مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

بازدید سرزده مدیرعامل شرکت گاز استان قم از پروژه های اجرایی

546

مدیر عامل این شرکت بهمراه رؤسای واحدهای HSE و روابط عمومی بصورت سرزده از عملیات شبکه گذاری و وصلی به گازدار خیابان نیروگاه- حکمت شمالی بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی مدیرعامل این شرکت هدف از  این بازدید را  ارزیابی پروژه های اجرائی و نحوه رعایت نکات ایمنی از سوی عوامل اجرایی عنوان کرد و اظهار داشت: در اجرای پروژه های گازرسانی حفظ جان عوامل پیمانکار ناظر پروژه در درجه اول اهمیت قرار دارد. پیمانکار مسئول حفظ و حراست از محیط کار و جان کارگران و ابزار و تجهیزات خود می باشد و امور HSE شرکت نیز نظارت بر نحوه عملکرد پیمانکار در خصوص اجرای رعایت نکات ایمنی  را دارد.
وی تصریح کرد:  نیروی انسانی از اصلی ترین سرمایه های یک سازمان می باشد؛ لذا افزایش امنیت، ایمنی و سلامت در محیط کار لازم و ضروری است. امور HSE نیز با دقت و به کارگیری دستورالعملهای بروز موجود در صنعت نفت، با قدرت و قوت بایستی نسبت به این وظیفه مهم حساس بوده و در صورت عدم رعایت مقررات ذیربط، کار را متوقف کنند، تا پروژه ها بدون حادثه به اتمام برسند.

مصرف بیش از دو میلیارد و چهار صد میلیون متر مکعب گاز در سال ۹۳ در استان قم

DSC546

در سال ۹۳ حدود دو میلیارد و چهار صد میلیون متر مکعب گاز در استان قم توسط مشترکان مصرف شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی مدیرعامل این شرکت اظهار داشت: در سال ۹۳ بیش از دو میلیارد چهار صد میلیون متر مکعب گاز در بخشهای مختلف صنعتی، خانگی، تجاری و نیروگاه سیکل ترکیبی در استان مصرف شده که در مقایسه با سال گذشته در کل ۱۹% افزایش داشته است.
وی تصریح کرد: با توجه به رفع محدودیت مصرف گاز در نیروگاههای کشور در سال ۹۳  میزان مصرف سیکل ترکیبی نیروگاه قم بیش از ۹۷۰ میلیون متر مکعب بوده که نسبت به سال ۹۲، حدود ۶۰% افزایش را نشان می دهد. همچنین میزان مصرف مشترکین صنعتی: ۳۷۸ میلیون متر مکعب، جایگاه های C.N.G :167 میلیون متر مکعب، مشترکین خانگی: ۷۲۱ میلیون متر مکعب و مشترکین تجاری ۱۲۴ میلیون متر مکعب بوده است. لذا افزایش مصرف بیشتر در بخشهای نیروگاه و مشترکین صنعتی می باشد.
وی در ادامه افزود: به رغم افزایش تعداد۱۶۵۰۰ مشترک جدید در بخشهای مختلف میزان مصرف گاز در بخش خانگی در سال ۹۳ نسبت به سال ۹۲ کاهش یافته است. این کاهش مرهون همکاری بسیار خوب مردم استان، اطلاع رسانی بموقع  و گسترده این شرکت ، همکاری صمیمانه صدا و سیمای مرکز قم و  حمایتهای امام جمعه، استاندار  و ائمه جمعه شهرها پیرامون فرهنگ سازی اصلاح الگوی مصرف و کاهش مصرف گاز می باشد.
مهندس فرجی ضمن تشکر از مردم شریف استان، گفت: امیدواریم که هم استانیهای عزیز در سال جاری همچون سال گذشته با ادامه همکاریهای خوب و عزم ملی و همگانی، ضمن رعایت نکات ایمنی در مصرف بهینه و صرفه جویی گاز اهتمام ورزیده و ضمن حفظ این ثروت ملی و نعمت الهی، ما را در جهت استمرار و پایداری جریان گاز یاری نمایند.

پروژه گازرسانی به فریدون آباد، گلستانه و حسن آباد (PC)

«آگـهـی مـنـاقـصـه»

۰۳ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید