مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

قرار گرفتن بیش از ۸۳% جمعیت روستایی تحت پوشش گاز طبیعی در استان قم

DSC546

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت اظهار داشت: گازرسانی به بیش از ۱۰۴ روستا در بخش های مختلف استان انجام شده و بیش از ۸۳% جمعیت روستایی تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند. از ۵۲ روستای باقی مانده بالای ۲۰ خانوار، سه روستای دیگر در بخش مرکزی و خلجستان بزودی از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.
وی اظهار امیدواری کرد: با برنامه ریزیهای صورت گرفته گازرسانی به روستاها شتاب بیشتری خواهد گرفت و انشاء ا… با مناقصه گزاری و جذب پیمانکاران توانمند و تلاش همکاران، تا سال ۹۶ عملیات اجرایی گازرسانی به حداقل ۴۹ روستا به اتمام رسیده و از نعمت گاز بهره مند گردند. از این روستاها تعداد ۱۳ روستا در منطقه قاهان از طریق C.N.G و بقیه از طریق خطوط لوله، گازرسانی خواهند شد.
مهندس فرجی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ۳۷ جایگاه فعال C.N.G در استان مشغول خدمات دهی هستند تصریح نمود: این شرکت با آمادگی کامل و در کوتاهترین زمان می تواند به صنایع متقاضی استفاده از گاز طبیعی و احداث کنندگان جایگاه C.N.G گازرسانی را انجام داده و به شبکه سراسری متصل نماید.
وی در پایان خاطر نشان کرد: این شرکت در حال تدوین برنامه های آتی اجرای گازرسانی است و امیدواریم در صورت تأمین به موقع اعتبارات بتوانیم روستاهای باقی مانده فاقد گاز را تا پایان سال ۹۶ تکمیل نموده و از نعمت گاز برخوردار شوند.

نشت یابی بیش از ۲۰۰۰کیلومتر از شبکه و خطوط تغذیه گاز در استا ن قم

1546

نشت یابی بیش از ۲۰۰۰کیلومتر از شبکه ها و خطوط تغذیه گاز طی سال ۹۳ در شرکت گاز استان قم انجام گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت اظهار داشت : با اقدامات مختلف از جمله باز دید دوره ا ی از تاسیسات و ایستگاههای ۷۴ مشترک عمده (صنایع و کارخانه ها }در سال ۹۳ نشت یابی انجام و از هدر رفت گاز جلوگیری گردید.
وی در ادامه افزود: طی سال ۹۳ بیش از ۲۰۰۰کیلومتر از تاسیسات زیر زمینی و شبکه ها و خطوط گاز دار ، مورد عملیات نشت یابی قرار گرفت و همچنین  از ۱۲۰۰۰  انشعاب گاز و ۳۰۶۲ شیر در حوضچه های تاسیسات رفع نشتی به عمل آمد.
مهندس فرجی بابیان اینکه عملکرد گروه نشت یاب این شرکت در سال ۹۳ نسبت به سال ۹۲  بسیار خوب و از  رشد ۲۰ درصد  برخودار بوده و طبق شرایط استاندارد انجام شده است. وی همچنین ، عنوان کرد: انجام عملیات نشت یابی و رفع بموقع آن  ضمن جلوگیری از هدر رفت  گاز و سرمایه ملی و همچنین پیشگیری از خطرات و حوادث احتمالی آن در جامعه ، باعث حفظ محیط زیست در کشور خواهد شد .

آگهی مناقصه پروژه گازرسانی به روستاهای علی آباد و چال گنبد (PC)

«آگـهـی مـنـاقـصـه»

۰۳ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید