منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

نشست مدیر عامل شرکت گاز با نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی

DSC00722546

مهندس فرجی مدیر عامل شرکت گاز استان قم با حجت الاسلام و المسلمین آشتیانی نماینده مردم شریف استان قم در مجلس شورای اسلامی در دفتر ایشان دیدار نمود.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی در این دیدار ضمن تشریح عملکرد شرکت در سال ۹۳، به اولویت کاری شرکت در خصوص گازرسانی به روستاهای باقی مانده فاقد گاز اشاره کرد و تصریح نمود: امیدواریم کلیه متقاضیان گاز طی سالهای ۹۴ و ۹۵ در روستاهای بالای ۲۰ خانوار باقیمانده (به تعداد ۳۹ روستا) که در بخش های مختلف استان می باشد، از نعمت گاز بهره مند گردند.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین آشتیانی ضمن تشکر از تلاشهای کارکنان شرکت گاز اظهار داشت: گاز نعمتی الهی است که خداوند تعالی بصورت یک سرمایه عظیم در اختیار ملت شهید پرور ایران اسلامی قرار داده است. البته با صرف هزینه های سنگین به دست مشترکین می رسد که باید قدر آن را بدانیم.
وی تاکید نمود: با توجه به بالا بودن میزان مصرف انرژی در ایران نسبت به کشورهای دیگر، ضروری است نسبت به ایجاد و ترویج فرهنگ بهینه مصرف گاز از طریق رسانه های ملی و استانی در جامعه اطلاع رسانی کامل و مستمر انجام گردد.

دیدار مدیر کل حسابرسی داخلی و مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز با هیات مدیره وهیات رئیسه شرکت گاز استان قم

DSC00737546

دیدار صمیمی آقایان صدیقی مدیر کل حسابرسی داخلی شرکت ملی گاز و حسینی پژوه مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز با هیات مدیره و هیات رئیسه شرکت گاز استان قم در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت ضمن خیر مقدم به میهمانان به تشریح فعالیتهای گازرسانی انجام شده در بخشهای مختلف شهرها و روستاها پرداخت و اظهار داشت: وصول مطالبات از کلیه مشترکین در این شرکت در سطح قابل قبول می باشد وبرای وصول مطالبات معوقه جایگاههای CNG با برنامه ریزی انجام شده امیدواریم تا پایان خرداد سال جاری به روز شود. همچنین ضریب نفوذ گاز در شهرهاو روستاهای استان را بیش از ۹۰% می باشد و با توجه به تبصره ۲ بند ق قانون بودجه سال ۹۳، گازرسانی به۳۹ روستا در دست اقدام است.
مدیر کل حسابرسی داخلی با اشاره به مصادیقی از مفاسد اداری، ضمن تذکر در خصوص رعایت قوانین/ اصلاح نظام اداری و مقررات اداری تأکید داشتند: مقوله قانون ارتقائ سلامت نظام اداری و مقابله با فساد صرفاً مربوط به منابع انسانی نبوده، بلکه امور دیگری از جمله مهندسی، بهره برداری و … را نیز به طور گسترده شامل می شود که از این جهت کنترل و مدیریت جامع تری را ایجاب می نماید.
صدیقی در این دیدار به اهمیت دیدگاه و زبان مشترک در حسابرسی داخلی اشاره کرد و گفت: طی بررسیها و ارزیابیهای بعمل آمده شناخت جامع و دقیق،  زبان و ادبیات مشترکی در مورد حسابرسی داخلی در بین همکاران وجود ندارد و برداشتهای شخصی از قوانین در اجرای فعالیتها متفاوت است، که باید در این زمینه به نقطه مشترک رسید. واحد حسابرسی مستقل و بی طرفانه است که هدف آن بررسی عملکرد سازمان و ایجاد ارزش افزوده در سازمان می باشد.
وی همچنین به  وضعیت پایین سطح حسابرسی داخلی( سطح زیرساختی) در شرکت اشاره کرد و اظهار داشت:هر جایی که در سازمان به افراد تفویض اختیار می شود باید همزمان کنترلهای داخلی با دقت بیشتری انجام شود.ما در تلاش هستیم با اجرای برنامه های راهبردی به سطوح بالاتر حسابرسی داخلی برسیم.
درادامه این دیدار حسینی پژوه نیز به بررسی مسائل منابع انسانی پرداخت و نکاتی را در این خصوص به همکاران متذکر شد و گفت: با توجه به جذب نیرو در سالهای گذشته فعلا با محدودیت استخدام مواجه هستیم و بایستی با برنامه ریزی و جابجایی افراد نسبت به افزایش بهره وری در سازمان اقدام نمود.
وی در ادامه افزود: استاندارد سازی چارت سازمانی مجازی در حال بررسی و پیگیری است که به محض تایید به اطلاع شرکتهای تابعه خواهد رسید.

پروژه خدمات بهره برداری، امداد و تعمیرات شهرها و روستاهای تابعه قم (C)

«آگـهـی مـنـاقـصـه»

دیدار مدیر عامل شرکت گاز با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

DSC00694546

مدیر عامل شرکت گاز استان قم با آقای امیرآبادی نماینده مردم شریف استان قم در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد .
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت ضمن عرض تبریک سال نو، به تشریح عملکرد این شرکت در سال ۹۳پرداخت و اظهار‌ داشت: امیدواریم در سال جاری با همیاری و کمک نمایندگان محترم استان در خصوص پیگیری تخصیص اعتبارات لازم برای پروژه های گازرسانی در سطح استان، کلیه متقاضیان گاز طی سالهای ۹۴ و ۹۵ در روستاهای بالای ۲۰ خانوار باقیمانده که در بخش های مختلف استان می باشد، از این نعمت الهی بهره مند گردند.
امیرآبادی در ادامه این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از فعالیتهای انجام شده توسط این شرکت، تصریح نمود: با توجه به بند (ق) تبصره ۲ بودجه سال ۹۳، فرصت خوبی برای اجرا و تکمیل پروژه های گازرسانی ایجاد شده که بایستی به نحو مطلوب در این خصوص برنامه ریزی لازم صورت پذیرد.

 

تعرفه گازبهای سال ۹۴

مشترکین خانگی – هفت ماه اول سال

تصویر با کلیک قابلیت بزرگنمایی دارد

tarif94-1

مشترکین خانگی – پنج ماه دوم سال

تصویر با کلیک قابلیت بزرگنمایی دارد

tarif94-2

مشترکین صنعتی – عمومی – سایر

تصویر با کلیک قابلیت بزرگنمایی دارد

tarif94-3

دیدار نوروزی مدیر عامل شرکت با دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی

DSC00690

مدیر عامل شرکت گاز استان قم با دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت ضمن عرض تبریک سال نو، به تشریح فعالیتهای انجام شده در گازرسانی به مردم شریف استان پرداخت و اظهار داشت: تعداد ۲۶ روستای بالای ۲۰ خانوار در بخشهای مختلف فاقد گازرسانی هستند که مطالعات اولیه بازاریابی و طراحی آنها انجام شده و منتظر اعلام اعتبارات لازم در این خصوص هستیم. در صورت تخصیص بودجه و جذب پیمانکار، با تلاش همکاران تا پایان سال ۹۵ پروژه‌های اجرایی آنها به اتمام رسیده و روستائیان زحمتکش این روستاها از نعمت گاز، بهره مند می‌گردند.
دکتر لاریجانی در این دیدار ضمن تاکید بر گازرسانی به برخی از روستاها بویژه روستاهای وشنوه و اَوِل در بخش کهک که  در منطقه سردسیر قرار دارند، تصریح نمود: با تلاش و برنامه‌ریزی، کلیه پروژه‌های گازرسانی در حداقل زمان تکمیل شود.
رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: لازم است با اهتمام ویژه در خصوص جذب اعتبارات مورد نیاز و رفع مشکلات مسیر عبور لوله و اجرای پروژه‌های باقی مانده، با جدیت پیگیری و اقدامات لازم صورت پذیرد.

پیوند به تصاویر دیدار

دیدار نوروزی مدیرعامل شرکت گاز استان قم با کارکنان این شرکت

DSC00662مراسم دیدار نوروزی مهندس فرجی به همراه هیات مدیره با کارکنان این شرکت در سالن اجتماعات برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در این مراسم مهندس فرجی در دیدار با پرسنل ضمن تبریک بهار فاطمی و آرزوی سلامتی و بهروزی در سال جدید، به تشریح فعالیتهای سال گذشته پرداخته و از تلاش یکایک کارکنان در سال ۹۳ تشکر و قدردانی نمود.
وی اظهار داشت: امیدواریم در سال ۹۴ ضمن رعایت نکات ایمنی در انجام پروژه ها، در زمینه خدمات رسانی مطلوب به مردم شریف استان مانند سالهای گذشته موفق بوده و  با کار و پشتکار مضاعف شما همکاران این شرکت به اهداف خود در زمینه  تامین رفاه و رضایت کلیه  مشترکین خود از طریق توسعه شبکه گازرسانی و استمرار تأمین و تحویل گاز ایمن مطابق فناوریها و استانداردهای فنی دست یابد.

*** پیوند به تصاویر دیدار نوروزی

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب