منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

پیام نوروزی مدیر عامل محترم شرکت گاز جناب آقای مهندس فرجی

scan0084

کاشت درخت درمحوطه C.G.S شرکت گاز استان قم

DSC01067

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت در روز درخت کاری با حضور درمحوطه C.G.S قم ضمن کاشت یک اصل نهال، اظهار داشت یکی از راهای عملی کاهش آلودگی هوا در محیط های صنعتی و افزایش طراوت و ایجاد هوای پاک ، کاشت درخت و حفظ ، نگهداری و افزایش فضا های سبز می با شد .

وی در ادامه افزود ، با توجه به موقعیت جغرافیایی شهر مقدس قم و کمبود آب در استان ، بایستی ضمن انتخاب نهال مناسب با شرایط آب وهوائی این استان ، در آبیاری نهال ها و حفظ شادابی درختان ، از سیستم آبیاری نوین استفاده نمود.

مهندس فرجی با بیان اینکه توسعه فضای سبز در کنار تاسیسات گاز لازم و ضروری است عنوان کرد ، امیدواریم با برنامه ریزی صحیح همه ساله نسبت به افزایش کاشت نهال اقدام گردد.

بهره برداری از پروژه گازرسانی به ۷ روستا در استان قم

DSC01045پروژه گازرسانی به ۷ روستا در بخشهای مختلف استان با حضور استاندار ، مدیر عامل شرکت ، فرماندار، جمعی از مقامات استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت در آیین افتتاح گاز رسانی به این ۷ روستا، به ارائه گزارشی از وضعیت گاز رسانی در سطح استان پرداخت و اظهار داشت ،گازرسانی به چهار روستا از این هفت روستا در بخش سلفچگان که هم اکنون شاهد افتتاح آن هستیم با تلاش همکاران محترم و مجری طرح یک ماه زودتر از مدت زمان تعیین شده ، تکمیل و به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شدند .

وی ، هرینه اجرائی گازرسانی به این ۷ روستارا مبلغی بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال با ۳۶ کیلومتر خط تغذیه و شبکه گذاری عنوان کرد و افزود: تعداد ۳۰۰ خانوار در این روستاها از نعمت گاز بهرمند گردیدند.

مهندس فرجی در ادامه گفت ، اکثریت روستاهای مناطق سرد سیر ، سالها ست که از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و بحمداله پیمانکارپروژ گازرسانی به دو روستا ی وشنوه و اول در بخش کهک نیز انتخاب شده ودر حال تجهیز کارگاه است . هزینه اجرائی این پروژه ۵۵میلیارد ریال است و انشاء ا…. عملیات اجرائی در نیمه دوم فروردین سال ۹۵ آغاز خواهد گردید.

استاندارقم هم در ادامه این مراسم ، ضمن ابراز خرسندی بهره برداری از این پر وژه ها و تشکر از تلاشهای صورت گرفته توسط شرکت گاز ، اظهار داشت : سیاست و اولویت برنامه مسئولان استان خدمات رسانی مطلوب به روستائیان زحمتکش و تامین رفاه و آسایش برای آنان است تا به این وسیله ، از مهاجرت های بی رویه به شهرها و تخریب تدریجی روستا ، جلو گیری گردد.

تمدید گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) شرکت گاز استان قم

شرکت گاز استان قم موفق به تمدید گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) ، شامل استانداردهای ISO9001 , 2008 2004 ، ISO1400 و ۲۰۰۷ ، OHSAS   ۱۸۰۰۱ و HSEMS       وزارت نفت گردید . ،

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم ، مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت با اشاره به فرآیند ممیزی مراقبتی سال اول این سیستم، خاطر نشان کرد کلیه سوابق مربوط به مستندات سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) توسط تیم ممیزی شرکت گواهی دهنده (IMG) بررسی و شواهد انطباق با بندهای استاندارد مربوطه ثبت ومورد تأیید قرار گرفت .

وی با بیان اینکه این شرکت از سال ۱۳۸۱ اهتمام ویژه به استقرار این استانداردها نمود و تاکنون چندین دوره متوالی موفق به تمدید این گواهینامه گردیده است ، افزود:این موفقیت کسب شده مرهون تلاش های کلیه مدیران ،روسای واحدهای مختلف وهمچنین پرسنل خدوم شرکت بوده واستقراراستاندارد های ذکر شده در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص اجرای اقتصاد مقاومتی و سیاستهای کلان وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران می باشد .

۰۵ مهر ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب