منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

انتقال اخبار و اطلاعات سایت قبلی به سایت جدید

شرکت گاز استان قم، قبلا از آدرس اینترنتی  nigc-qom.ir (ثبت شده در  تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۸۴) جهت اطلاع‌رسانی استفاده میکرد.

nigcqom-ssh

نرمافزار مدیریت محتوای قبلی امکانات زیادی نداشت و تهیه برخی گزارشات مورد نیاز روابط عمومی شرکت، ممکن نبود. به مرور زمان، پیشرفت تکنولوژی اطلاعات، باعث افزایش امکانات نرمافزارهای مدیریت محتوی (CMS) گردیده و امور فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) شرکت، در راستای افزایش امکانات فنی و بهره‌گیری از ابزارهای اطلاع‌رسانی جدیدتر، آدرس nigc-qpgc.ir را در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ثبت و از اوایل تابستان سال ۹۳ تغییر نرم‌افزار مدیریت محتوای سایت را در دستور کار خود قرار داد. اخبار شرکت از ابتدای سال ۹۳ به موازات سایت قبلی، در آدرس جدید نیز منتشر شد. امور فاوای ستاد شرکت ملی گاز ایران (بخش سیستمهای وب) نیز تغییر CMS و “تبدیل اطلاعات” از  CMS  قدیم به CMS  جدید را در دستور کار داشت. اکنون تقریبا کل اطلاعات و اخبار سایت شرکت گاز استان قم در آدرس جدید قرار دارد. با این اوصاف اطلاع‌رسانی تنها در آدرس جدید استمرار دارد و آدرس قبلی دیگر تمدید اعتبار نخواهد شد. البته در فرآیند “تبدیل اطلاعات”، محتوای برخی از پستها بدلیل ناسازگاری با CMS جدید از دست رفت.

nigcqpgc-ssh

امید که بتوانیم ضمن رعایت استانداردهای اطلاع‌رسانی، از رسانه اینترنت برای ارائه اطلاعات و خدمات بیشتر به مردم استفاده نماییم.

بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستای قمرود همزمان با هفته دولت

DSC01727

همزمان با هفته دولت و با حضور دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، استاندار، مدیران و مقامات ارشد استانی، پروژه گازرسانی به روستای قمرود در بخش مرکزی استان قم به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در مراسم رسمی افتتاحیه این پروژه، مدیر عامل شرکت گاز استان قم، ضمن خیر مقدم به مدعوین و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت و نیز تبریک دهه کرامت، اظهار داشت: برای  گازرسانی به این روستا، ۳۰ کیلومتر شبکه گذاری و خط تغذیه با نصب یک ایستگاه تقلیل فشار با ظرفیت ۵۰۰۰ متر مکعب در ساعت اجرا شده است.
مهندس فرجی با بیان اینکه برای اجرای این پروژه  بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است، گفت: با بهره برداری از این پروژه تعداد ۶۲۰ خانوار از نعمت گاز برخوردار می شوند.
در ادامه این مراسم دکتر لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی نیز با تبریک سالروز  ولادت باسعادت ثامن الحجج(ع) و گرامیداشت هفته دولت و یاد شهیدان رجائی و باهنر اظهار داشت: از ویژگیهای بارز شهیدان باهنر و رجائی خدمت کردن به مردم بود که این رفتار حل مشکل مردم و خدمتگذاری به آنان باید الگوی مسئولین اجرایی باشد. امیدواریم با توجه به مصوبات وزارت نفت در خصوص گازرسانی به روستاها، هرچه سریعتر روستاهای باقی مانده فاقد گاز در استان از نعمت گاز برخوردار شوند.
گفتنی است در پایان این مراسم، مشعل گاز در مسجد حضرت ولیعصر (عج) روستای قمرود توسط دکتر لاریجانی روشن شد.

همدردی با همکار ارجمند جناب آقای جواد قربانزاده

همکار ارجمند جناب آقای جواد قربانزاده

با نهایت تأسف و تأثر درگذشت مادر بزرگ گرامیتان  را تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحومه طلب غفران الهی و علو درجات و برای جنابعالی و کلیه بازماندگان صبر و شکیبایی همراه با سلامتی مسئلت داریم.

امور فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت گاز استان قم

آگهی مناقصه: پروژه بازرسی و نظارت بر توزیع گاز (C)

«آگـهـی مـنـاقـصـه»

برگزاری کنفرانس خبری به مناسبت دهه کرامت و هفته دولت در شرکت گاز استان قم

۵۴۶

کنفرانس خبری به مناسبت دهه کرامت و هفته دولت در شرکت گاز استان قم با حضور مهندس فرجی  مدیر عامل این شرکت و اصحاب رسانه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی در کنفرانس خبری مورخ ۲۸/۰۵/۹۴ با اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام رجائی و باهنر بر تشریح پروژه های قابل بهره برداری و کلنگ زنی در ایام هفته دولت پرداخت و اظهار داشت: در هفته دولت ۲ پروژه گازرسانی با هزینه ای بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال بهره برداری و کلنگ زنی می شود. پروژه گازرسانی به روستای قمرود با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال و ۵/۲۱ کیلومتر لوله گذاری خط تغذیه و شبکه توزیع گاز و همچنین نصب یک ایستگاه تقلیل فشار با ظرفیت۵۰۰۰ متر مکعب در ساعت به بهره برداری می رسد و بیش از ۶۰۰ خانوار از نعمت گاز بهره مند می شوند.
وی در ادامه افزود: عملیات اجرایی گازرسانی به ۶ روستا در بخش سلفچگان همزمان با هفته دولت با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال و ۳۲ کیلومتر لوله گذاری آغاز خواهد شد و بیش از ۵۰۰ خانوار روستائی از نعمت گاز برخوردار می گردند.
مهندس فرجی با بیان اینکه تعداد ۵۲ روستا در استان فاقد گازهستند تصریح نمود: برای گازرسانی به این ۵۲ روستا در سطح استان مبلغ ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار لازم است که ان شاء ا… از محل بند «ق» تأمین و  تا پایان سال ۹۶ طی مراحل مختلف به مرور مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

 

پروژه امور مرتبط با مشترکین اداره گاز منطقه یک قم (C)

«آگـهـی مـنـاقـصـه»

کالیبراسیون کنتورهای توربینی (PC)

«آگـهـی مـنـاقـصـه»

پروژه امور مرتبط با مشترکین اداره گاز منطقه دو قم (C)

«آگـهـی مـنـاقـصـه»

تحقق وصول مبلغ ۱۸۰۶ میلیارد ریال از فروش گاز طبیعی در سال ۹۳

DSC546

وصول بیش از ۸۷% درصد مطالبات گازبهاء مشترکین در شرکت گاز استان قم انجام گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: مهندس فرجی مدیرعامل این شرکت اظهار داشت: عملکرد وصول مطالبات گاز بهاء در بخشهای مختلف درسال ۹۳ مطلوب بوده است. در سال۹۲، وصول مطالبات گاز بهاء در بخشهای مختلف، ۸۰% و در سال ۹۳، با افزایش۷% به میزان ۸۷% رسیده است.
وی در ادامه افزود: وصول مطالبات گاز بهاء در بخش مشترکین صنعتی به میزان۹۶% ، مشترکین تجاری ۷۶% و خانگی ۷۱%  بوده است.
مهندس فرجی، مطالبات این شرکت در بخش حمل و نقل عمومی(جایگاههای سوخت C.N.G) را ۸۳% عنوان و تصریح نمود: در مجموع ، مبلغ ۱۸۰۶ میلیارد ریال از فروش گاز طبیعی درسال ۹۳ در استان از مشترکین وصول شده، لازم می دانم از مصرف کنندگانی که در پرداخت گازبهاء خود در وقت مقرر اقدام می نمایند تشکر و سپاسگزاری کنم. در واقع مشترکین با پرداخت بموقع قبوض گاز ضمن پیشگیری از انباشت بدهی خود ، شرکت ملی گاز ایران را در اجرای پروژه های گازرسانی در سطح استان و کشور یاری می کنند.
شایان ذکر است سریعترین روش پرداخت گاز بهاء توسط مشترکین از طریق دستگاههای خودپرداز (ATM) یا سایر روشهای مخابراتی (تلفنبانک، اینترنت و …) می باشد که مشترکین می توانند از این طرق مبلغ گازبهاء خود را در کمترین زمان به حساب شرکت گاز واریز نمایند.

۰۱ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب