۲۰۰ میلیون ریال، برای جبران هزینه های پزشکی ناشی از هر حادثه برای هر نفر مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال و جبران خسارتهای مالی به واحدهای مسکونی و مشاعات و اشخاص ثالث در هر حادثه و به ازاء هر یک از این موارد بعنوان یک واحد مستقل تا سقف ۳۷۰ میلیون ریال پرداخت می شود.
جعفر مرادی در خصوص اعلام حادثه ناشی از گاز طبیعی برای بهره مندی از مزایای بیمه گفت:بنابراین هرگونه حادثه ای که ناشی از گاز طبیعی برای مشترکین محترم گاز طبیعی بوجود می آید اعم از انفجار،آتش سوزی،گازگرفتگی منجر به مسمومیت و مرگ در شهرها با تلفن ۱۹۴ و در روستاها به گازبان همان روستا سریعاً باید اطلاع داده شود تا مقدمات لازم جهت معرفی به بیمه صورت پذیرد.

 

برگزاری مانور در ناحیه کهک

مانور کهک

این مانور با فرضیه نشت شدید گاز از فلنج فیلتر ورودی ایستگاه CGS و به دنبال آن انفجار و آتش¬سوزی در ایستگاه CGS ناحیه کهک از توابع استان قم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس صالحی پرور رئیس HSE این شرکت اظهار داشت: در این مانور که با هدف ایجاد و ارتقای توانمندی و آمادگی نیروهای عملیاتی شرکت گاز استان و سازمانها و ارگانهای امداد رسان بمنظور واکنش سریع در شرایط اضطراری و همچنین هماهنگی بیشتر نیروهای واحدهای مختلف برگزار شد، نیروهای HSE و پدافند غیرعامل، امداد، تعمیرات ابزار دقیق، حراست، خدمات رفاهی و اجتماعی و روابط عمومی شرکت گاز و نیز آتش-نشانی، اورژانس و نیروی انتظامی بخش کهک حضور داشتند.
وی در ادامه افزود: نیروهای عملیاتی در مانور با شبیه¬سازی حادثه به تمرین اقدامات لازم در شرایط اضطراری شامل اطفاء حریق، امداد و نجات مصدومین، قطع گاز، کنترل فشار و تعمیرات ایستگاه و حفاظت فیزیکی پرداختند.

عملکرد شرکت گاز استان قم در اولین سال دولت یازدهم

DSC01597400سرپرست شرکت گاز استان قم گزارشی از فعالیتهای این شرکت طی اولین سال خدمت دولت تدبیر و امید را در جلسه بررسی پیشرفت پروژه ها ارائه نمود.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی سرپرست این شرکت به تشریح فعالیتهای انجام شده طی یک سال گذشته در دولت یازدهم پرداخت و عنوان کرد: طی این سال ۶ روستا با هزینه ای بالغ بر ۴۷۰۰۰ میلیون ریال به شبکه سراسری متصل شدند و ۱۵۱ کیلومتر شبکه گذاری لوله فولادی و پلی اتیلن در سایز های مختلف انجام شده است.
وی در ادامه ضمن اشاره به اشتراک پذیری بیش از ۲۰۴۷۰ مشترک جدید، اظهار داشت: در این محدوده زمانی یک ساله تعداد ۱۶۸ واحد صنعتی در سطح استان با هزینه ای بالغ بر ۱۷۲۱۰ میلیون ریال با اجرای بیش از ۴۲ کیلو متر لوله گذاری از نعمت گاز بهره مند شدند.
مهندس فرجی با بیان اینکه، با تلاش همکاران طی یک سال گذشته گازرسانی به ۴ جایگاه C.N.G دیگرصورت گرفته، تصریح کرد: تعداد جایگاههای فعال در سطح استان که در حال حاضر به ارائه خدمات می پردازند، به ۳۷ جایگاه رسیده است.
سرپرست این شرکت، گازرسانی به واحدهای مسکونی مهر را دراین یک سال بیش از ۵۰۰۰ واحد عنوان کرد و گفت: علاوه بر این، به بیش از ۳۰۰۰ واحد مسکونی مهر دیگرنیز، گازرسانی صورت گرفته که بزودی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

پروژه امور مرتبط با مشترکین اداره گاز منطقه دو قم (C) تجدید مناقصه

شماره مناقصه : ۹۳/۷

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

تجدید مناقصه

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه امور مرتبط با مشترکین اداره گاز منطقه دو قم (C) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار :

 1. قرائت کنتور و توزیع صورتحساب مشترکین خانگی، تجاری در سطح منطقه دو استان قم ؛
 2. قرائت کنتور و توزیع صورتحساب مشترکین صنعتی و عمده در سطح منطقه دو استان قم ؛
 3. توزیع اخطار به مشترکین جزء و عمده در سطح منطقه دو استان قم ؛
 4. انجام امور مرتبط با مشترکین منطقه دو قم.

ب- محل اجرا : منطقه دو استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی :

 1. توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی.
 2. تأیید صلاحیت متقاضی از اداره کار و امور اجتماعی.
 3. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۲۵ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
 4. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۰۱/۰۶/۱۳۹۳ می‌باشد.

هـ – مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۱۵/۰۶/۱۳۹۳ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۱:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۲۵/۰۶/۱۳۹۳ می‌باشد.

 

شماره مناقصه : ۹۳/۷

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

تجدید مناقصه

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه امور مرتبط با مشترکین اداره گاز منطقه دو قم (C) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار :

 1. قرائت کنتور و توزیع صورتحساب مشترکین خانگی، تجاری در سطح منطقه دو استان قم ؛
 2. قرائت کنتور و توزیع صورتحساب مشترکین صنعتی و عمده در سطح منطقه دو استان قم ؛
 3. توزیع اخطار به مشترکین جزء و عمده در سطح منطقه دو استان قم ؛
 4. انجام امور مرتبط با مشترکین منطقه دو قم.

ب- محل اجرا : منطقه دو استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی :

 1. توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی.
 2. تأیید صلاحیت متقاضی از اداره کار و امور اجتماعی.
 3. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۲۵ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
 4. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۰۱/۰۶/۱۳۹۳ می‌باشد.

هـ – مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۱۵/۰۶/۱۳۹۳ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۱:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۲۵/۰۶/۱۳۹۳ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۰۰۰/۲۷۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور قراردادها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس:  WWW.nigc-qom.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس WWW.Spac.ir قابل دریافت است

نکات قابل توجه :

 1. ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 2. به این پیمان پیش پرداخت تعلق نمی‌گیرد.
 3. شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 4. به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 5. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور قراردادهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

 روابط عمومی شرکت گاز استان قم

پروژه گازرسانی به حفره های خالی، توسعه شبکه مرحله ۳۶ شهر قم (PC)

شماره مناقصه : ۹/۹۳  

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه گازرسانی به حفره های خالی، توسعه شبکه مرحله ۳۶ شهر قم (PC) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار :

 1. لوله گذاری شبکه توزیع فلزی به طول تقریبی ۱۰۰۰۰ متر ؛
 2. اصلاح ۵ عدد انشعاب خانگی و تجاری ؛

ب- محل اجرا : سطح شهر قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی :

 1. توانایی انجام کار در مدت ۳۶۰ روز تقویمی.
 2. دارا بودن حداقل پایه ۵ در رشته تأسیسات و تجهیزات و یا پایه ۵ رشته نفت و گاز از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی.
 3. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱۳۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
 4. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۰۲/۰۶/۱۳۹۳ می‌باشد.

هـ – مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۱۶/۰۶/۱۳۹۳ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰:۳۰ روز دوشنبه مورخ ۳۱/۰۶/۱۳۹۳ می‌باشد.

 

شماره مناقصه : ۹/۹۳

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه گازرسانی به حفره های خالی، توسعه شبکه مرحله ۳۶ شهر قم (PC) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار :

 1. لوله گذاری شبکه توزیع فلزی به طول تقریبی ۱۰۰۰۰ متر ؛
 2. اصلاح ۵ عدد انشعاب خانگی و تجاری ؛

ب- محل اجرا : سطح شهر قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی :

 1. توانایی انجام کار در مدت ۳۶۰ روز تقویمی.
 2. دارا بودن حداقل پایه ۵ در رشته تأسیسات و تجهیزات و یا پایه ۵ رشته نفت و گاز از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی.
 3. توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱۳۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
 4. توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۰۲/۰۶/۱۳۹۳ می‌باشد.

هـ – مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۱۶/۰۶/۱۳۹۳ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰:۳۰ روز دوشنبه مورخ ۳۱/۰۶/۱۳۹۳ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۰۰۰/۲۷۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور قراردادها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس:  WWW.nigc-qom.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس WWW.Spac.ir قابل دریافت است

نکات قابل توجه :

 1. ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 2. کارفرما در صورت درخواست پیمانکار منتخب ، به میزان ۲۰% مبلغ اجرای کار و ۲۵% مبلغ کالای عهده پیمانکار به عنوان پیش پرداخت طبق شرایط پیمان و در ازای ارایه ضمانتنامه بانکی به پیمانکار پرداخت می نماید.
 3. شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 4. به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 5. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور قراردادهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

عملکرد موفق واحد HSE شرکت در سال ۹۲

hse92

واحد HSE این شرکت در سال ۹۲ در زمینه کاهش حوادث عملکرد مطلوب و موفقی داشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست این شرکت ضمن ابراز رضایت از عملکرد مطلوب واحد HSE گفت: تعداد مانورها در سال ۹۲ در مقایسه با سال ۹۱، به میزان صد در صد اضافه شده و از ۱۲ مانور به ۲۳ مانور رسیده است. همچنین در سال ۹۱ ضریب تکرار حادثه، ۹ بوده که در سال ۹۲ به ۵/۳ رسیده که ۶۱% کاهش را نسبت به سال ۹۱ نشان می دهد.

وی با بیان اینکه در سال ۹۱  تعداد انفجار و آتش سوزی ، ۷۳ مورد بوده و در سال ۹۲ به ۵۵ مورد رسیده، تصریح کرد: در زمینه تعداد انفجار و آتش سوزی ۲۵ درصد کاهش داشته ایم.  همچنین میزان خسارت مالی ناشی از این انفجار و آتش سوزی ها  از ۲۴۸۲ میلیون ریال در سال ۹۱ به ۱۲۹۰ میلیون ریال در سال ۹۲ رسیده که در این زمینه نیز ۴۸ درصد کاهش داشته ایم.

مهندس فرجی در ادامه افزود: در سال ۹۱ ضریب شدت حادثه ، ۳۳۳ بوده  که این ضریب در سال ۹۲ به ۵۰ رسیده است و به عبارتی ۸۵ درصد کاهش را نشان می دهد. همچنین تعداد ساعات آموزش در HSE این شرکت از ۴۴۹ ساعت در سال ۹۱ به ۹۶۱ ساعت در سال ۹۲ افزایش داشته که بیش از دو برابر شده است.

سرپرست این شرکت در پایان خاطر نشان ساخت: این موارد کاهش، نتیجه اطلاع رسانی بموقع ، رعایت نکات ایمنی از سوی شهروندان و اهتمام ویژه واحد HSE این شرکت در برگزاری کلاسهای آموزشی و مانورهای مختلف  می باشد که امیدواریم در سالهای آینده شاهد هیچگونه حادثه ناگواری در ارتباط با گاز طبیعی نباشیم و مشترکین محترم با دقت لازم نسبت به رعایت نکات ایمنی و مصرف بهینه اقدام نمایند.

 

 

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب