مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

مصرف بیش از یک میلیارد متر مکعب گاز در شش ماه اول سال ۹۳ در استان قم

DSC02814400در شش ماهه اول سال ۹۳ حدود یک میلیارد و هفتاد و شش هزار متر مکعب گاز در استان قم توسط مشترکان مصرف شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم، مهندس فرجی سرپرست این شرکت اظهار داشت: در شش ماه اول سال ۹۳ بیش از یک میلیارد و هفتاد و شش هزار متر مکعب گاز در بخشهای مختلف صنعتی، خانگی، تجاری و نیروگاه سیکل ترکیبی در استان مصرف شده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، ۲۰% افزایش را نشان می دهد.
وی در ادامه افزود: از این میزان مصرف بیش از ۶۱۰ میلیون متر مکعب مربوط به نیروگاه، ۱۲۰ میلیون متر مکعب مربوط به مشترکین صنعتی، ۸۰ میلیون متر مکعب مربوط به تعداد ۳۶ جایگاه سوخت C.N.G و ۲۶۱ میلیون متر مکعب مربوط به مصرف مشترکین خانگی و تجاری و ۱۰ میلیون متر مکعب مربوط به مشترکین عمده بوده است.
مهندس فرجی این ۲۰% افزایش مصرف گاز را مربوط به افزایش مصرف در نیروگاه سیکل ترکیبی دانست و تصریح نمود: امیدواریم همچنان شهروندان محترم ضمن رعایت نکات ایمنی در مصرف گاز، نسبت به صرفه جویی و مصرف بهینه آن نیز اهتمام ورزیده و این شرکت را در جهت استمرار و پایداری جریان گاز در روزهای سرد سال، یاری نمایند.

برگزاری دوره آموزشی آمادگی خانوارها در برابر بلایا در شرکت گاز استان قم

dowreh1

دوره آموزشی آمادگی خانوارها در برابر بلایا همزمان با هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی با حضور بانوان شاغل این شرکت و خانواده همکاران در سالن اجتماعات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مدیر منابع انسانی این شرکت هدف از برگزاری این دوره آموزشی را ارتقای آمادگی خانوارها در برابر بلایا دانست و اظهار داشت: این دوره آموزشی با همکاری بهداشت و درمان صنعت نفت قم برگزار گردید که ضمن توزیع بروشور نکات ایمنی در این دوره، توسط یکی از اساتید در خصوص اقدامات لازم در هنگام وقوع زلزله و آتش سوزی آموزشهای لازم به خانواده همکاران داده شد.

 

حضور فعال شرکت گاز استان قم در مانور سراسری زلزله در روستای حصارشنه

DSC_0076400به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: به مناسبت هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی و به منظور ایجاد و ارتقای آمادگی در سازمانها و ارگانهای عضو کارگروههای شورای مدیریت بحران استان، روز چهارشنبه مورخ ۲۳/۰۷/۹۳ از ساعت ۸ صبح مانور گسترده¬ای با فرض وقوع زلزله¬ای با قدرت ۲/۷ درجه در مقیاس ریشتر در روستای حصارشنه از توابع بخش مرکزی استان قم برگزار گردید.
در این مانور قریب به ۴۰ سازمان و ارگان از جمله شرکت گاز استان، توانمندی¬ها و امکانات خود در زمان وقوع بحران را به نمایش گذاشته و بر اساس سناریوهای از پیش تنظیم شده در سازمانهای ذیربط به تمرین عملیات تخصصی پرداختند.
شرکت گاز استان قم به عنوان عضو کارگروه تخصصی سوخت¬رسانی با نیرویی بالغ بر ۷۰ نفر از واحدهای HSE و پدافند غیرعامل، امداد و بهره¬برداری، حمل و نقل، حراست، مخابرات، خدمات رفاهی و روابط عمومی به همراه ماشین¬آلات و تجهیزات زمان بحران، در مانور شرکت نمود.
بر اساس سناریوی تنظیم شده در واحد پدافند غیرعامل و مدیریت بحران شرکت گاز، عملیات قطع گاز علمک¬های آسیب¬دیده و اطفای حریق آنها، ورود به حوضچه و بستن شیر شبکه، نجات مصدوم از داخل حوضچه، برپایی چادر فرماندهی، حفاظت فیزیکی محلهای عملیاتی توسط حراست، تأمین و تدارک مایحتاج رفاهی پرسنل، تصویربرداری از عملیات به منظور مستندسازی و برقراری ارتباط بی¬سیم در محل مانور انجام گرفت.

۰۳ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید