منشور حقوق شهروندی

مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی

مشترک گرامی؛ کلیه حقوق و تکالیف شما در ارتباط با شرکت گاز در «مجموعه مقررات و شرایط استفاده از گاز طبیعی» درج شده است. لطفاً آن را مطالعه فرمایید.

تعالی سازمانی

ارکان جهت ساز


بایگانی موضوعی
درخواست و دریافت کد پستی


اینستاگرام         آپارات

بایگانی ماهانه

مناقصه خدمات حمل و نقل

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه خدمات حمل و نقل (عمرانی) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) به مناقصه‌گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار :

 • تأمین خودرو سواری: پژو ۴۰۵، سمند، پارس مدل ۹۰ به بالا با راننده مجرب به تعداد ۱۹ دستگاه؛

ب- محل اجرا : استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی :

 • توانایی انجام کار در مدت ۳۶۵ روز تقویمی.
 • دارا بودن گواهی صلاحیت از اداره کار و امور اجتماعی در گروه حمل و نقل
 • توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۰۰۰/۵۰۰/۳۰۱ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
 • توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و استعلام ارزیابی ساده تا تاریخ ۲۰/۰۲/۱۳۹۵ می‌باشد.

 

هـ – مهلت عودت پاکات مناقصه و استعلام ارزیابی ساده تا پایان وقت اداری مورخ ۰۳/۰۳/۱۳۹۵ می‌باشد.

 

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۰۵/۰۳/۱۳۹۵ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۰۰۰/۳۵۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور قراردادها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس:  www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه :

 • ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 • به این پیمان پیش پرداخت تعلق نمی‌گیرد.
 • شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 • به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور قراردادهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.   

                                                                                                روابط عمومی شرکت گاز استان قم

مناقصه اجرا و نصب ۲۰۰۰ انشعاب پراکنده فولادی و پلی اتیلن در استان قم

«آگهی فراخوان مناقصه عمومی»

«تجدید مناقصه»

شرکت گاز استان قم در نظر دارد :

پروژه اجرا و نصب ۲۰۰۰ انشعاب پراکنده فولادی و پلی اتیلن در استان قم (PC) را از طریق مناقصه عمومی (یک مرحله ای) و پس از ارزیابی کیفی به مناقصه گران واجد شرایط واگذار نماید :

الف- شرح مختصر کار :

 • تهیه مصالح و ساخت ۱۴۰۰ انشعاب فولادی
 • تهیه مصالح و ساخت ۶۰۰ انشعاب پلی اتیلن

ب- محل اجرا: سطح استان قم می‌باشد.

ج- شرایط پیمانکاران متقاضی:

 • توانایی انجام کار در مدت ۳۶۰ روز تقویمی.
 • دارا بودن حداقل پایه ۵ در رشته تأسیسات و تجهیزات، از سازمان مدیریت و برنامه ریزی.
 • توانایی ارایه ضمانتنامه بانکی یا وجه نقد (واریزی به حساب شماره ۲۱۷۴۶۳۳۴۰۳۰۰۵ سیبا) به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۴۹۰ ریال به عنوان سپرده شرکت در مناقصه همراه اسناد تحویلی.
 • توانایی ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی جهت اجرای تعهدات قراردادی.

د- مهلت اعلام آمادگی و دریافت اسناد مناقصه و ارزیابی کیفی تا تاریخ ۱۵/۰۲/۱۳۹۵ می‌باشد.

هـ- مهلت عودت اسناد ارزیابی کیفی و پاکات مناقصه تا پایان وقت اداری مورخ ۲۹/۰۲/۱۳۹۵ می‌باشد.

و- زمان گشایش پاکات ساعت ۱۰:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۱۰/۰۳/۱۳۹۵ می‌باشد.

مناقصه‌گران می‌توانند جهت خرید اسناد مناقصه (به مبلغ ۰۰۰/۳۵۰ ریال با لحاظ مالیات بر ارزش افزوده) به آدرس قم, بین میدان امام خمینی و میدان شهید زین‌الدین کوچه شماره ۱۸ شرکت گاز استان قم، امور پیمانها مراجعه نمایند. در ضمن این آگهی از طریق نشانی سایت شرکت گاز استان قم به آدرس: www.nigc-qpgc.ir یا سایت پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات به آدرس www.spac.ir قابل دریافت است.

نکات قابل توجه :

 • ارایه مدارک فوق‌الذکر هیچگونه حقی را جهت متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.
 • کارفرما در صورت درخواست پیمانکار منتخب، به میزان ۱۵% مبلغ اولیه پیمان را به عنوان پیش پرداخت طبق شرایط پیمان و در ازای ارایه ضمانتنامه بانکی به پیمانکار پرداخت می‌نماید.
 • شرکت گاز استان قم در قبول یا رد کلیه پیشنهادها مختار بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد.
 • به پیشنهادهای مشروط و مبهم و پیشنهادهایی که بعد از مدت مقرر در آگهی برسد مطلقاً ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 • در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر متقاضیان می‌توانند با شماره تلفکس امور قراردادهای شرکت گاز استان قم ۳۶۶۲۰۰۰۴-۰۲۵ تماس حاصل فرمایند.   

                                                                                                روابط عمومی شرکت گاز استان قم

کسب تقدیر نامه ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز توسط شرکت گاز استان قم

photo_2016-04-18_11-18-51

نماز پروازگاه روح ، جویبار تطهیر کننده قلب، روشنای چشم عارفان و پشتوانه آرامش و تسکین روح انسان است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : براساس ارزیابی صورت گرفته ، مربوط به فعالیتهای سال ۹۳ کلیه دستگاه های اجرائی استان در امر برگزاری خطیر نماز جماعت ، این شرکت موفق به کسب تقدیر نامه ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز گردید ودر مراسمی از تلاشهای مدیریت عامل ، دبیرو اعضای شورا اقامه نماز تقدیر بعمل آمد.

تقدیر نامه نماز

افزایش ۲۸ درصدی اجرای شبکه گذاری در سال ۹۴ نسبت به سال ۹۳ در استان قم

10

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت دراولین جلسه بررسی پروژه های گازرسانی در دست اجرا، اظهار داشت : با تلاش همکاران وانتخاب پیمانکاران با تجربه، در سال ۹۴ بالغ بر۱۶۰ کیلومتر شبکه گذاری فولادی و پلی اتلین در سطح استان اجراء شده که نسبت به سال ۹۳ بیش از ۲۸ در صد افزایش را نشان میدهد .

وی با بیان اینکه در بخش های مختلف خانگی ، تجاری و صنعتی در سال ۹۴ بیش از ۲۰۵۰ انشعاب نصب گردیده، افزود : در راستای عینیت بخشی به منویات مقام معظم رهبری در ارتباط با شعارسال به عنوان ((اقتصاد مقاومتی،اقدام وعمل )) این شرکت با حضور فعال و مشارکت در جلسات ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان ، ضمن هماهنگی جهت تدوین برنامه های عملیاتی اقتصاد مقاومتی دستگاههای اجرائی استان در چهار چوب مصوبات ابلاغی شورای اقتصاد، مصمم به تسریع و تکمیل اجرای پروژه های گازرسانی دربخش های مختلف، بویژه تأمین انرژی متقاضیان دربخش صنعت می باشد که افزایش تولیدات داخلی ، اشتغال زائی و کاهش وابستگی درواردات اقلام مورد نیازکشوررا به همراه خواهد داشت.

گرامیداشت روززن و تجلیل از بانوان شاغل در شرکت گاز استان قم

photo_2016-04-10_15-11-08

بمناسبت روززن وگرامیداشت مقام والای مادر و همچنین سالروز ولادت امام خمینی (ره) مراسم بزرگداشتی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت در ارتباط با حضور بانوان شاغل در اداره اظهار داشت : کار بانوان در منزل واداره از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با عنایت به خصوصیات روحی ، مسئولیت پذیری، پشتکارو همت آنان کارها به نحوشایسته و مطلوب  انجام می گردد.

وی همچنین افزود، علاوه بر تمامی این موارد ، نقش همسری و مادری در نهاد خانواده از اولویت و اهمیت خاصی بر خوردار است که بحمدا.. بانوان همکار دراین شرکت ، به خوبی از عهده آن بر آمده اند.

مهندس فرجی درادامه این مراسم : به تشریح اشتغال زنان از نظر دین مبین اسلام و همچنین دیدگاه امام خمینی معمار کبیر انقلاب اسلامی پرداخت،و توجه به نحوه زندگانی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیهارا مهمترین الگو برای بانوان شاغل و خانه دار دانست.

در پایان به رسم یاد بود هدایائی نیزبه آنان اعطاء نمودند .

دیدار نوروزی مدیر عامل شرکت گاز استان قم با استاندار

00000[06-43-39]

مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره شرکت با استاندار دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل شرکت دراین دیدار ، ضمن تبریک سال نو با ارائه گزارش از فعالیتهای انجام شده در سال ۹۴، به تشریح برنامه های گازرسانی در سال ۹۵ پرداخت .

استاندار قم در ادامه ، ضمن تبریک سال نو،از هماهنگی های خوب ایجاد شده در سال گذشته بین دستگاههای اجرایی استان که باعث هم افزایی بیشتردر بهره وری و اجرای پروژه های سال ۹۴ گردید ، تقدیر و تشکر نمود و تأکید کرد ، کلیه اقدامات مسئولان بایستی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری (اقتصاد مقاومتی ، اقدام وعمل) برنامه ریزی گردد .

دیدار نوروزی مدیر عامل شرکت گاز استان قم با کارکنان

DSC01093مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره در فضای صمیمی در سالن اجتماعات شرکت با کلیه کارکنان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قم : مهندس فرجی مدیر عامل این شرکت ، ضمن تبریک سال نو ، از خدمات ارائه شده به شهروندان و روستائیان استان در سال ۹۴ توسط همکاران تشکر نمود وبه تشریح فعالیتهای انجام شده در سال گذشته و برنامه های آتی در سال ۹۵ پرداخت.

وی با بیان اینکه افتخار بزرگ شیعیان تبعیت از قرآن و اهل بیت بوده ، و بنابه فرمایش مقام معظم رهبری سال ۹۵ سال فاطمی است و به سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام وعمل نام گذاری شده ، فعالیتهای شرکت بایستی بر این اساس برنامه ریزی گردد .

مهندس فرجی یکی از پایه های اقتصاد مقاومتی را رونق تولید عنوان کرد وافزود تولید ، اشتغال ایجاد می کند و پایه اصلی تولید تأمین انرژی است ، پس توسعه گازرسانی در روستاها و شهرک های صنعتی، امکان احداث کارگاه و کارخانه را فراهم نموده و باعث تولید بیشترواشتغال زائی خواهد شد .

وی در ادامه افزود : گاز طبیعی پیش ران توسعه صنعت است ، و این شرکت ۸۰ درصد انرژی مردم استان را تأمین میکند و به عبارتی، توسعه و رشد اقتصادی کشور وابسته به گاز میباشد که علاوه بر آن ، آسایش و رفاه عمومی را به همراه دارد .

مهندس فرجی با بیان اینکه ضریب نفوذ گاز در استان ۹۸درصد است اظهار داشت، با همت و تلاش شما همکاران ، تا کنون ۱۱۲روستا گاز دار شده اند ویکی از مطالبات بحق مردم و مسئولان استان از شرکت گاز ، گازرسانی به روستاهای باقی مانده در بخش قاهان و سایر بخشهاست ، که امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده با تلاش جمعی شما عزیزان سخت کوش ، روستاهای فاقد گاز تا پایان سال ۹۶ گازرسانی وبه شبکه سراسری گاز متصل شوند . انشا ء ا… .

۱۱ مرداد ۱۴۰۰

سامانه ارتباط با مشتریان شرکت گاز استان قم

سامانه پیامک: 3000361211
تلفن گویا: 3194

دستور العمل بیمه
دستور العمل استفاده از بیمه مشترکین شرکت گاز
آمار بازدید
آخرین مطالب