مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

برخورداری ۷۰ واحد صنعتی از نعمت گاز طی ۸ ماه نخست سال جاری در استان قم

 

DSC01609546به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی سرپرست شرکت با اشاره به رسالت این شرکت در امر گازرسانی و ارائه خدمات به بخشهای مختلف در سطح استان اعم از خانگی، تجاری، صنعتی، تأمین گاز طبیعی صنایع و واحدهای تولیدی را در اولویت گازرسانی دانست و اظهار داشت:طی ۸ ماه نخست سال جاری تعداد ۷۰ واحد صنعتی و ۱۰ واحد مرغداری در سطح استان از نعمت گاز بهره مند شدند.شایان ذکر است ضمن برخورداری کلیه شهرکهای صنعتی در سطح استان از نعمت گاز، در حال حاضر آمار مشترکین صنعتی بالغ بر ۱۹۰۶ واحد صنعتی می باشد.
وی در ادامه افزود: گازرسانی به این واحدهای صنعتی و تولیدی با اجرای بیش از ۲۶ کیلومتر خط تغذیه صورت گرفته و بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال هزینه داشته است.
مهندس فرجی اظهار داشتند: مردم شریف استان می توانند همچون سنوات گذشته با مدیریت در مصرف گاز ضمن جلوگیری از افت فشار گاز در شبکه ها و تأسیسات گازرسانی، مانع از قطع جریان گاز واحدهای صنعتی در بخش تولید شده و شرکت گاز استان را در امر حفظ استمرار و پایداری جریان گاز یاری کنند.

برگزاری فرآیند ممیزی سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) در شرکت گاز استان قم

DSC00212546فرآیند ممیزی نهایی(شخص ثالث)سیستم مدیریت یکپارچهIMSکه شامل استانداردهای جهانیISO9001:2009 ،iso14001:2004 ، ohsas18001:2007وhse-ms وزارت نفت می باشد، در شرکت گاز استان قم انجام پذیرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: این فرآیندتوسط یک شرکت معتبرممیزی کننده درکلاس جهانی باتوجه به قلمرو تعریف شده،ماموریت و فرآیندهای کاری این شرکت در واحدهای هدف صورت گرفت.
آقای مهندس فرجی سرپرست این شرکت، تجربه موفق ۱۳ساله شرکت در حوزه مدیریت کیفیت را حاصل تلاش وهمکاری کلیه کارکنان وظیفه شناس در جایگاه های سازمانی دانست و آنرا عاملی مؤثر در کسب مدارج تعالی سازمانی و ارزیابی عملکرد سازمان قلمداد نمودند.
در مراسم اختتامیه که با حضور مدیران ارشد شرکت برگزار شد، تیم ممیزی کوشش همگانی واحد سازمانی در راستای برآورده شدن الزامات استانداردهای یادشده را مثبت ارزیابی کردند.

دفاتر پیشخوان دولت

کلیه فرآیندهای: اشتراک‌پذیری، تغییر نام و اصلاح آدرس مشترک،  بررسی شکایات مشترکین، صدور صورتحساب المثنی، پاسخ به استعلامهای مختلف، اخذ درخواست قطع و وصل گاز، اخذ درخواست جمع‌آوری اشتراک گاز و اخذ درخواست نصب، جابجایی و جمع‌آوری علمک و تغییر واحد (از یک واحد به دو واحد و …) از جمله خدماتی است که شرکت گاز استان قم توسط دفاتر پیشخوان دولت به شهروندان و مشترکین   ارائه می‌نماید.

برای مشاهده و یا دریافت آدرس دفاتر پیشخوان روی لینک زیر کلیک نمایید:

آدرس دفاتر پیشخوان

۰۳ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید