منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

آغاز و بهره برداری از ۸۳ پروژه گازرسانی همزمان با دهه مبارک فجردر استان قم

همزمان با ایام ا…. دهه مبارک فجر

آغاز و بهره برداری از ۸۳ پروژه گازرسانی همزمان با دهه مبارک فجردر استان قم

faraji2

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت ، ضمن گرامیداشت سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام ا…. دهه فجر انقلاب اسلامی به رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (رحمته الله علیه ) اظهار داشت، در راستای ادامه خدمات رسانی و تأمین انرژی مردم شریف استان بویژه روستائیان گرانقدر و کاهش مصرف سوختهای مایع، همزمان با ایام ا… دهه مبارک فجر ، دو روستا در بخش دستجرد و چهار روستا در بخش سلفچگان و ۷۵ واحد صنعتی و پرورش طیوردر سطح استان با هزینه ای بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال مورد بهره برداری قرارمی گیرند.

مهندس فرجی، با بیان اینکه، همچنین عملیات اجرای گاز رسانی به ۲ روستای دیگر نیز در بخش کهک با اعتبار اولیه ۵۰ میلیارد ریال، آغاز میشود، تصریح نمود:با توجه به کوهستانی بودن مسیر ۲ روستای وشنوه و اول در بخش کهک، زمان اجرای پروژه گازرسانی ۷۲۰ روز پیش بینی شده است .

وی در ادامه افزود: در حال حاضر عملیات گازرسانی به ۲روستای دیگربا اعتبار ۱۵ میلیارد در بخش سلفچگان با پیشرفت ۴۵درصدی دردست اجراء است و در ۶ ماهه اول سال ۹۵ به بهره برداری خواهند رسید .

 

 

مصرف سوخت CNG موجب ۱۴۰ میلیون لیتر صرفه جوئی بنزین در استان قم شد

مصرف سوخت CNG موجب ۱۴۰ میلیون لیتر صرفه جوئی بنزین در استان قم شد

DSC02815

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت اظهار داشت ، استفاده خودرو ها از سوخت گاز طبیعی C.N.G طی نه ماه اول سال جاری باعث صرفه جوئی ۱۴۰ میلیون لیتر بنزین در سطح استان گردید .

وی در ادامه افزود : استفاده از گازطبیعی(C.N.G) توسط خودرو ها ،ضمن کاهش مصرف سوخت فسیلی بنزین و حفظ منابع هیدرو کربوری، موجب کاهش آلودگی هوا و حفظ سرمایه های ملی گردیده و همچنین در پایداری محیط زیست و استمرار هوای پاک، مؤثر خواهد بود .

مهندس فرجی با بیان اینکه بطور میانگین روزانه حدود ۵۰۰ هزار متر مکعب گاز طبیعی توسط جایگاههای((C.N.G دراستان مصرف میشود افزود، در حال حاضر تعداد ۳۷ جایگاه سوخت گازطبیعی (C.N.G) فعال در سطح استان وجود دارد که به کلیه خودرو های گاز سوز استان و خودروهای عبوری و زائران کریمه اهلبیت حضرت معصومه علیها السلام خدمات رسانی می کنند .

آگهی مناقصه ۹۴۱۹

monaghese9419

بهره برداری از پروژه گازرسانی به محله هشت (فاز ۸) شهر پردیسان قم

pardisan8

پروژه گاز رسانی  به مجتمع های مسکونی مسکن مهر در محله هشت (فاز ۸) شهر پردیسان قم تکمیل و به شبکه سراسری گاز متصل گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت اظهار داشت : با تلاش همکاران ، پروژه گازرسانی به محله هشت (فاز ۸) شهر پردیسان به بهره برداری رسید وبیش از ۳۲۰۰ خانوار می توانند از نعمت گاز بهره مند شوند ،

وی با اشاره به اجرای ۸۰۰۰  متر شبکه فولادی و احداث یک ایستگاه ۲۰۰۰۰ متر مکعب در ساعت ، هزینه اجرایی این پروژه را حدود ۲۰ میلیارد ریال عنوان کرد . و افزود ، با اجرا و تکمیل این طرح زیر ساختهای گازرسانی به ۳۰۰۰ واحد مسکونی دیگر با هزینه ای بالغ بر۳۰ میلیاردریال درمحله های ۹و۱۰شهر پردیسان فراهم می گردد .

مهندس فرجی در ادامه گفت : در حال جاضر حدود ۳۵۰۰۰ مشترک در شهر پردیسان از نعمت گاز برخوردار هستند .

آگهی مناقصه انتخاب مشاور به روش کیفیت و قیمت

qpgc9417

برگزاری دوره آموزشی (اصول و مفاهیم پدافند غیر عامل) در شرکت گاز استان قم

s-amuzesh

دوره آموزشی اصول و مفاهیم پدافند غیر عامل با حضور مدیران ، روسای واحدهای ستادی و جمعی ازکارکنان در ساختمان جدیدالاحداث آموزشی این شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت اظهار داشت، به مجموعه اقدامات غیر مسلحانه (که موجب افزایش بازدارندگی ، کاهش آسیب پذیری ، تداوم فعالیت های ضروری ، ارتقأ پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران در مقابل تهدیدات و اقدامات نظامی دشمن) پدافند غیر عامل اطلاق می شود و شامل کلیه اقداماتی است که در راستای حفط امنیت ، ایمنی و پایداری تجهیزات و شبکه ها ی گازرسانی و…. اتخاذمی گردد .
وی در ادامه: هدف از برگزاری این دوره آموزشی را درجهت ارتقاء سطح آگاهی و دانش کارکنان بر شمرد و افزود ، رعایت اجرای دستور العمل پدافند غیر عامل در مطالعات ، طراحی ها ، اجرای طرحها و کلیه پروژه های عمرانی، حائز اهمیت بوده و ضروری است . واز صرف هزینه های احتمالی آینده جلوگیری خواهد کرد.
شایان ذکر است ، مدیریت عامل شرکت به همراه مهندس متقیان مدیرکل پدافند غیر عامل استان ، ضمن بازدید از نحوه برگزاری دوره مذکور، برای ساعتی در جمع کارکنان حضور یافته و به مطالب عنوان شده توسط استاد مربوطه در ارتباط با پدافند غیرعامل ، گوش فرا داده و مورد استقبال ایشان قرار گرفت .

تعداد ۷۳۲ واحد صنعتی در استان قم گازرسانی خواهد شد

faraji15

گازرسانی به ۷۳۲ واحد صنعتی عمده تا پایان سال ۹۶ انجام میگردد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت با اشاره به اینکه در راستای گازرسانی به صنایع در استان در حال حاضر بیش از ۲۷۰۰ واحد صنعتی از نعمت گاز بهره مند هستند ، اظهار داشت تعداد ۷۳۲ واحد صنعتی هم تا پایان سال ۹۶ با برنامه ریزی های صورت گرفته گازرسانی میشوند .

وی با بیان اینکه حدود ۸۰% از صنایع استان قم تا به امروز گازرسانی شده اند گفت : برخی از شهرک های صنعتی بعلت توسعه با محدویت مصرف مواجه هستند که نیاز به افزایش ظرفیت شبکه های توزیع و ایستگاه های تقلیل فشار دارند ، از جمله در شهرک های صنعتی شکوهیه، محمود آباد ، سلفچگان و منطقه ویژه سلفچگان میباشد که اقدامات اولیه برای اینکار صورت گرفته و مراحل اجرای کار در دست اقدام است .

مهندس فرجی هزینه های گازرسانی به این صنایع را حدود ۱۵۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود : امیدواریم که بتوانیم هزینه های مورد نظر در گازرسانی به صنایع باقی مانده را از طریق بند ((ق)) تبصره ۲ قانون بودجه سال ۹۳ ماده ۱۲ قانون رفع موانع تولید ( مصوب اردیبهشت سال ۹۴ ) تأمین کنیم .

مصرف ۱ میلیارد و ۶۲۸ میلیون متر مکعب گاز در استان قم

faraji14
در نه ماهه سال جاری بیش از ۱ میلیارد و  ۶۲۸ میلیون متر مکعب گاز در حوزه های مختلف در استان مصرف شده است .
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیرعامل این شرکت اظهار داشت ، طی ۹ ماه ابتدای سال جاری بیش از  ۱ میلیارد و ۶۲۸ میلیون متر مکعب گاز در سطح استان قم مصرف شده و از این میزان مصرف، حدود ۷۳۵ میلیون متر مکعب مربوط به نیروگاه سیکل ترکیبی و بالغ بر ۱۲۶ میلیون متر مکعب مربوط به جایگاههای سوخت CNG بوده است .
وی در ادامه افزود : واحد های صنعتی در سطح استان در ۹ ماه گذشته بیش از ۱۸۲ میلیون متر مکعب گاز مصرف داشته اند که تا کنون هیچگونه محدودیتی در مصرف گاز صنایع و کارخانجات اعمال نشده است .
مهندس فرجی ، مصرف گاز واحد های خانگی و تجاری را در همین مدت  بیش از ۵۸۶ میلیون متر مکعب عنوان کرد ، و افزود به رغم افزایش تعداد ۱۲۰۰۰ مشترک جدید به آمار مشترکان استان مصرف گاز در سال جاری ، نسبت به سال ۹۳ ، در مجموعه به میزان حدود یک درصد کاهش را نشان میدهد.

۰۹ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب