منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

آگهی مناقصه شماره ۹۴/۱۵ – تجدید مناقصه

«آگـهـی مـنـاقـصـه»

بزودی چهار روستا در بخش سلفچگان استان قم به شبکه سراسری گاز متصل خواهند شد

DSC00544مدیرعامل شرکت گاز استان قم به همراه برخی مدیران و مسئولان این شرکت در سفری یک روزه از پروژه های گازرسانی به بخش سلفچگان بازدید و از نزدیک به بررسی چگونگی اجرای و پیشرفت این طرحها پرداخت.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، مهندس غلامرضا فرجی دراین بازدید درنشست مشترک با پیمانکاران آخرین وضعیت پروژه ها را بررسی و دستوراتی جهت تسریح در این پروژه هاصادر کرد.
مدیرعامل شرکت ، درحاشیه این بازدید طی سخنانی با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مبنی بر افزایش ظرفیتها ی خدمت رسانی به مردم بویژه در مناطق محروم و روستاها اظهارداشت : حضور مسئولان در بخش ها و روستاهای مختلف در آشنایی با مشکلات مردم و تلاش برای رفع آنها موثر است.
مهندس غلامرضا فرجی اجرای سریعتر پروژه ها و طرحهای گازرسانی به بخش ها را با توجه به شروع فصل سرما در کاهش مشکلات و پیشگیری از مهاجرت روستاییان به شهرهاوهمچنین در افزایش رضایتمندی و رفاه و آسایش مردم موثر دانست و افزود: خدمت رسانی و تلاش برای رفع مشکلات، توسعه و نگهداری شبکه گاز طبیعی باید همواره در اولویت برنامه های این شرکت باشد.
وی، با اشاره به اقدامات مثبت انجام شده در زمینه توسعه شبکه گازرسانی در سالهای اخیر گفت: با تلاش دولت یازدهم عرصه خدمت رسانی و گسترش امکانات رشد قابل ملاحظه ای یافته و تعداد مشترکان گاز طبیعی نیز با برنامه ریزی های انجام شده افزایش داشته است.
مهندس فرجی در جلسه مشترک با مسئولان و پیمانکاران این شرکت ضمن بررسی پیشرفت طرحهای گازرسانی بر ضرورت رفع مشکلات و تکمیل طرحها طبق برنامه زمان بندی تعیین شده تاکید کرد. وی در ادامه به تشریح جزئیات این پروژه ها پرداخت و گفت : در حال حاضر پروژه های گازرسانی به ۴روستای گلستانه ، فریدون آباد ، حسن آباد، نصرتیه با پیشرفت بیش از ۸۰درصد و۲ روستای چله گنبد و علی آباد با پیشرفت ۳۰درصد و اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال در حال اجرا است و تمام تلاش این شرکت بر این است که گازرسانی به ۴ روستای این بخش که پیشرفت بالایی دارد، تا دهه فجر به بهره برداری برسد.

آگهی مناقصه شماره ۹۴/۱۰ – تجدید مناقصه

جهت مشاهده آگهی مناقصه روی تصویر زیر کلیک کنید:

 

qpgc-monaghese9410

آگهی مناقصه شماره ۱۶/۹۴

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه احداث ساختمان شرکت گاز استان قم (PC) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار:

۱)   تامین مصالح و احداث بنا به متراژ تقریبی ۱۰۰۰۰ مترمربع

۲)   تامین مصالح و اجرای عملیات تاسیسات برقی و مکانیکی ساختمان

 

ب- محل اجرا : شهر قم، میدان جانبازان می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی :

۱)   توانایی انجام کار در مدت ۷۳۰ روز تقویمی.

۲)   دارا بودن حداقل پایه ۳ در رشته ساختمان و حداقل ۴ در رشته تاسیسات مکانیکی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

۳) توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۵۵۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.

۴)   توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

 

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۱۲/۱۰/۱۳۹۴ می‌باشد.

هـ- مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۲۶/۱۰/۱۳۹۴ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰:۰۰ روز سه شنبه مورخ ۱۳/۱۱/۱۳۹۴ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۰۰۰/۲۹۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور پیمانها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس:  www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه :

۱)   ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۲) کارفرما در صورت درخواست پیمانکار منتخب، به میزان ۲۰% مبلغ اولیه پیمان به عنوان پیش پرداخت طبق شرایط پیمان و در ازای ارایه ضمانتنامه بانکی به پیمانکار پرداخت می‌نماید.

۳)   شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۴)   به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۵) در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور پیمانهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

اساسنامه شرکت گاز استان قم

متن اساسنامه در فایل زیر موجود و قابل دریافت میباشد:

statute

آگهی مزایده شماره ۱-۹۴

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

اقلام اسقاط و ضایعات موجود در انبار را از طریق مزایده به فروش رساند:

الف- نام و نشانی مزایده گزار: شرکت گاز استان قم به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین، کوچه شماره ۱۸

ب- موضوع مزایده: فروش اقلام به شرح ذیل:

۱-    آهن آلات ۲۴۲۷۴۹ کیلوگرم

۲-    کنتور و رگولاتور اسقاط ۱۰۲۸۶۹ کیلوگرم

۳-    قطعات کامپیوتری مستعمل ۱۶۴ عدد

۴-    گوشی تلفن مستعمل ۶۱ عدد

۵-    تختخواب یکنفره به همراه تشک فنری مستعمل ۷۳ سری

۶-     لوله پلی اتیلن مستعمل ۸۵۰ کیلوگرم

ج- شرایط مزایده گران:

۱-  توانایی ارایه ضمانتنامه یا وجه نقد (واریز به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) معادل ۱۰ درصد قیمت پیشنهادی به عنوان سپرده شرکت در مزایده همراه اسناد تحویلی

۲-    توانایی ارایه انواع ضمانتنامه های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی

۳-    مهلت اعلام آمادگی و خرید اسناد مزایده تا مورخ ۱۲/۱۰/۹۴

۴-    مهلت عودت پاکات مزایده تا پایان وقت اداری مورخ ۲۶/۱۰/۹۴

۵-   زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۲۸/۱۰/۹۴

مزایده‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مزایده (به مبلغ ۰۰۰/۲۹۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس اشاره شده فوق مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس:
www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه :

۱)   ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

۲)   شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.

۳)   به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۴) در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور قراردادهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.

روابط عمومی شرکت گاز استان قم

آمادگی تیم های امدادی شرکت گاز استان قم جهت خدمات رسانی به مشترکان

DSC00686

همزمان با اولین بارش برف پاییزی در استان قم مدیرعامل این شرکت از  مرکز پیام بازدید واز آمادگی  کامل تیم های امدادی جهت خدمات رسانی به مشترکان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی گاز استان قم ، مهندس فرجی مدیرعامل شرکت، در این بازدید طی سخنانی با تقدیر از زحمات شبانه روزی  پرسنل امداد و مرکز پیام گفت: باتوجه به پیش بینی رخ داد ال نینو در کشور و به تبع آن بارندگی در استان قم ، انتظار می رود زمستان سردی را امسال پیش رو داشته باشیم چنانکه دو موج سرد تاکنون حادث شده است ولذا وظیفه قانونی ، شرعی و انسانی همکاران ایجاب می نماید با تجهیز امکانات و آمادگی بیشتری نسبت به سالهای گذشته پاسخگوی تماس مشترکان بوده و سرویس دهی مطلوب و در حداقل زمان را به آنها  داشته باشند.

مهندس فرجی تاکید کرد : واحد امداد این شرکت  می بایست  به منظور خدمات رسانی به مشترکان  در شرایط سرما و یخبندان تمهیدات لازم جهت تجهیز خودروهای امدادی به زنجیر چرخ ودیگر امکانات را اتخاذ نماید.ایشان همچنین در خصوص افزایش تعداد اپراتور های پاسخگو  واکیپ های امدادرسان به منظور  خدمات رسانی بموقع وبا کمترین زمان ممکن وجلب رضایت مشترکان دستورات لازم راصادر نمود.

مدیرعامل شرکت گاز استان قم در پایان  به مصرف کنندگان گاز توصیه کرد: ضمن اعمال مدیریت در مصرف گاز و رعایت اصول ایمنی در راستای کاهش حوادث احتمالی و جلو گیری از افت فشار گاز،  در صورت بروز هرگونه مشکل اعم از افت فشار، قطعی گاز وغیره در اسرع وقت با  مرکز پیام این شرکت  به شماره تلفن ۱۹۴  تماس حاصل نموده تا همکاران ما در اولین فرصت نسبت به رفع مشکل اقدامات لازم را بعمل آورند. گفتنی است مهندس فرجی دراین بازدید به دقت درجریان نحوه پاسخگویی به تماسهای شهروندان و نحوه خدمات رسانی  مرکز پیام  به مشترکان در شرایط ویژه قرار گرفت.

 

کسب رتبه نخست شرکت گاز استان قم در بخش پدافند غیرعامل ومدیریت بحران

DSC02814

همزمان با هفته  پدافند غیر عامل در ارزیابی صورت گرفته  توسط شرکت ملی گاز ایران ، شرکت گاز استان قم موفق به کسب رتبه نخست در بین کلیه شرکت های استانی در بخش پدافند غیر عامل  و مدیریت بحران  شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم،  مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت با اعلام این خبر اظهارداشت : اهم فعالیت واحد ایمنی ،بهداشت،محیط زیست و پدافندغیر عامل،  شامل مسایل مربوط به  ایمنی گاز  در بخش خانگی، صنعت  ،مسایل بهداشتی و زیست محیطی آن وهمچنین در بخش پدافند غیرعامل ومدیریت بحران  بوده که  با رویکرد  حفظ سلامت کارکنان و مشترکان  و تاسیسات و مدیریت آن در شرایط بحران و اضطرار  است.

مهندس فرجی افزود: عمده فعالیت  این واحد در شش ماهه نخست امسال  در بخش بهداشت  شامل  اندازه گیری عوامل  زیان آور  محیط کار  شامل عوامل  فیزیکی ، شیمیایی ، ارگونومی ، بیماری های شغلی ،معاینات شغلی  و…… وهمچنین در بخش  محیط زیست  شامل  کنترل و ممیزی  آلاینده  های زیست محیطی ،  اخذ لوح خدمات سبز ، مدیریت  پسماند و پساب های  بهداشتی و غیره  ونیز در بخش ایمنی و آتش نشانی  شامل  ارزیابی و پایش و کنترل شاخص های حوادث پرسنلی ، شبه حوادث و ممیزی تاسیسات ، پی­گیری جلسات  HSE  کمیته  ایمنی و آتش نشانی و ارزیابی کلیه پیمانکاران بوده است و در  بخش صنعت هم از دیدگاه، آموزش و فرهنگ سازی پدافند  غیر عامل،  اقدام به برگزاری مانورپدافند غیر عامل  و مدیریت بحران درسطح استان نموده است.

وی ادامه داد : در بخش پدافند  غیر عامل و  مدیریت بحران،  شناسایی وضعیت اضطراری و  تهدیدات و نقاط آسیب پذیری صنعت  بر اساس دستور العمل ها و فرایند های تعیین شده موجودو تعامل بسیار تنگاتنگ و سازنده با ستاد پدافند غیر عامل و  مدیریت بحران  در سطح شرکت ملی گاز و استان قم می باشد.

 

 

رعایت الگوی مصرف مانع از افت فشار گاز در فصل سرما می شود

DSC02827

مدیر عامل شرکت گاز استان قم  گفت :  با توجه به در پیش بودن فصل سرما رعایت الگوی مصرف، مانع از افت فشار گاز در سطح استان خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس غلامرضا فرجی با  اشاره  به پیش بینی اعلام شده  در خصوص وقوع پدیده ال نینو در کشور و زمستان سرد و پر بارش در سال جاری  اظهار داشت :با هدف ارائه خدمات رسانی مطلوب به شهروندان و همچنین نظارت و هدایت و کنترل بموقع واحدهای عملیاتی در برخورد با حوادث غیر مترقبه احتمالی در روزهای سرد زمستان، پایگاه کشیک این شرکت بصورت شبانه روزی دایر و آماده خدمات رسانی می باشد.

وی افزود : مشارکت شهروندان و مشترکان محترم در مصرف بهینه ورعایت نکات ایمنی گاز منجر به پایداری و استمرار جریان گاز و جلوگیری از افت فشار خواهد شد .

مهندس فرجی، با تأکید بررعایت الگوی مصرف توسط مشترکان از آنان خواست با مصرف بهینه در راستای اقتصاد مقاومتی و همچنین فرمایشات مقام معظم رهبری از این ثروت خدادادی به درستی مصرف و حفاظت نموده و مانع از قطع جریان گاز کارخانجات و واحدهای تولیدی در کشور  بویژه استان قم شوند .

وی تصریح نمود :  فعالیت کشیک شبانه روزی از پانزدهم آبان ماه آغاز  وتا  پانزدهم فروردین سال  بعد ادامه دارد .

مدیر عامل شرکت خاطرنشان کرد :با شروع فصل زمستان اکیپ های امدادی این شرکت افزایش  یافته است و کلیه پرسنل خدوم و همچنین بسیجیان سر افراز  با آمادگی کامل در شرایط ویژه و بحرانی، این شرکت را یاری خواهند نمود.

۰۵ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب