منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

قرار گرفتن بیش از ۸۳% جمعیت روستایی تحت پوشش گاز طبیعی در استان قم

DSC546

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت اظهار داشت: گازرسانی به بیش از ۱۰۴ روستا در بخش های مختلف استان انجام شده و بیش از ۸۳% جمعیت روستایی تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند. از ۵۲ روستای باقی مانده بالای ۲۰ خانوار، سه روستای دیگر در بخش مرکزی و خلجستان بزودی از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.
وی اظهار امیدواری کرد: با برنامه ریزیهای صورت گرفته گازرسانی به روستاها شتاب بیشتری خواهد گرفت و انشاء ا… با مناقصه گزاری و جذب پیمانکاران توانمند و تلاش همکاران، تا سال ۹۶ عملیات اجرایی گازرسانی به حداقل ۴۹ روستا به اتمام رسیده و از نعمت گاز بهره مند گردند. از این روستاها تعداد ۱۳ روستا در منطقه قاهان از طریق C.N.G و بقیه از طریق خطوط لوله، گازرسانی خواهند شد.
مهندس فرجی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ۳۷ جایگاه فعال C.N.G در استان مشغول خدمات دهی هستند تصریح نمود: این شرکت با آمادگی کامل و در کوتاهترین زمان می تواند به صنایع متقاضی استفاده از گاز طبیعی و احداث کنندگان جایگاه C.N.G گازرسانی را انجام داده و به شبکه سراسری متصل نماید.
وی در پایان خاطر نشان کرد: این شرکت در حال تدوین برنامه های آتی اجرای گازرسانی است و امیدواریم در صورت تأمین به موقع اعتبارات بتوانیم روستاهای باقی مانده فاقد گاز را تا پایان سال ۹۶ تکمیل نموده و از نعمت گاز برخوردار شوند.

نشت یابی بیش از ۲۰۰۰کیلومتر از شبکه و خطوط تغذیه گاز در استا ن قم

1546

نشت یابی بیش از ۲۰۰۰کیلومتر از شبکه ها و خطوط تغذیه گاز طی سال ۹۳ در شرکت گاز استان قم انجام گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت اظهار داشت : با اقدامات مختلف از جمله باز دید دوره ا ی از تاسیسات و ایستگاههای ۷۴ مشترک عمده (صنایع و کارخانه ها }در سال ۹۳ نشت یابی انجام و از هدر رفت گاز جلوگیری گردید.
وی در ادامه افزود: طی سال ۹۳ بیش از ۲۰۰۰کیلومتر از تاسیسات زیر زمینی و شبکه ها و خطوط گاز دار ، مورد عملیات نشت یابی قرار گرفت و همچنین  از ۱۲۰۰۰  انشعاب گاز و ۳۰۶۲ شیر در حوضچه های تاسیسات رفع نشتی به عمل آمد.
مهندس فرجی بابیان اینکه عملکرد گروه نشت یاب این شرکت در سال ۹۳ نسبت به سال ۹۲  بسیار خوب و از  رشد ۲۰ درصد  برخودار بوده و طبق شرایط استاندارد انجام شده است. وی همچنین ، عنوان کرد: انجام عملیات نشت یابی و رفع بموقع آن  ضمن جلوگیری از هدر رفت  گاز و سرمایه ملی و همچنین پیشگیری از خطرات و حوادث احتمالی آن در جامعه ، باعث حفظ محیط زیست در کشور خواهد شد .

آگهی مناقصه پروژه گازرسانی به روستاهای علی آباد و چال گنبد (PC)

«آگـهـی مـنـاقـصـه»

برگزاری مراسم جشن وسرور به مناسبت اعیاد شعبانیه و تجلیل از جانبازان و بازنشتگان

khabar1

مراسم جشن و سروری به مناسبت اعیاد شعبانیه( میلاد امام حسین(ع) روز پاسدار، میلاد حضرت ابوالفضل(ع) روز جانباز، میلاد حضرت امام سجاد(ع)و همچنین میلاد حضرت ولی عصر (عج) با حضور مدیر عامل ، هیأت مدیره و کارکنان این شرکت به همراه خانواده ایشان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تشریح خلاصه ای از عملکرد شرکت در خصوص گازرسانی اظهار داشت: الحمد ا… فعالیتهای بسیار جدی و خوبی در زمینه گازرسانی به کل شهرها و روستاهای استان در سالهای گذشته انجام گردیده و امیدواریم با توجه به بند (ق) تبصره ۲ بودجه سال ۹۳،  با همیاری و تلاش شما کارکنان خدوم، کلیه متقاضیان گاز طی سالهای ۹۴ و ۹۵ در روستاهای بالای ۲۰ خانوار که بالغ بر ۴۹ روستا در بخش های مختلف استان می باشد، از این نعمت الهی بهره مند گردند.
شایان ذکر است در این مراسم، از ۲۳ نفر از جانبازان و ۴ تن از بازنشستگان این شرکت با اهدا لوح سپاس و هدایایی تقدیر و قدر دانی شد.
در ادامه یکی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت با مولودی خوانی ومدیحه سرایی به این مراسم شور و نشاط بیشتری داد که مورد استقبال کارکنان قرارگرفت.

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب