مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

مشاهده و پرداخت قبوض گاز
جهت مشاهده و پرداخت الکترونیکی صورتحسابهای گاز،با درج شماره اشتراک خود در کادر پایین،کلید مشاهده را بزنید
بایگانی موضوعی
بایگانی ماهانه

بایگانی ماهانه

انتقال اخبار و اطلاعات سایت قبلی به سایت جدید

شرکت گاز استان قم، قبلا از آدرس اینترنتی  nigc-qom.ir (ثبت شده در  تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۸۴) جهت اطلاع‌رسانی استفاده میکرد.

nigcqom-ssh

نرمافزار مدیریت محتوای قبلی امکانات زیادی نداشت و تهیه برخی گزارشات مورد نیاز روابط عمومی شرکت، ممکن نبود. به مرور زمان، پیشرفت تکنولوژی اطلاعات، باعث افزایش امکانات نرمافزارهای مدیریت محتوی (CMS) گردیده و امور فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) شرکت، در راستای افزایش امکانات فنی و بهره‌گیری از ابزارهای اطلاع‌رسانی جدیدتر، آدرس nigc-qpgc.ir را در تاریخ ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ثبت و از اوایل تابستان سال ۹۳ تغییر نرم‌افزار مدیریت محتوای سایت را در دستور کار خود قرار داد. اخبار شرکت از ابتدای سال ۹۳ به موازات سایت قبلی، در آدرس جدید نیز منتشر شد. امور فاوای ستاد شرکت ملی گاز ایران (بخش سیستمهای وب) نیز تغییر CMS و “تبدیل اطلاعات” از  CMS  قدیم به CMS  جدید را در دستور کار داشت. اکنون تقریبا کل اطلاعات و اخبار سایت شرکت گاز استان قم در آدرس جدید قرار دارد. با این اوصاف اطلاع‌رسانی تنها در آدرس جدید استمرار دارد و آدرس قبلی دیگر تمدید اعتبار نخواهد شد. البته در فرآیند “تبدیل اطلاعات”، محتوای برخی از پستها بدلیل ناسازگاری با CMS جدید از دست رفت.

nigcqpgc-ssh

امید که بتوانیم ضمن رعایت استانداردهای اطلاع‌رسانی، از رسانه اینترنت برای ارائه اطلاعات و خدمات بیشتر به مردم استفاده نماییم.

بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستای قمرود همزمان با هفته دولت

DSC01727

همزمان با هفته دولت و با حضور دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، استاندار، مدیران و مقامات ارشد استانی، پروژه گازرسانی به روستای قمرود در بخش مرکزی استان قم به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم: در مراسم رسمی افتتاحیه این پروژه، مدیر عامل شرکت گاز استان قم، ضمن خیر مقدم به مدعوین و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت و نیز تبریک دهه کرامت، اظهار داشت: برای  گازرسانی به این روستا، ۳۰ کیلومتر شبکه گذاری و خط تغذیه با نصب یک ایستگاه تقلیل فشار با ظرفیت ۵۰۰۰ متر مکعب در ساعت اجرا شده است.
مهندس فرجی با بیان اینکه برای اجرای این پروژه  بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است، گفت: با بهره برداری از این پروژه تعداد ۶۲۰ خانوار از نعمت گاز برخوردار می شوند.
در ادامه این مراسم دکتر لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی نیز با تبریک سالروز  ولادت باسعادت ثامن الحجج(ع) و گرامیداشت هفته دولت و یاد شهیدان رجائی و باهنر اظهار داشت: از ویژگیهای بارز شهیدان باهنر و رجائی خدمت کردن به مردم بود که این رفتار حل مشکل مردم و خدمتگذاری به آنان باید الگوی مسئولین اجرایی باشد. امیدواریم با توجه به مصوبات وزارت نفت در خصوص گازرسانی به روستاها، هرچه سریعتر روستاهای باقی مانده فاقد گاز در استان از نعمت گاز برخوردار شوند.
گفتنی است در پایان این مراسم، مشعل گاز در مسجد حضرت ولیعصر (عج) روستای قمرود توسط دکتر لاریجانی روشن شد.

همدردی با همکار ارجمند جناب آقای جواد قربانزاده

همکار ارجمند جناب آقای جواد قربانزاده

با نهایت تأسف و تأثر درگذشت مادر بزرگ گرامیتان  را تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحومه طلب غفران الهی و علو درجات و برای جنابعالی و کلیه بازماندگان صبر و شکیبایی همراه با سلامتی مسئلت داریم.

امور فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت گاز استان قم

۰۱ اسفند ۱۳۹۶

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
ایمنی و بهداشت
آمار بازدید